כיצד מתחילים לעבוד כעו"ד עצמאי?

Merlinus

New member
כיצד מתחילים לעבוד כעו"ד עצמאי?

שלום, אני עו"ד עם ותק של כ 3 שנים בתחום נזקי גוף (וזאת בנוסף להתמחות באותו התחום). אני מעוניין להתחיל לעבוד כעצמאי אבל אני לא ממש יודע איך להתחיל את דרכי כעצמאי (ואני לא מדבר על הפן הניהולי-החשבונאי-התפעולי) השאלה העיקרית - כיצד אני יכול לבנות חוג לקוחות? אני עובד כשכיר, וכמובן, אין לי לקוחות פרטיים משלי וגם לא הייתה יכולת ליצור חוג לקוחות כל עוד אני שכיר... אודה להתייחסותכם, לטיפים, ולהארותיכם :) ניתן להשיב לי גם בדוא"ל - [email protected] תודה

תשתיות

מה שאתה מבקש זה למעשה תוכנית עסקית עניין רציני וחשוב מכדי שתסמוך על טיפים והתייחסויות אקראיים הדבר החשוב ביותר הוא להתייחס למשאלה שלך כתהליך למידה, במטרה משמעותית בחיים. תתחיל לבנות, מה שאני הייתי מגדיר כשלוש תשתיות - אישית, מקצועית, שיווקית יש הרבה ספרים בשלושת התחומים, תתחיל ללמוד

Merlinus

New member
לא, זה בדיוק מה שאני לא מבקש...

וכמובן, גם לא מתכוון "ללמוד" בקורסים ומספרים נושאים שאני לא מבין בהם - שביל זה יש אנשי מקצוע

נעמי67

New member
ביצירה של משהו חדש

אני מזמינה אותך להגיע פתוח לכל האפשרויות , כמו גם קריאת ספרים והתייעצות עם אנשים שעברו בדרך דומה קודם. אשתף אותך במסלול שלי בקצרה רבה . אחרי 20 שנה של עבודה בניהול כספים, לפני כ-3 שנים בחרתי להתחיל ולעשות שינוי, התחלתי בלימודים להכשרה בתחום האימון שאני עושה עבודה בבניה ויצירה באופן תמידי והיום אני ממשיכה את למודיי כסטודנטית לרפואה סינית. הטיפ שאני יכולה לתת לך מהמקום שלי זה אומץ. אומץ להחליט שזה מה שאתה רוצה וללכת עם זה עד הסוף. ואתה מוכן לכל האפשרויות שיגיעו בדרך. עזיבה בהדרגה את עבודתך כשכיר > להתחיל להפיץ בקרב חבריך , משפחתיך כי אתה מעוניין לגייס לקוחות פרטיים > לפנות לחברות שקשורות בתחום ולשווק את שרותיך > להבין שלהיות עצמאי זה לא איזור הנוחות כמו בלהיות שכיר (סוף חודש תלוש מסודר וידוע מראש) > להבין שזאת דרך שונה לחלוטין ושאתה מוכן , שלם ובשל עבורה. כשאתה מאמין בעצמך ובדרך שלך , אתה תשדר ותגרום לאחרים להאמין בך. השאלה הראשונה שאני מפנה אליך: מה הצעד הראשון שאתה מוכן לעשות כדי להתחיל בעבודה כעו"ד עצמאי .? בהצלחה רבה.

בנקאי

New member
שלום רב

ממליץ לך לפנות אליי . ישנה אפשרות לפרסם את עצמך באינטרנט ללא עלות כלל בכל המדיות . התשלום היחדי שלך הוא במידה ונסגרה עסקה ,אני חוזר שוב אם נסגרה עסקה מול הלקוח ושולמה התמורה כ 10% משכר טרחת הלקוח אם תרצה לדעת פרטים פנה אליי בטלפון.

מעגלי שיווק

ברור מהדיון כי אתה מודע לניהול עסק וכי אתה בקיא בעבודתך מניסיוני כשאנו מקימים עסק קטן ובעיקר כזה שמתבסס על יכולת אישית של הבעלים עסק שמנסה למצוא את מעגל הלקוחות הראשון שלו אינו חייב תוכנית עסקית- זה חובה לאחר ביסוס ההתחלה ושאיפה להתפתחות לכן אני ממליץ להתחיל לתרגל שיווק ומכירה פנה אל מעגל הקרובים אליך- משפחה חברים עמיתים לא מהמשרד ואולי גם כן והצהר על הכוונות שלך הצג את ה"מוצר" שלך ובקש עזרה במציאת לקוחות רלוונטים- בקש משוב מיידי על השיחה לאחר מיצוי ואפילו במקביל- לפי הביטחון וגודל המעגל הרחב את מעגל הפנייה למכרים, למקומות בהם צריך את שירותך וכן הלאה ברגע שיש לך מאגר ראשון של לקוחות פנה זמן למסד תהליך שיווק מסודר יריב אליאב- מנכ"ל הדרכה וחוויה www.hnh.co.il

למעלה