כיצד פיתוח היכולות הטבעיות

כיצד פיתוח היכולות הטבעיות

שלום. אין לי חזיונות או דברים כאלו (או שאני מדחיקה אותם כך שאני לא יודעת שהם קורים). מה שכן יש לי זאת אינטואיציה מאוד חזקה ותחושות. למשל, חודשיים אחרי שהתחלתי לצאת עם בעלי קמתי יום אחד בבוקר וידעתי שאיתו אני אתחתן. שהוא ה"אחד". היו לי עוד כמה כאלו. הייתי רוצה לפתח את היכולת הזאת (אני עוד לא יודעת אם לתחום של תקשור)אבל, הייתי רוצה לפתח את היכולת הזאת יותר ולהשתמש בה. המון תודה, והמשך יום טוב יעל

smile2life

New member
אופרת סבון

יעל ממש כמו אופרת סבון ארגנטינאית משובחת הכל נע כאן סביב ציר אחד. אני אפרט:
אף אחד מאיתנו לא נולד עם "יכולות ניבוי" ואין כאן שום קשר לזה - כל קישור לזה הוא סתם סטיגמה של אנשים צרי מוחין. התקשור נותן לאדם ייעוץ, הכוונה ועזרה במקרה הצורך ואם לא אז התקשור מחזק את הנפש והנשמה. הכל מתחיל אצל מלך מלכי האהבה שטוען בכל אדם כמות בלתי מוגבלת של אהבה, כאשר הוא נולד ואינו מונע ממנו לאהוב בכל חייו. עצמת התקשור נובעת קודם כל מיכולת בלתי מותנית לאהוב. לאהוב את עצמך, לאהוב את הסביבה, לאהוב את המקלדת וכן לאהוב את מלך מלכי האהבה (שכל אחד יפרש את זה וישלח אהבה למושא אמונתו). אהבה זו היא המניעה את עצם התקשור. אני אגלה לך סוד: יעל - אחות יקרה - גם לי אין חזיונות או סרטים על ארועים עתידיים. ואין חובה לראותם אני אוהב את עצם העובדה שראית את העובדה שאישך יהיה אישך ובן זוגך לחיים (המושג "בעל" לא מוכר לי) זה אומר שאת אדם החלטי אבל אני לא חושב שזה קשור ליכולת שלך לתקשר. בכדי לפתח את יכולת התקשור נסי לחלום או בזמנך החופשי מלאי עצמך באהבה - סתם בלי שום הכוונת אנרגייה - ומקדי מבטך בכלום. אולי תראי מעין עיגולים קטנים מרחפים, אני מאמין שאלו מלאכי השרת של מלך מלכי האהבה אשר מקיפים אותנו. במצב זה שאלי את עצמך שאלה - אפילו בקול, תראי שהמח יחזיר לך תשובה בצורה של תמונה, אותיות, מילים, קולות, שיר שפעם הקשבת לו, סרט, צורות. זהו מסר מהישות הצמודה אלייך לשאלה אשר שאלת. עלייך יש את האחריות לנסות ולפענח את המסרים שקיבלת משליח מלך מלכי האהבה וליישם באהבה את התשובה. את יכולה לבצע את התרגיל הזה כשאת לבד. מלך מלכי האהבה לא נוהג להיות טרמפיסט. כשאנחנו אוהבים את עצמנו אנחנו מתקשרים איתו ועם מלאכיו וההרגשה היא של נקיוּת - והנפש נטענת מחדש. יהללוך מלאכים, מני

אל מלך מלכי האהבה-מני יקר../images/Emo42.gif../images/Emo23.gif

תודה לך כל כך נהניתי לקרוא את שכתבת תענוגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגג תבורך ושיהיה המשך מאושר ומואר אביגיל

smile2life

New member
קטונתי

זכות קטנה לי לכתוב כאן בפורום זה - אביגיל אחותי. זכות קטנה בהחלט. ההכוונה מגיעה מאין שמגיעה ולא לי לחקור מאין. די לי לחלוק את האהבה ששורה כאן וזה שכרי. יהללוך מלאכים, מני

yb10

New member
מני יקר

זכות גדולה לקרוא את שאתה כותב, כ"כ מדוייק... יהללוך מלאכים, יובל

amichai58

New member
טכנקיה שתעזור לך

סהג´ה יוגה מדיטציה. זו טכניקה שנותנת כלים ממשים גם בתחום הזה. הידע האמיתי נמצא, לא אצל רוחות מתים, ואם הוא באסטרולוגיה - אז עובדה שאסטרולוגים המון טועים הידע הזה נמצא אצל אלוהים. וכמתחברים לארגיה הזו - הידע הטהור בה משם. ובעצם זה מה שאת מחפשת. כי זה ידע שבא על מה שצריך, מתי שצריך - דבר שלאו דווקא תמצאי בספר, או אצל עושה הסיאנסים המקומי.

שלום וברוך הבאamichai58../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif

ברוך או ברוכה לפורום המשפחתי המואר שלנו כאן קראתי את שנכתב- ואני מסכימה ב100 אחוזים ופלוס- שרק האלוהים הוא האנרגיה הטהורה והמוארת היחידה שיש ביקום- ואם להתחבר- אז בוודאות רק אליו או אל שליחיו המוארים שבאים ועוזרים בידיוק בזמן שאנו זקוקים להם ביותר-כוונתי לבורא הראשוני כמובן- כמו כן אני מסכימה איתך שסיאנסים זה איסור מוחלט- ממש מסוכן ומאד לא רצוי להשתתף בשכאלה-אף פעם לא יודעים עם איזה אנרגיה מתחברים- הרבה אנרגיות שיקריות נכנסות לסיאנסים- ולעולם לא יודעים אם באמת משחררים אותן- או שהם נשארים- רבותי אסור- מסוכן- מאד מאד גם לגבי האסטרולוגיה אני מסכימה איתך- כי הרי ידוע שכל הידע של האסטרולוגיה קיבל תפנית רצינית לפני כמה שנים כשניגלו פלנטות חדשות- ואז כל שהיה ברור וידוע- פתאום לא היה ברור- וכלום לא ידוע- והיה צריך להתחיל-הכל מחדש ולגבי המדיטציה של היוגה- לצערי איני מכירה אותה- לכן המלצתי- אולי אפשר לכתוב עליה -לגולשי הפורום בוודאי היא תעזור ושוב ברוך הנמצא בינינו- ותודה על ההארה שאתה מעביר הלאה על ידי הידע והאהבה שנובעים ממך בכבוד רב אביגיל

amichai58

New member
תודה על מכתבך, לגבי המדי´ של היוגה

לגבי המדיטציה של היוגה אפשר לקרוא עליה באנגלית ב www.sahajayoga.org יש שם גם קישור לאתר פחות מושקע בעברית (אם מחפשים מרכזים עולמיים ואפשר כמובן בישראל לשמוע בפגישות בעברית.

smile2life

New member
לעולם תהא המדיטציה

לעולם תהא המדיטציה גשר בין המציאות כפי שהיא נתפסת בעיני כל אחד ואחד מאיתנו לבין היכולת להבין את צרות העולם הפיסי. למדיטציה פנים ושיטות שונות (אני כותב על זה גם בפורום מדיטציה) ולכל שיטה או פן יש גם שם, שם משפחה כתובת ואזור מיקוד (לדואר). המדיטציה היא חלק מהתקשור בעיקר כי היא עוזרת לנו להתמקד, לאהוב ולהקשיב לעצמנו ולסביב וע"י כך להפוך למשרתיו של מלך מלכי האהבה. אני בעד לנסות סוגים שונים של מדיטציה ולראות לאיזה סוג מתחברים - הכל כמובן תחת הדרכה. מכיוון שלא כל סוגי המדיטצציה מתאימות לכל בני האדם. לגבי הסיאנס אין מה להוסיף אני מסכים גם עם אביגיל וגם עם עמיחי יהללוכם מלאכים, מני

amichai58

New member
פרוט באתר הבא:

באתר הזה אפשר ללמוד על סהג´ה יוגה www.sahajayoga.org יש שם גם קישור לארץ, ומאמר חלקי בעברית אפשר להצטרף לקבוצה חדשה בת"א רח´ בן גוריון 72 יום שני, שעה 18:30 כניסה חופשית.

קל ופשוט ../images/Emo13.gif

כמו לפתח כל שריר אחר, או כמו למלא מים באמבטיה (מוסיפים מים עד שרואים שהאמבטיה מלאה
). את יכולה לעבור סדנאות, למשל... אחרי כל סדנא תהיי קצת יותר מאומנת. הזמן שבין סדנא לסדנא יהיה אפילו חשוב עוד יותר, כי הוא יאפשר לעבד ולעכל וליישם. כעבור X זמן (אינני יודע מראש) את פשוט תהיי כבר כשירה ומוכנה, בין היתר בזכות דברים שיקרו לך בין הסדנאות ופעולות נוספות שתעשי, שינבעו מתוך המצבים החדשים שאליהם תגיעי (לדוגמא, את תמצאי את עצמך מטפלת באנשים ועוזרת להם, אבל זה יבוא כבר מתוך מה שצריך שזה יבוא). אפשרות אחרת, היא לקרוא ספר... כל מה שאמרתי על סדנא, תחליפי ב"ספר". ויש עוד אפשרויות... מה שחשוב לדעת הוא שזה זמין ופשוט דורש לימוד / הכשרה / גילוי... בהצלחה!

למעלה