כי הבטחות מקיימים

Abbe Faria

New member
כי הבטחות מקיימים

ולאחר לחץ פיזי מתון מצד הבוס, ואיומים בלחץ פיזי בלתי מתון מצד הPsyche Nazi, ולמרות שרק עכשיו חזרתי הביתה אחרי חצי ליטר מיץ תפוחי אדמה פיני שעבר בגרוני בשעות האחרונות (ועוד 2-3 כוסיות של מיץ שעורה סקוטי) הנני כותב הודעה בפורום פסייח הבא עלינו לטובה ולברכה... אז מזל טוב לפתיחת הפורום אני לא אכתוב (כי אני לא אוהב את זה), והודעה עם טעם כלשהו אני גם לא אכתוב (כי אין לי טעם), ומשהו פרי דמיוני בטח שאני לא אכתוב (כדברי רינגו בצוללת הצהובה "I don't have an imagination") אז מה כן? האמת אין לי מושג, אני יושב פה מול המסך, בעודי מאזין למיטב הפסייח הרומני (יש דבר כזה! תודה יואל) תוהה על משמעות האדם בעולמנו, איך זה משתלב עם חבורת לא שפויים בעליל מסוף הסיקסטיז, ועל העובדה שאני ער מ8 בבוקר אני מגיע למסקנה שתרבות ואמנות הפסייח לא נגמרה עדיין... אז במקום לכתוב הודעה/ברכה/ציטוט וכו' אני פשוט אלך לארון וארים כוסית של מיץ תפוחים צרפתי, לחיי התרבות, האומנות, ומה שביניהם...

Abbe Faria

New member
המממ

ולאחר שבארון מצאתי רק תחתונים וגרביים, עברתי לבאר, ושם נמצא מיץ התפוחים האהוב שלי...

Jflyaway

New member
THANX GNOME

פסיכדליה רומנית, וודקה טובה, מה עוד צריך הבנאדם? אההההה.... אני יודע מה : פסיכדליה הונגרית!
גם אני ער מ 8... ועכשיו אפשר ללכת לישון.

Abbe Faria

New member
ועכשיו אני רואה שאפילו אינטר ניצחה

באמת אפשר לסכם יום נהדר וללכת לישון... אגב, את ההונגרים שמעתי ישר כשהגעתי הביתה...

Jflyaway

New member
נשארו רק השוודים ה"מודרנים" אה?

אל תשמע הכל בערב אחד, ושלא תשתה לי חשיש. יאללה - לילה טוב

Abbe Faria

New member
גם אני מאד מאד רוצה

קשה לשמוע 9 בערב אחד.. בכל מקרה, אתמול הספקתי לשמוע רומנים אחד ואת ההונגרים היום הבאתי לי למשרד את הצרפתים (מתנגנים כרגע) השוודים המודרנים, ספרדים והולנדים...

melancholy man

New member
וכמובן כיף לראות אותך כאן יקירי

ואתה לא רוצה להגיד מזל טוב, אל תגיד...

Abbe Faria

New member
אמרתי כבר

אבל בחיים לא הכל הולך כמו שרוצים (לדוגמא, לא רציתי לקום ב7 הבוקר להגיע לעבודה)... אז... מזל טוב!

למעלה