כך פודחתי עד עפר

כך פודחתי עד עפר../images/Emo9.gif../images/Emo5.gif

המשך וספין מתבקש לפינת הגאון הצעיר הכוללת גאונויות בצד פידוחים: אמא ותותחון פוגשים מכרה מהתיכון אומר לה התותחון: "את כזאת שמנה!" (ואת ידיו הוא מנפח כמו כדור פורח) אמא מסמיקה ומנופפת בידה: "עזבי אותו עכשיו, הוא סתם עובר שלב הוא אומר זאת לכולם מגדול ועד קטן" ואז עובר משמאל לחבורה קשיש עם מקל ארוך נורא צועק התותחון, מבלי להתכוון: "אמא, תראי איזה איש זקן!" (אבל, וזה מזל רב את המקל השאיר לבעליו) ואמא הסמוקה חשבה: "איזו מכה" הסבירה לקטין שלא מעליבים היום התותחון יודע היטב שמכינוי: "שמן| או "זקן" נוטים להיעלב לכן כשעוברת זקנה או שמנה הוא אומר בלחישה רמה שרק חרש בדרגה גבוהה מסוגל שלא לשמעה: "אמא, נכון שלא אומרים בקול רם "זקנה" או "שמנה" - לידן?

carmitz

New member
../images/Emo11.gifאת האמת אומרים רק מאחורי הגב!.

כדי שתרביצי מעט תורה בתותחון הצעיר .

דש1דש

New member
../images/Emo6.gif שאוסיף פאדיחות מבית היוצר שלנו?

לא בחרוזים - אין מצב - לא כרגע בטוח
ביום שישי האחרון - ליד אמא של אמא של שבת (מה זה ניהיה סבתא של שבת?) : "אמא היום העוגה היתה מאוד לא טעימה - נכון ששלנו היתה הכי טובה?" - ושתבינו - היא רצתה עוגה קנויה
מה זה אומר עלי?!
"אמא של שחר לא מציירת יפה בכלל". למותר לציין שזה היה ליד אמא של שחר?
"אמא - לא הרבצתי לXXX (למרות שמזמן היא לא מרביצה - היצר עוד חי בתוכה
) אולי את תרביצי במקומי?"
הכנות... אוי הכנות... יש עוד מיליון - זה בדיוק הגיל שיש להם מה לומר והם לא חושבים ליד מי זה נאמר

Tin Tinn

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif כדרכו בקודש - ענק התותחון../images/Emo70.gif

ואמא שלו מגלה רוח יצירתית מוצלחת לא פחות
- קבלי ח"ח

נוRית

New member
היתה תקופה...

לפני תקופת הביישנות הנוכחית, שקסמונת הרגישה צורך מיוחד להגיד שלום ובוקר טוב לכל מי שחלף על פנינו... מצד אחד - נחמד. מצד שני - קצת פאדיחות...
אחר כך היתה תקופה שכשאני אמרתי למישהו שלום, היא היתה מחכה עד בדיוק שניה אחרי שעברנו אותו, ומיד שואלת: "אמא, מי זה/זאת???" ואחרי התשובה שלי, היתה מגיעה התגובה "אההה.... אני מכירה אותו/ה"
(ברור שלא הכירה, אבל זו היתה תגובה נורא מתוקה). טוב, היא עדין קצת צעירה לפאדיחות "אמיתיות", וממילא אין לה שום סיכוי להתחרות בתותחון המלך!!!

אורora

New member
היום בבוקר

הלכנו לרופא בהרכב מלא , אני הילדונת ( שכאב לה הפה ) והתינוקי ( המשתעל ). אחרי לילה ללא שינה ( בחצי הלילה הראשון היא לא ישנה בחצי השני הוא לא ישן ) בחדר ההמתנה הדי עמוס, הילדה מנסה להרים לי את החולצה ואומרת בקולי וקולות: אמא אני רוצה לראות את הזרע שהרופא שם לך בבטן. ( של מי היה הרעיון לקרוא לה סיפורים על איך באים לעולם ילדים מבנק הזרע
)

אופירה10

New member
אני נשפכת כאן מצחוק מכל הילדודס!../images/Emo6.gif

פשוט מוצלחים, אחד אחד!!
מישהו חשוב ורציני מתקשר הביתה. הבכורה עונה ואני שומעת אותה אומרת: אמא עסוקה, היא עושה קקי בשירותים!

תומילי

New member
גם לי זה קרה פעם../images/Emo6.gif

ואז אמרתי לו שלא יגיד ככה...איזה פדיחה..שיגיד שאני לא יכולה לדבר עכשיו ואחזור אח"כ. מאז אף אחד לא יודע שאני בשרותים

הרמוניה

New member
חכי שגם האחרים יוכלו לזהות את

האינטונציה שלך כשהוא חוזר על דברים..... ואין ספק שהתותחון הוא מזן חמוד במיוחד הרמוניה

ובעיות צנרת ../images/Emo226.gif

יא אללה שלכן, רואות
ישר קופצות? בכלל לא
צנרת מסוג אחר לגמרי שמובילה אותנו לעוד אחד טרי טרי לשירשור הגאונים הקטנים: סבתא מספרת לאמא ברמקול (ספיקר) של ה
על בעיות הצנרת בביתה, ועל כך שהזמינה למחר אינסטלטור שיגיע אליה הביתה. במהלך השיחה התותחון ספק צופה ב|
ספק משחק בחמש החרבות התורניות החביבות עליו. אחרי כשעה מסיום שיחת ה
, מגיע התותחון לאמא ומבקש ממנה בקול מתחנף וחמוד במיוחד: "אמא, אני רוצה ללכת מחר לסבתא?!". אמא (בפליאה): "למה, חמודי?" תותחון: "כי מחר יבוא אליה הביתה אסטרונאוט".

תומילי

New member
אינסטלטור/אסטרונאוט מה זה חשוב...

העיקר שיבוא גבר
.... ענק הילדון הזה.

למעלה