כישופים

כישופים

למרות שכתבתי שאני אדם נורמטיבי , בנוסף לכך שהלכתי לקבליסט הלכתי גם למתקשרת
מימנה קיבלתי קמע של נחש מנחושת שעליו גם כן שילמתי סכום לא מבוטל של 4500 שח
בעין זה נראה בשווי של 10 שח אבל כשקיבלתי את הקמע בצרוף של אוסף אותיות האמנתי בכח שיש בזה
עכשיו אני כמובן מרגישה טיפשה גדולה
בכל אופן רציתי לדעת האם מישהו יודע איזה כח יש לקמע נחש מנחושת?

זמרה

New member
הכל פסיכולוגיה של האדם

אם את תאמיני בזה אז גם המציאות שלך תשתנה כי המחשבה של האדם יוצרת עבורו את המציאות.
בחכמת הקבלה מדברים על הרצון של האדם שמצייר עבורו את כל תפיסת המציאות שלו - הרצון לקבל.

אני מחזק

את דבריה של זמרה, לכל הקמעות למינהן אין יותר מהשפעה פסיכולוגית על האדם וכל העיסוק הזה בלחשים, קמעות, חוטים אדומים לא קשור לדרך האמיתית של הקבלה.
לפי חכמת הקבלה האותנטית, יש רק כוח אחד בלבד שמנהל את החיים שלנו והכוח הזה רוצה להביא אותנו לטוב ולאושר. הבעיה שאנחנו הפוכים ממנו, רוצים לקבל לתועלת עצמנו והוא רוצה רק להטיב לכולם, ובגלל חוסר ההתאמה הזה יש לנו סבל וייסורים.
חכמת הקבלה היא השיטה שמאפשרת לאדם לתקן את הטבע שלו ולהפוך להיות דומה לבורא - מעניק לזולת. ורק אז האדם זוכה לאושר ושלימות.

עליזה 63

New member
כל התשובות לשאלות רק אצל

מלך מלכי המלכים ,אף קמע לא שווה את הסכום,בהצלחה ושבת שלום

elyahug

New member
הנחש מסמל את הטוב ואת הרע

כאשר בני ישראל חטאו במדבר בדרך לארץ ישראל, הביא הקב"ה עליהם מכת נחשים ושרפים.
ועל מנת לעצור את המגפה, ה' ציווה למשה לעשות נחש מנחושת שכל נושך שראה אותו הבריא.
ועניין הנחש מוזכר באדם וחוה, הוא היצר המסיט ומחטיא את האדם מדרך הישר.
הוא גם נקרא בשם הנחש הקדמוני. והוא ילווה אותנו עד הגאולה.
זהו היצר, או לפי הרב אשל"ג "הרצון לקבל" אשר טבוע באדם.
אבל ניתן לרתום את היצר לטוב או לרע. הנחש גם מסמל את הפוריות :הפאלוס" וגם את איבר המין הזכרי.
ועד היום הנחש מסמל את הרפואה (סמל בינלאומי")

והרעיון בנחש הנחושת הינו פשוט, הוא בא להזכיר לנו שמצד אחד יש להיזהר מן הנחש, הוא יכול להזיק
אבל מצד שני בלעדיו אין אפשרות לאדם לבחירה חופשית, וגם לא לפריה ורבייה.

שמתי לב (כחדש בפורום) שחסרת אונים 5 עסוקה בשאלות של כישופים, הרי שהבעיה אינה נחש מנחושת
או פנייה למגיה שחורה (קבלה מעשית אסורה היא לשימוש) העניין הינו יסודי; מהו המאמץ שאת משקיעה בחיים שלך.
הדרך היחידה להיטיב עם עולמך הינה ללמוד רוחניות אמיתית, נטולת קיצורי דרך (כגון קמיעים וידעונים).
וכאשר תשכילי ללמוד קבלה ולהתחבר עם בורא עולם, את תגלי שהוא התרופה לכל הצרות, כי אין מלבדו.

למעלה