כלי עבודה לתקשורת אפקטיבית עם ילדנו

כלי עבודה לתקשורת אפקטיבית עם ילדנו

כולנו,הורים ומחנכים כאחד,רוצים עולם טוב וילד מוצלח ומאושר,וביחד עם זאת,הם הולכים למועדון בלילה ובמקרה הטוב-חוזרים הביתה שלמים ובריאים-למה?לא נמאס? שמי שרון גיגי,מייסד חברת א.מ.ש אפקט התבנית,שעיקרה הוא אסטרטגיות וטאקטיקות אפקטיביות לחיים.אני יצרתי "כלי עבודה" ,שמועבר דרך הרצאה ,למחנכים ו/או הורים לילדים בני 6 ומעלה. "כלי העבודה " מאפשר למחנכים לאבחן ולהגדיר במילים "איזה" צרכים חייבים להתקיים מבחינת הילד, מתוך סל צרכים תת מודעים,כדי לתקשר איתו (תקשורת מילולית/לא מילולית) ללא התנגדויות ומצבי רוח מצידו, על מנת ליצור תקשורת אפקטיבית שמשרה ביטחון על הילד,ומניעה ומעודדת אותו לצורת התנהגות ועשייה חיובית-וכל זה מתוך הבנת משמעות האותיות שבשם שלו. אני מזמין אתכם,לשיתוף פעולה ויצירת קבוצה עם גישה חדשה וייחודית. גישה שדוגלת ביוזמה במקום תגובה,אמונה והבנה שכחלק אחד ורק ביחד נוכל להגיע להישגים,מימוש עצמי ועולם טוב יותר לנו ולילדנו,ושמבינה שהדרך לאושר,עצמאות ושפע,כוללת בתוכה המון יכולות,ובין המובילות-תקשורת אפקטיבית והבנת הזולת החזירו מייל זה אליי עם בקשה למידע נוסף ואשמח לשלוח אליכם בחינם וללא התחייבות,קובץ שמכיל כ-20 שמות שונים של בנים/בנות,כדי שתוכלו לבחון בעצמכם את משמעות,יכולות ואפקטיביות ה"כלי". [email protected]

mikilk

Active member
שרון תודה, אבל, אני מאמינה שאת כבר יודעת

שחוקי תפוז אינם מאפשרים פרסום בפורומים. מדי פעם אנחנו יוצאים בשרשור פרסום מרוכז. להבא, אני בקשי אישור או המנעי מפרסום

למעלה