ככה הורגים את ההיפ הופ

כפרה עלייך!!! תקרא.

את האלבום הראשון של ביגי הפיק פאפי- פ א פי. הפיק בפועל -בחר את הביטים-את השירים-את ההפקות-את הכל. הוא עשה את זה יחד עם DJ Premier ועם Easy Mo Bee ועם Lord Finesse. אבל הוא הפיק בפועל-הוא קבע והוא ניווט.

Pace

New member
מצטער, אבל... לא.

קל להגיד שהוא הפיק את האלבום ביחד עם כל המפיקים שציינת, אבל זה פשוט לא נכון.Executive Producer הוא לא (לא!) מפיק בפועל. ולמרות שפאפי ידוע גם בתור מפיק בפועל, באלבום הזה הוא לא הפיק כלום מלבד שיר אחד (אם אני זוכר נכון). באותה מידה ניתן להגיד ששוג נייט השתתף בהפקת הקרוניק ודוגיסטייל, אבל זה פשוט לא נכון מבחינה מוזיקלית. מבחינה ניהולית זה כבר משהו אחר...

למה למת' מגיע *פימפ סלאפ*?

Fuck you losers, while you fake jacks I makes maneuvers like Hitler, stickin up [jews] wit german [lugers] חוסר טקט...

zeusofurim

New member
PSYCHO 2

למה שלא תיתאבד ונגמור עם הסיפור? תגיד לי מה זה כל השליליות הזאת שאתה רושם פה... ובחתימה שלך... טראנספרים... קללות, עלה ירוק, העולם שלך ניראה כמו גיהנום אחד גדול.... רק אל תיקח אחרים איתך, עם הגישה שלך... אל תוליד ילדים...המלצה, יהיה הרבה יותר טוב. :) סתם חבר תעשה חיים....

BASE G

New member
חחחחחחחחחחחחח

אתה פשוט דורש *פימפ סלאפ* חחחח יצאת אידיוט רציני...תפסיק להוכיח לנו כמה שזה נכון

zeusofurim

New member
אני לא אידיוט,העלבת אותי, אני בוכה.

למה אתה פוגע בי? אני ניפגע... אני חלש... גרמת לי לבכות.... מה? איזה אנשים יש באינטרנט, אמא שלי הזהירה אותי....:( עכשיו רוצים להרביץ לי? וואו אני בפאניקה... אני מקווה שלא כתבתי איפה אני גר.... חה חה חה חה חה..... צוחק איתכם........ אני לא אידיוט חבר... אני מוזר.... זה מסוכם... אין להיתווכח.... לא משנה מה תגיד.... אני עדיין אהיה מוזר... לא אידיוט לא מטומטם, לא טיפש, מוזר..... אבל כותב דברים נכונים.... שאתם כילדים בבית ספר לא מבינים,לא הגעתם לרמת הבנה שמעבר לגיל הנעורים... אתם חיים בבועה ושתיצאו ממנה,תבינו,יש כאלו שזה יבוא מהר יש יותר לאט... החיים עוד לפנייכם... לאט לאט זה יגיע....

אל תבכה... ../images/Emo24.gif

אתה רוצה לשמוע ראפ על בלאנטס וביצ'ז? סבבה קנה דיסק של די ג'יי קוויק (תבחר כל אחד מהשישה) תראה איך הוא עושה את זה עם הרבה הרבה הרבה חן ומעל כל זה, מוסיקה משובחת ורבת השראה שלוקחת את הקונספט של היפ הופ עשרה צעדים קדימה.

zeusofurim

New member
אני אוהב ראפ חכם,מה זה אומר? כנס

ראפ חכם..... משחק עם מילים.... מישחק של צלילים שבאים מהפה, שינויי קולות, צמד שמשלים אחד את השני בצורה מושלמת.... רוצה ביטים חדשים... צלילים חדשים... אוהב פלאו, חשוב מאוד פלאו, הרבה ראפרים לא הגיעו לרמה המספקת שכן מת' הגיע סנופ, אמינם, ג'יי זי, לודקריס, רדמן, מיסי, ליל קים וכו וכו.... כתיבה נכונה מאוד חשובה... לשחק עם הביט זו הדרך הכי חכמה לסכם שירה בראפ.... לשחק איתו, לרדוף לעצור להמשיך לחפש דרכים לעשות את השירה מעניינת כמה שאפשר.... זה מה שנותן כרגע את הטון בראפ, כל מי שבאמת יש לו שם בינלאומי.... שר משוחרר, אמינם זה הדוגמא הכי טובה לפרייז לשחק עם הביט, קולות שונים עצירות חריקות קולות רקע, יש לו שיר שהוא נותן קטע בריוורס.... שיט הבנאדם גאון, לודה אותו דבר... מוזיקה קליטה זו המילה.... תן לי בבאסים תן לי בגיטרות תן לי בקצב המעורר, מלודיות, נקודה... והדבר שמשלים שיר טוב זה מה איך שהראפר משלים את הביט ועושה אותו יותר עשיר.... עם כל הכבוד שמעו קצת איך שרים לא רק מה אומרים.... צאו מהעבר, תיראו עולם.... לא מילים כל הזמן קובעות.... KANYE גם מדבר גם מספר גם נותן בליריקה גם נותן בפואטיקה גם נותן עם אמנים מוכרים גם נותן במלודיות גם מספר סיפור חיים..... הוא עושה הכל.... אבל אין רע בשיר שאין לא משמעות של רומו של עולם.... צאו מהסרט הוא ממזמן ניגמר, שנות התישעים עברו... ניגמר...... די ליבכות שראפרים הורסים את הסצנה... הסצנה השתנתה LIVE WITH IT LIRON AND FRIEND אני רואה אותכם כבר 4 שנים מדברים על אותו עיניין, צאו לראות עולם או שפשוט אל תבכו, JA RULE ענק במה שהוא עושה EMINEM ענק במה שהוא עושה עם כל זה שאתם חושבים שהם בלה בלה בלה כולם..... PEACE//////IM OUT

zeusofurim

New member
היום יום ראשון היום יום ראשון מחר

שני מחר שני מחר יום שני אבל היום יום ראשון היום יום ראשון

עוNר

New member
איזה קטע... איזה... איזה כנס תראה..

אתה חושב... זה? ככה? עד הסוף... תראה אני לא... פחחח אני חייב זה פשוט איך לומר? פחחח קורע... אבל תבין... לכתוב הרבה זה נו איך להגיד את זה... קל.... אבל בחיאת תכתוב שנבין אחי אני לא יכול יותר... בזבוז זמן היסטרי לנסות להבין... מילות קישור תרבות דיבור משהו? לא לא... לא מבקש אפילו את זה רק שנבין... KNOWHUMSAYIN? טוב נו אם אתה אומר ש-JA RULE ענק במה שהוא עושה אז מי אנחנו שנתווכח על מטהוד... מן

חולוני

New member
1, מת' לא רואה את לודקריס ממטר

לודקריס הא ראפר אוברייטד לגמרי, שאין לי מושג למה מתלהבים ממנו. גם באלבום של אאוטקאסט הוא עיצבן אותי, והשיר איתו בדיסק של ביג בוי זה השיר הכי גרוע בדיסק. 2, בקשר לשאר אני די מסכים, וחבל. יותר מדי שת"פים יש באלבום הזה, ופחות מדי זמן למת' להראות את היכולות שלו (לטעמי הוא ה-MC מספר 1 בכל הזמנים). מת' מסוגל להרבה יותר וחבל שלא רואים את באלבום הזה. מי יודע, אולי נראה אותו חוזר למוטב באלבום הבא של ה-WU (שם הוא תמיד בפוקוס), ואולי באלבום הבא רדמן, אם יהיה אחד כזה. בקיצר, הציון שלי: 6.5-7

Y.L.N

New member
בלי לשמוע את האלבום אני אומר שאתה

מגזים רצח כמה שהאלבום הזה יכול להיות גרוע הוא לא מתקרב לכל הליל ג'ון נלי,פיפטי,ג'ה רול וכו' גם עם הליריקס מאעפנים תמיד יהיה למת' פלואו יותר טוב מ90 אחוז מהתעשייה והוא לא רואה את לודה אה וצהוב עולה

rockninja

New member
מסכים כמעט לגמרי

גם רוב האנשים שהגיבו והסכימו עם לירון הוסיפו דבריםש אני מסכים איתם.. מת'וד סבבה של ראפר, כיף לשמוע אותו.... הבעיה היא שהוא ממחזר את עצמו כל הזמן, לא מבין מה אומרים שיש לו פלואו טוב, נשמע לי הפלואו הכי בסיסי ושחוק בעולם, אבל לפעמים הוא יודע להביא אותה. נגיד בשיר RODEO (הענק) עם לודקריס (העוד יותר ענק) הוא ממש נותן מעצמו את המקסימום, למרות שבאמת כמו שכבר אמרו פה לודקריס מראה לו באמת איך עושים את זה.... באמת הם איך זורמים ועדיין נשארים באווירה קלילה ונינוחה, עם הרבה סטייל וטעם. מת' דווקא נשמע לי אנרגטי ברוב השירים, הרבה יותר ממה שהוא היה ב-BLACKOUT, שם הוא נשמע כמו מכונה אוטומטית. וכן, השיר עם סנופ ורדמן קצת מאכזב, אבל עדיין חביב וסנופ כרגיל לוקח את הביט בכיוון אחר משאר הראפרים שזורמים עליו, וגורם לך לחשוב שמה ששמעת עד עכשיו היה בנאלי להחריד. ככה שבתכלס מת'וד די בינוני וחבל שהוא תקוע ולא מנסה לשפר את עצמו או לחדש. גם הדיסק די בינוני בסך הכל, אבל בדיוק כמו הראפר שלו- כיף לשמוע אותו למרות זאת, ואולי בגלל זה, משום שזאת שמיעה פשוט סבבית.

למעלה