כיתוב על חולצה...

חקלאית

New member
כיתוב על חולצה...

אני רוצה לרסס צבע על חולצה ,צבע שלא יורד בכביסה,והאם אפשר לרסס אותו דרך שבלונה אשמח לעזרתכם...

תשובה בפנים..

בעיקרון כן... אבל לכל הצבעים יש ירידה בגוונים לאחר כמה כביסות. לרוב צריך לגהץ לאחר הציור את הבד עם נייר מעליו. יש את מכונת האייר בראש שמוציאה דברים מקסימים... אני לא יודעת לעבוד עליה. ויש תרסיסי צבע לבגד בבקבוקונים כמו של מטהר אויר- אני לא הצלחתי איתם יותר מידי... תוכלי למצוא אותם בחנויות לחומרי יצירה ואולי בחנויות סידקית. לכן אני מעדיפה להשתמש בצבעים עם שבלונות, גם טושים וגם צבעי בד, וגם טוליפים נוחים יותר בעיניי. את יכולה לקנות צבעי "פנדה" לבדים וטושים ואפילו ארט ליין מיוחד לבד- להדביק את השבלונה לבד עם נייר דבק חלש ולמתוח מעט את הבד כדי שיהיה לך נוח לעבוד. כמובן שככל שצריך יותר לדייק זה מסובך קצת יותר... אל תשכחי שיש גם את האופציה של הדפסה ביתית שבצורה כזו תוכלי להעביר פרטים קטנים אל הבד, על ידי הדפסה במחשב וגיהוץ נכון על הבד. בהצלחה... יעל

חקלאית

New member
תודה...שאלה נוספת

הכוונה הבסיסית היא להעמיד דוכן וכל משתתף יגיע עם חולצה לבנה ויצור בעצמו את חולצת שבועות לפי שבלונה שניצור , לפי התיאור שלך זה פרויקט לא קטן... מדובר בסביבות 150 ילדים ומבוגרים... יש לך הצעות איך עושים זאת . ושוב תודה...

הצעה...

150 איש ... אז הרבה שולחנות... וכמות מכובדת של שבלונות... ממה אתם מכינים את השבלונות? יש לכם מכונת חיתוך לייזר? או שבחיתוך עם סכין יפני? לא בטוח שכולם ירצו לעשות את השבלונה כך שנראה לי נכון להשאיר גם אופציה לציור חופשי... אני הייתי קונה שבלונות שיכולות להיות קשורות לשבועות (פרחים פירות... סלסלה... וכו) ובנוסף טושים או צבעים מתאימים לבד כמו שרשמתי לך בהודעה הקודמת...או שאם אתם חוסכים ויש מקום לשים לייבוש אז אולי צבעי אקריליק רגילים ואפילו עם מכחול או ספוגים.( רק תנו לכל אחד עיתון או משטח שיוכלו להכניס בתוך החולצה כך שהצבע לא יכתים את הצד השני של החולצה) המטרה שלכם דוכן ליצירה בשבועות? או שישתמשו בחולצה כאקט שיווקי? (רשמת שיהיו גם מבוגרים...) אני מוסיפה תמונה של חולצות עם שם שציירו ילדות באחד האירועים שאני עושה.. .עם טושים שבלונות . בהצלחה

חקלאית

New member
תשובה...

המטרה שלנו היא ליצןר חולצה אחידה לכל ילדי וחברי המושב לכבוד מסע אופניים בשבועות .בקיץ האחרון הדפסנו חולצות אבל נוצרה בעיה של מידות , הפעם חשבנו שכל אחד יביא את חולצתו וניצור חולצות כשעה לפני היציאה ... עכשו אני מבינה שיש בעיה של יבוש והרבה "כאב ראש"... יש הצעות אחרות....נשמח

יש לי רעיון אחר

מה דעתך על בנדנות- תצטרכו לקנות בד בהיר ולחתוך אותו למשולשים מראש, ההבדלים בגדלים לילדים ולךמבוגרים לא משמעותיים כשזה בנדנות וכך זה יהיה מתאים לכלם. תמשיכו עם יצירה עצמאית בלורדים ושבלונות כמו שדיברנו לחולצות- תכינו הרבה שבלונות כדי שיהיה קל ליצור לקבוצה גדולה בתוך שעה.... מה את אומרת?

חקלאית

New member
רעיון מעולה...ו

בד כותנה טוב לבנדנות האלו ? וטושים כאלו אפשר למצוא בב"ש או צריך להצפין לת"א?

כותנה יכול להיות מצוין

תעשי ניסוי לפני שתחתכי את כל המשולשים... ובטח שאת יכולה לקנות בבאר שבע- בגלל שזה בנדנות- וסביר שלא יכבסו אותם.. את יכולה להשתמש בלורדים משרדיים - שיש בכל משרד ובכל חנות לכלי כתיבה או חנות יצירה, גם בהכל בדולר... וגם אם יכבסו זה לא יירד בקלות... אם יש לכם לוגו עם צבעים ספציפים את יכולה להביא רק את הצבעים שאתם צריכים לצביעת הלוגו דרך השבלונה...

חקלאית

New member
המון תודה...

אם הכל יצא לפועל... את הראשונה שתראי תמונות... והכי חשוב מצאתי מקום מתעניין עוזר ומפרגן... מקום שנעים לחזור.... שבוע טוב!

למעלה