כלי נשק ביאכטות

האנטר34

New member
כלי נשק ביאכטות

בהמשך לשרשור על פירטים בים, כאלו בלי רטיות על העין אבל עם רובים אמיתיים למדי, יש לי שאלה: מה קובע החוק לגבי החזקת כלי נשק כמו אקדח רובה או תותח
ביאכטות. אם יש לי רשיון ישראלי, מה זה אומר לגבי קפריסין , תורקיה או יוון? ואם אין לי רשיון, האם התירוץ של פירטיים יגרום למשרד הפנים לתת לי רשיון לאקדח? בתיה

G@T

New member
וואלה לא חשבתי על זה../images/Emo9.gif

אני זוכרת שראיתי סרט אוסטרלי שנקראה Dead calm על זוג ביאכטה שאוסף נוסע ממפרשית ענקית שנקלה למצוקה. ומבתרר שהאיש פשוט פסיכופט...בקיצור בסופו של הסרט, יורים בו רקטה והיא משאירה בו מה זה חלל-חור עם עשן.
בתיה

arik2000

New member
נשק

רשיון לנשיאת נשק הוא רק עבור ישראל ולישראלים הקפריסאים מבקשים אותך לנעול את הנשק עם פלומבה בלוקר של היאכטה או להפקיד אותו אצלם בכספת,אסור לך להסתובב בקפריסין עם נשק. משרד הפנים יתן לך רשיון לנשק אפילו אם את תגידי שאת מפחדת מחתולים. אין קשר בין זה לבין הפלגות. מה שכן את יכולה לקנות קשת וחצים לזה לא צריך רשיון.

G@T

New member
נשק קטלני../images/Emo59.gif

טוב כשניסית להתחנן בפני משרד הפנים לקבל רשיון לאקדח כי אני מפחדת מ
הם הציעו לי לקנות רוטווילר|
ותתפלא, זה לא כל כך פשוט לקבל רשיון לאקדח בלי פרוטקציות-כבר ניסיתי בעבר. טוב, חץ וקשת זה רעיון לא רע בכלל ומה זה קטלני, עכשיו אני נזכרת שראיתי חץ וקשת בכמה סירות בעבר...ואני עוד חשבתי שהם מכוננים לל"ג בעומר. בתיה

lizard

New member
הקטע הוא שאסור

להביא לארץ או להחזיק (לא בטוח) ברובה קשת. את לא צריכה רשיון,אבל אסור שיהיה לך אחד או משהו כזה. אפשר לברר מיכה

lizard

New member
בררתי.

יש חברה בשם טרגט שוטינג בחיפה שמוכרת רובי קשת. מי שדברתי איתו אמר שיש יכטונרים רבים שקונים את זה. מי שרוצה טלפון שישלח לי הודעה. חוץ מזה, תמיד אפשר לקנות רובה לדייג תת ימי, אני חושב שהרבה יותר מקובל שיהיה רובה שכזה מאשר רובה קשת, ובסופו של דבר הרעיון בשניהם זהה. מיכה

למעלה