כיצד אוכל לדעת כמה הילד שלי צריך לאכול ?

nira1971

New member
כיצד אוכל לדעת כמה הילד שלי צריך לאכול ?

יש לי ילד בן 6, כיצד אוכל לדעת כמה בדיוק הוא צריך לאכול ואיזה תפריט מתאים לו ? תודה

NetoGreen

New member
מחשבון DRI לילדים

שלום נירה להלן קישור למחשבון DRI לילדים DRI הינו מונח בתחום התזונה. המונח נקבע על ידי האקדמיה הלאומית למדעים בארה"ב והוא מתייחס ל- 4 ערכי ייחוס. ערכי ייחוס אלה מהווים כלים לאנשי המקצוע לתכנון ולהערכת הצריכה של רכיבי התזונה על ידי פרטים וקבוצות. המונח מתייחס לרכיבי התזונה הבאים: חלבון, פחמימות, שומן, ויטמינים, מינרלים, ומים. במחשבון המצורף תוכלי לראות גם המלצות לרכיבים נוספים בהתאם לגיל הילד ( במקרה שציינת, גיל 6) משקלו, גובהו ורמת הפעילות בה הוא נמצא. בהצלחה

ריחוק מן הטבע

פעם הכל היה פשוט. גוף האדם אינו דורש הרבה. יש לאכול רק במידת הרגשת הרעב כי גופיינו הוא מכונה ומערכת מורכבת ובה חלקים רבים העובדים בהרמוניה ובהדדיות מושלמת. במערכת זו פועל חוק אחד ויחיד והוא בא לידי ביטוי בכל רמות הטבע. חוק זה הוא חוק האיזון. חוסר איזון=מחלה. איזון=בריאות. חוק זה מתייחס לכל רמה ורמה בטבע ופועל בכל מערכת קיימת. גם במערכת האנושית. כלומר, ביחסים ההדדיים ביניו. כשמעגל ההדדיות הזה נשבר אנו מרגישים משבר- כמו היום בכל העולם ובכל תחום. הכל תלוי ביחסים בינינו. כמו תאים בגוף אחד למעו הגוף כולו ולא כתא סרטני- כל אחד לעצמו.

למעלה