כיצד לכתוב הודעה, שאלה וכו' ולקבל תשובה

91211

New member
כתיבת הודעות ותשובות בכל נושא בפורום תפוז - כיצד עושים זאת? אפשר לקבל תדרוך או הסבר?

GoldenEyes

Well-known member
כתיבת הודעות ותשובות בכל נושא בפורום תפוז - כיצד עושים זאת? אפשר לקבל תדרוך או הסבר?
כתיבת הודעה , כמו שרשמת את זאת :)
תשובות\תגובות בכל הודעה כזאת יש בצד אפשרות לעשות לייק , יש "הוספת תגובה" ואז זה פותח לך מלבן שיש בו ציטוט של ההודעה שאליה אתה מגיב

בפינה השמאלית העליונה יש לך פעמון שמתריעה ממש כמו בפייסבוק שיש לך הודעות חדשות
ושם אתה תראה אם מישהו הגיב לך ו\או עשה לך לייק לפוסט שרשמת (למה לעזאזל צריך כזה דבר ?!?)

Yukita

Active member
מנהל
בפינה השמאלית העליונה יש לך פעמון שמתריעה ממש כמו בפייסבוק שיש לך הודעות חדשות
ושם אתה תראה אם מישהו הגיב לך ו\או עשה לך לייק לפוסט שרשמת (למה לעזאזל צריך כזה דבר ?!?)
כי מנסים יותר מדי להיות כמו פייסבוק.

91211

New member
שתי שאלות: איך כותבים שאלה חדשה ולא כתגובה?
מדוע כל תשובה שאני מקבלת אני רואה את זה בדוא"ל? האם אפשר לצפות בפורום עצמו ולא דרך הדוא"ל?

91211

New member
כתיבת הודעה , כמו שרשמת את זאת :)
תשובות\תגובות בכל הודעה כזאת יש בצד אפשרות לעשות לייק , יש "הוספת תגובה" ואז זה פותח לך מלבן שיש בו ציטוט של ההודעה שאליה אתה מגיב
איזה סימון יש להודעה חדשהשרוצים לכתוב (לא כתגובה - אלא הודעה חדשה)?

arseny92

Well-known member
מנהל
שתי שאלות: איך כותבים שאלה חדשה ולא כתגובה?
מדוע כל תשובה שאני מקבלת אני רואה את זה בדוא"ל? האם אפשר לצפות בפורום עצמו ולא דרך הדוא"ל?
הסרי בהעדפות החשבון את הדגלים "וקבל התראות בדואר אלקטרוני"
נושאים במעקב מנהלים דרך רשימת המעקב הזמינה בתפריט הניווט למעלה וכן על ידי הלחצן "צפה/Unwatch" למעלה בפינה השמאלית של נושא או דף פורום

91211

New member
ברצוני לשאול שאלה באתר או מדור של יס לווין כיצד עושים זאת

91211

New member
שאלתי ליס - האם יש מצב שאתם תשדרו בוי.או.די שלכם בסרטים את הסרט "מתים על החיים" עם ג'ק ניקולסון?

91211

New member
רציתי לשאול שאלה בנושא רפואת עיניים. איך והיכן לכתוב את השאלה?

למעלה