כישופים

כישופים

בעלי עזב את הבית לפני 5 חודשים בצר לי פניתי לאחת הפיקדונות שאומרת כי ניתן להחזיר בעל הביתה תוך ימים ספורים ואכן צר לי פניתי לאותה הודעה .ניפגשתי עם אדם שטוען כי הנו מבצע כישופים לפי הקבלה בלבד ואכן כשבוע אחרי פניתי אליו ולאחר שעשיתי כל מיני דברים שדרש מימני חזר בעלי הביתה כשכולו התלהבות ואהבה כפי שהייתה בשנת נישואינו הראשונה.ארוע זה מאד מפחיד אותי מכיוון שאני יודעת כי אין זו אהבת אמת ואני חוששת מהקדוש ברוך הוא .לפי אותו אדם הקורא לעצמו קבליסט זוהי מצווה גדולה של שלום בית אבל העובדה כי עושים כישופים אלה לכל החפץ והעובדה כי בעלי חזר הביתה בניגוד לרצון הקדוש ברוך הוא .מטרידה ומפחידה.מה עלי לעשות ?

סמדר 620

New member
שובו של בעלך הביתה לדעתי

אינו נובע מפעולות שעשית או פשוט שהוא עבר משבר ושב הביתה.
שמחי על כך ונסו שניכם ליצור משכן של אהבה, כפי שנאמר "איש ואשה זכו - שכינה עמהם"
על מנת לזכות בזוגיות יציבה, אל לנו ללכת לכל מיני קוסמים וידעונים,
כפי שאת יודעת בוודאי חיי נישואים וזוגיות אינם מקום בטוח, לצערנו.
כדי שנוכל לבנות זוגיות טובה עלינו להכיר את התפקיד של כל אחד מאיתנו,
להכיר את השורש הרוחני של האשה לעומת הגבר
ולנסות להבין מהו הגורם שמכשיל כל פעם את חיי הנישואין או הזוגיות בכלל
צרפתי מאמר שיכול להאיר מעט על חיי הזוגיות ויכול לעזור
מאחלת לכם המון הצלחה

קפצילי

New member
אל תרגישי חסרת אונים

הנה, עובדה. גם כשהבעל עוזב - יש דרך להחזיר אותו :)
אז נכון שזו דרך פסולה, ונכון שהאהבה הזאת אינה אמיתית, אך יש דרך.
זאת הבחירה שלך, ורק שלך, האם לעשות בה שימוש או לא. כך ש"חסרת אונים" או "קורבן" את לא.

עכשיו, האדם שנתן לך את המתכון להשבת הבעל אינו קבליסט. הוא כנראה יודע איך עושים שחור. זה הכל. והוא כנראה גם נוכל תאב בצע. זה הכל.

הקבלה אינה עוסקת בכישופים, מקובלים אמיתיים לא עושים כישופים, ואין בכל ספרי הקבלה ולו רמז אחד בנושא. מקובלים כתבו לא מעט בגנות המעשים האלה, לא מכיוון שהם לכשעצמם פסולים (גם הם יציר הקב"ה), אלא מכיוון שהם אינם קשורים כלל לקבלה. ההגשמה של המושגים הקבליים, במה שמכונה בשפת העם "קבלה מעשית", הם לא יותר מאשר ... מעשה קסמים. הקבלה עצמה אינה עוסקת בשום דבר גשמי. כל הידע בכישופים הוא ידע עממי, שאין לו ולקבלה שום קשר.

ויחד עם זאת, אל תחששי שעשית משהו בניגוד לרצון של הקב"ה, כי אין עוד מלבדו, ואם כך עשית - כנראה שכך צריך היה לקרות. כנראה שהיית צריכה ללמוד מזה משהו, והנה - נראה שכבר למדת. מי שלא אוהב אותך באמת, לא צריך לחיות איתך. או, הדרך להשגת אהבה, צריכה להיות בדרך של אהבה עצמית, ולא בדרך של כישוף ומירמה.

צר לי, אבל אין לי מושג מה עלייך כעת לעשות.

אולי בעלך חזר כי הוא באמת מתחרט ? אולי זה בכלל לא קשור למה שאת חושבת שעשית ?

הייתי ממליצה לך לפנות לרב.
רק תבדקי טוב טוב לאיזה רב את הולכת.
בשום פנים ואופן לא ל"מקובל".

בהצלחה
והעיקר - לא לפחד כלל !!

moys66

New member
הקבלה מדברת רק על תיקון הנשמה,מה שקרה לך זה

פשוט מאד דבר טיבעי לחלוטין,
הרצון האדיר שלך עלה כתפילה לבורא והוא נתן לך הזדמנות להבין שעל ידי הגדלת הרצון על ידי לימוד הקבלה האמיתית תוכלי להגיע למטרת חייך ,שהיא חיבור וגילוי הבורא בתוכך.
תנסי את ערוץ 66 אמיתי וקדוש

Redemption10

New member
לפעמים שאוהבים

עושים צעד נואש אם זה לא היה הרצון של הקב"ה שתחזרו זה לאהיה עובד.......תוכלי לתת לי את הפרטים של האדם הזה?

ברוכה הבאה לפורום

אני רוצה לחזק את מה שכתבו כאן חלק מהחברים.
חושב מאוד להדגיש שאין שום קשר בין חכמת הקבלה לכישופים. כל מה שקשור למאגיה וכישופים נקשר לקבלה רק בגלל שלאורך השנים היא היתה נסתרת, ולכן התפתחו סביבה הרבה מיתוסים ואמונות תפלות שלמעשה רחוקות מהתוכן האמיתי שלה כמו ממזרח ממערב.
אז במה כן עוסקת חכמת הקבלה?
היא עוסקת באמצעים שמאפשים לאדם להתקרב לכוח האחד שמנהל את החיים שלנו, להכיר אותו ולגלות אותו.

HollywoodNews

New member
לדעתי את צריכה לספר לו

כמובן, אם מרגישה שהוא הזיווג שלך באמת. אני בטוחה שהוא יסלח ויבין את השיגעון שבאהבה. אולי זה גם יפתח פתח לדיאלוג אמיתי ביניכם שיוביל את הקשר למסלול הנכון. אבל ההחלטה היא שלך כפי שהאחריות לתוצאה היא שלך. זו רק דעתי. בהצלחה.

עלייך לבצע מספר דברים

1 - להדליק נר בבית הכנסת לפחות אחת לשבוע במשך השנה העברית הנוכחית.

2 - לתרום 10 אגורות לצדקה בכל פעם שאת קונה לחם או כל דבר מאפה מחיטה.

3 - לעבור לובוטומיה (ניתוח להסרת האונה הקדמית במוח) וזאת מכיוון שככל הנראה היא אינה בשימוש. ואני רציני.

זמרה

New member
אותו אדם הקורא לעצמו 'קבליסט'

למעשה אינו עוסק בחכמת הקבלה, אלא בחכמות אחרות - אולי בחכמת הכישוף (?)

בחכמת הקבלה כאשר בני זוג נתקלים בבעיות בקשר ביניהם,
הם מבינים שמדובר באגו הפרטי שלהם שעוזר להם כעזר כנגדו להבין היכן נמצא התיקון האישי שלהם מול מטרת הבריאה - להגיע להיות כמו הבורא, המשפיע והמיטיב לכולם.

דבר אחר - על פי המקובלים, אין עוד מלבדו, ולכן כל דבר שמתממש במציאות מאחוריו פועל כח הבורא, כי הוא היחיד ששולט במציאות:
"הנה כתוב "אין עוד מלבדו", שפירושו, שאין שום כח אחר בעולם, שיהיה לו יכולת לעשות משהו נגדו יתברך. ומה שהאדם רואה שיש דברים בעולם שהם מכחישים פמליא של מעלה, הסיבה היא, מטעם שכך הוא רצונו יתברך"
-לקוח מספר "שמעתי"/ הרב יהודה אשלג-

ובנוגע לכישופים.. הנה כתבה שמסבירה מה בין כישופים לקבלה -
"הדעה הרווחת בציבור היא שהקבלה עוסקת בעניינים מיסטיים, רחוקים ומופשטים כמו נשמות וגלגולים, כישופים וסגולות, קמעות וגימטריות, ורבים חושבים שהיא מיועדת לאנשים מיוחדים בלבד...."
http://www.kab.co.il/kabbalah/short/70

~ברוכה הבאה לפורום קבלה בעידן המודרני~

למעלה