כיסה לאוטו

כיסה לאוטו../images/Emo73.gif

שלום לכולם!!!!
רציתי להתייץ בנוגע לכיסה לאוטו. יובל ועמית בני חמישה חודשים ונרא לי שליובל סלקל מתחיל להיות קטן ולא נח..... איזה כיסה אתם ממליצים לקנות ...........
תודה

לא אוכל לומר לך שמות אבל.......

אני לקחתי את אחד הילדים לדגמן ת´כסאות שהיו על המדפים.....המסכן היה מותש בסוףףףףףף...בחרתי אחד כזה שהוא לא "יבלע" בו.....ילדיי בני שנה...אך הם ממש קטנים (6.500 ק"ג)...ההבדל במחירים זה בריפוד או במותג...מה שכן חשוב מאוד שיהיה לכסא מצב שכיבה חלקי...ילדייך עוד קטנים וזה חשוב בשלב הזה... זה כל מה שאני יכולה לומר בנושא.....מקווה שעזרתי.. ו.....
........

anat30g

New member
הכיסא שב"מבצע"

התאומים שלי נולדו מספר 3 ו-4 ברשימת הילדים. אצל הבכור עשינו סקר קנינו כיסא מדהים... אפילו קפה ידע לעשות (אבל לא השתמשנו בפונקציה הזאת ועוד רבות אחרות - בסופו של דבר כיסא הוא דבר סטטי). כשהקטנה נולדה - בהפרש של שנתיים מהבכור - קיבלנו עוד כיסא מתנה - כזה שיש לו במקום חגורה מעין משולש שננעל... פעם אחת זה השתחרר ישר לתוך הסנטר של המסכנה. כשהתאומים נודלו החלטנו לקנות כיסאות חדשים - הלכנו להום סנטר היה שם מבצע של כיסאות ב-200 ש"ח לכיסא - לקחנו 2 במחיר שהיינו קונים אחד רגיל. הניסיון שלי לימד אותי שהכי חשוב הבטיחות - לא הבד (שמתלכלך ונקרע ולהחליף אותו זה כמו לקנות חצי כיסא) - לא הקשירה - אחרי שמתרגלים הכל הולך מהר וקל - אפילו סגירה שנראית מסובכת... בקיצור - המלצה שלי - חפשי כיסא עם תו תקן ולכי על הכי זול. כיסא לא מורישים - הוא נשחק ומתקלקל - לדעתי חבל להשקיע בשני כיסאות יקרים, כשאפשר להשיג אותה תוצאה בזול. ענת

טל+

New member
הרבה מידע

אני שולחת לך קובץ עם הרבה המלצות ומידע

טל+

New member
לא מצליחה ../images/Emo10.gif מה לא בסדר?

אני מנסה לצרף קובץ של וורד בגודל קטן ביותר (עומד בקריטריונים) מי יעזור לי?

למעלה