ככה עושים כסף

kofiko100

New member
ככה עושים כסף

!!!!רוצים להרויח הרבה כסף?? תיכנסו ותיראו.....הרבה הרבה כסף אנשים!!אתם חייבים לקרוא את זה!! (ועד הסוף אחרת לא תבינו) מצאתי את מה שאתם הולכים לקרוא במהלך אחד משיטוטי ברשת,ובדיוק כמוכם עכשיו,נתקלתי במאמר הזה במקרה.המאמר מספר על זה שאנו יכולים להרויח כסף! הרבה הרבה כסף!!! בתוך שבועות קצרים ועם השקעה בסיסית של רק $6 או 30 ש"ח+בולים!! המחשבה הראשונה שלי היתה שזו הונאה,"כן בטח.."היתי סקפטית,אבל כמו רובנו ההיתי סקרנית והמשכתי לקרוא. היה כתוב שם שאם אשלח $1 =5 ש"ח לכל אחד מ-6 השמות והכתובות שהיו רשומים במאמר,אוכל לעשות אלפי דולרים בזמן מאוד קצר.בנוסף צריך להוסיף את השם והכתובת שלי כמספר 6 בתחתית הרשימה ולשלוח לכ-300 newesgroups ברשת..(יש בערך 500,000 וזה פותח אפשרות לשוק די גדול לא?אין מלכודת! זה באמת עובד!!) בדרך כלל אני מתעלמת ממכתבים כאלה,אבל האהבה ותשומת הלב מאחורי מכתב זה,והתוצאות,הראו לי שהוא שונה ולכן החלטתי להשתתף.זה מכתב עבור כל אדם מכל אדם אני יודעת מי אנחנו,וושכל אחד מאיתנו רוצה רוחה מאיזו שהיא סיבה בחייו.אני מרוגשת מהיופי של הנתינה והקבלה באפשרות זו.זו המחשבה שלכולנו יש אפשרות לשפע ורווחה בחיינו בכל התחומים,וזה כולל גם רווחה כלכלית,מחמם את רוחי.זאת ממש תחושה פנימית שלי,שזו הדרך לפתור חלק גדול מהבעיות הכלכליות בעולם.אם מכתב זה ימשיך כפי שהוא אמור להמשיך,אם נניח את חשדותינו בצד ,ונבטח,כל אחד מאיתנו ירוויח! כמה אבסורדי זה,לחשוב שמרמים אותנו ב-$1 ,כמה אנרגיה אנחנו מבזבזים על הספק? במקום לקחת את אותה האנרגיה ולהשקיע אותה בהזדמנות שנקרית בדרכינו,מי יודע? השאלה הראשונה ששאלתי את עצמי לפני שהסכמתי לקחת חלק ולהיות מעורבת בדבר הזה ששינה את חיי.. האים זה נכון? ובכן התשובה היא כן! זה נכון וזה עובד!!נכון שזה נראה מסובך אבל זה ממש לא!! האדם שהיה תחתי ברשימה מספר:"תוך 7 ימים התחלתי לקבל מזומן בדואר,ההיתי בשוק! הנחתי שזה יגמר בקרוב ולא חשבתי על זה יותר מידי,אבל המזומן המשיך להגיע! בשבוע הראשון עשיתי $25 ,בסוף השבוע השני עשיתי סכום של $1000 בסוף השבוע השלישי היו לי יותר מ-$10,000 וזה עדיין גדל..עכשיו זה השבוע הרביעי,עשיתי סכום של יותר מ-$42,000 וזה עדיין ממשיך להגיע!זה בהחלט היה שווה $6 ו6 בולים!" לתשומת לבכם! עקבו אחרי ההוראות הפשוטות ותראו איך הכסף מגיע! זה קל,זה חוקי,וההשקעה שלכם היא רק $6 =30 ש"ח+בולים אם כל ההוראות יעשו בתשומת לב אתם תצליחו.. התוכנית הזאת נשארת מצליחה בגלל הכנות וההשתתפות של האנשים שקוראים אותה. אנא מכם,המשיכו את ההצלחה שלה ועזרו לכל אחד מאיתנו לעזור לשני. להלן 4 הצעדים הקלים להצלחה: צעד 1: קחו 6 חתיכות נייר נפרדות,נייר נפרדות,עדיף כהות כדי למנוע אפשרות גניבה דרך הדואר,וכתבו את המשפט שלהלן על כל חתיכת נייר: "בבקשה תכניס אותי לרשימת הדיוור שלך" כתבו את שמכם וכתובתכם המדוייקת.עכשיו קחו 6 שטרות של $1 או 6מטבעות של 5 שקלים ותכניסו 1 בתוך כל חתיכת נייר,כך שהכסף לא יראה דרך המעטפה.שימו כל שטר או מטבע עטוף בפתק במעטפה נפרדת.6 סה"כ וסגרו אותן. עכשיו צריכים להיות לכם 6 מעטפות חתומות,בכל אחת יש פתק ומטבע של 5 ש"ח או שטר של $1 ,מה שאתם עושים זה ליצור שרות, אתם מבקשים שרות לגיטימי שהוא להיכלל ברשימות הדיוור של האדם אליו אתם מפנים את הבקשה ואתם משלמים על זה. שלחו את 6 המעטפות לכתובות הבאות: 1)לינה קלמר הרמה 8 גני-תקווה 55900 2)י.ח.ת.ד.23742 ירושלים 3)רומן וינשטיין כצנלסון 68 בת-ים 4)ויקטוריה אורמן צה"ל 25 קרית גת 5)טלי אשואל לוחמי הגיטאות 19 נס ציונה6)נועם אפשטיין יסמין 7 כפר-סבא צעד 2: הוציאו את השם ה-1 מהרשימה למעלה,הזיזו את השאר למעלה נהיה 5,5 נהיה 4 וכו...והוסיפו את שמכם לרשימה כמספר 6 . צעד 3: השתמשו ב netscape או internet explorer וחפשו אחרי קבוצות שונות:צ`אט,פורמים,קהילות,massages boards,ועוד כל מיני.... צעד 4: שנו מה שאתם צריכים,אבל נסו לשמור על המאמר קרוב ככל האפשר למקור.שלחו את המאמר שלכם לפחות ל-300 קבוצות ברשת,כל מה שאתם צריכים זה 300 אבל זכרו, ככל שאתם שולחים יותר,תקבלו יותר מזומן!כמו כן,שילחו לכל חבריכם את המכתב המתוקן לאי מיילים כהצעה להצטרף למעגל השפע. הסבר לשליחת המאמר לקבוצות ברשת: לכו למסמך המאמר ששמרתם בזיכרון המחשב והוסיפו את שמכם לפי צעד 1 ,זכרו,שמכם אמור להופיע כשם מספר 6 ברשימה! שמרו את המסמך כ-txt.file ,אם אתם רוצים לעשות את הדיור שלכם בצורות אחרות תמיד ישמר לכם המסמך כדי שתוכלו לחזור אליו,שילחו את המאמר כהודעה חדשה על-ידי סימון הטקסט של המכתב,העתקה..והדבקה שלו כמודעה חדשה בלוח הקבוצות אותם מצאתם.סמנו את הכותרת של הנושא,זהו הדבר שכולם יראו כשהם נכנסים לקבוצה מסויימת.הקליקו על שלח הודעה וסיימתם עם הקבוצה הראשונה! ברכותיי-זהו זה! כל מה שאתם צריכים לעשות עכשיו זה לעבור מקבוצה לקבוצה ולשלוח שוב.כשתתרגלו,זה יקח בערך 30 שניות לקבוצה! זכרו! התוכנית הזאת נשארת מצליחה בגלל הכנות והאינטגרציה של המשתתפים,ועל ידי הזהירות ותשומת הלב במילוי ההוראות. הסתכלו על זה כך:אם אתם אנשים של אינטגרציה,התוכנית תמשיך,והכסף שכה הרבה אנשים קיבלו יעבור גם דרככם. אז כשה כל מכתב מקבל התייחסות והוראותיו מבוצעות בזהירות.6 אנשים יזכו לתמורה עבור השתתפותם כמפתחי רשימה רשימה עם $1 או 5 ש"ח כל אחד.השם שלכם יזוז ברשימה באופן גיאומטרי,כך שכאשר שמכם יגיע למקום 1 אתם כבר מקבלים אלפי שקלים במזומן!!! הערות: *אולי תרצו לשכור ת.ד. בגלל כמות הדואר שתקבלו.אם אתם מעדיפים להשאר אנונימים תוכלו להשתמש בשם בדוי,כל עוד הדוור מעביר לכם את המיכתבים. *אם אתם מנסים לרמות אנשים אנשים על ידי כך שאתם שולחים הודעות עם שמכם ברשימה בלי לשלוח לשאר האנשים ברשימה כסף,אז עזבו,זה לא עובד,לא תקבלו כמעט כסף,מישהו שדיברתי איתו ניסה לעשות את זה והוא קיבל רק $150 וזה אחרי 8 שבועות! אז הוא שלח $6 אנשים הוסיפו אותו לרשימות ותוך 4 שבועות היו לו יותר מ-$30,000 עכשיו לחלק הלמה? מתוך 300 הודעות ששלחתי,נניח שאני מקבלת רק 7 תשובות(שזה אחוז נמוך מאוד) אז אני עושה $7 עם השם שלי כמספר 6 ברשימה.עכשיו,כל אחד מ-7 האנשים ששלחו לי עכשיו $1 ישלחו מינימום 300 הודעות,כל אחד מהם עם שמי כמספר 5 ,ורק 7 אנשים יענו לכל אחד מ 7 המקוריים זה עוד $49 עכשיו האנשים האלה ישלחו מינימום 300 הודעות עם שמי כמספר 4 ורק 7 יענו להם אני יקבל $343 נוספים...וכך הלאה והלאה...בסוף כשה השם שלי יגיע למספר 1 יהיו לי כבר $117,649,00 עם השקעה מקורית של $6 בלבד! אז תעזרו לנו כדאי שנוכל לעזור לכם!(רק ככה זה עובד, תאמינו לי)ככה כולנו נעזור זה לזה ונתעשר במקביל! אז אים אתם לא לוקחים את העסקה אתם פראיירים! ואם כן אז סחטן עליכם!!

למעלה