כללית סמייל - שירות כל כך גרוע

כללית סמייל - שירות כל כך גרוע

האמת ידעתי.... ניחשתי שכללית סמייל לא נפלה רחוק מהעץ...
התעצבנתי רבות על קופת חולים כללית אבל היא עוד בסדר אם יודעים את הדרך לעבוד מולם
אבל כללית סמייל? מזל שלא עשיתי ביטוח שיניים אצלם ואת ההנחות לטיפולים שישמרו לעצמם..

מה בסך הכל רציתי?
עקב תאונת עבודה ונזק קל לשיניים בתום טיפול במרכז תאונות עבודה בלין קיבלתי הפניה למרפאות כללית סמייל לבדיקת השיניים ונאמר לי שאני לא מחוייב לטפל שם אלא רק להגיע לשם לצורך בדיקה כדי לקבל את הכסף "על תאונת עבודה".
אז התקשרתי בערב ענתה לי גברת שהבטיחה שיחזרו אליי.
התקשרתי בבוקר גברת אחרת הבטיחה שיחזרו אליי כדי לקבוע תור
כעבור שעתיים שוב התקשרתי והבטיחו שיחזרו אליי.
אחרי שעה נוספת ארזתי את חפצי ונסעתי למרפאה.
קניתי כרטיס חניה לשעה וקצת (כמה כבר צריך לחכות רק לרופא שיעיף מבט ירשום שהתייצבתי שם וזהו)
הפקידה אומרת שאני אצטרך לחכות 50 דקות אמרתי אין בעיה.
מחכה.
ומחכה
כעבור 50 דקות מוצא פקידה אחרת שרושמת אותי לוקחת את התיק שלי ומכניסה אותו לאחד החדרים ומורה לי להמתין לייד חדר מס 3.
ממתין. וממתין.
כעבור 20 דקות יוצאת המטופלת מהחדר והרופאה קוראה למטופלת הבאה בתור.
אני רץ לפקידה ושואל מה איתי?
אז היא עונה " אנו נכניס אותך בין המטופלים זמן ההמתנה הוא עד שעתיים "
כן, איבדתי אשתונות, כן התחלתי להרים את הקול לעומת הטענות שיש מטופלים שהזמינו תור צעקתי שמה בסך הכל ביקשתי?! אני לא רוצה טיפול! שלא יקדחו לי! אני רק רוצה לחייך לרופאה שתרשום שהייתי פה ואני הולך זה לוקח דקה!!! אצל מטופלים אחרים צריך לתת זריקה, לחכות, לקדוח לחכות, לסתום לשייף ומי יודע מה עוד!?!
אי אפשר למצוא איזו רופאה במרפאה הגדולה הזו שיכולה לרשום שהייתי פה?!?!
הפקידה נכנסת לאחד החדרים ואומרת לי להמתין בבקשה לייד החדר מייד יכניסו אותי.
אחרי 12 דקות עדיין לא קראו לי.
ניגשתי לפקידה אילצתי אותה לקרוע את התיק של הלקוח החדש בכללית סמייל שפתחה לי שעה וחצי קודם מולי. ולוודא שלעולם לא אקבל שום מייל שום תזכורת ושום פרסומת שיזכירו את כללית סמייל.

מקווה שגם אתם לפני שאתם חותמים על הסכם טיפולים כלשהו או הולכים לנצל את ביטוח השיניים שלכם בכללית סמייל תבדקו טוב טוב את איכות השירות שאתם תקבלו.
כבר עדיף רופא שיניים פרטי.

ולמי שסקרן למזלי לא קיבלתי דו"ח למרות שעברו כ 20 דקות מעבר לתום זמן החניה ששולם.

3תיתי

New member
אני לא מבינה מדוע צריך להיות בכללית סמייל בשביל תאונת עבודה.

מכתב מרופאך הפרטי לא מספיק? מדוע דוקא הם?

הכרח של ביטוח לאומי

כדי לקבל כספים על ימי המחלה מביטוח לאומי. ההפניה היא מקופת חולים אך ורק לכללית סמייל.מזל שהשיניים כמעת לא נפגעוהייתח אצל הרופא הפרטי.סדק אחד ששוייף וחתיכה שנפלה משן בנוייה (לא אמיתית) ואפשר לתקן ע"י סתימה קלהיש ביטוח שיניים עם כיסוי מלא ככה שאני כמעת איני ניזוק.(חניה עולה כסף)

Mesarim

Member
תעבור למאוחדת

אני שנים רבות במאוחדת, ולא זכור שנתקלתי בבעיה כלשהי
&nbsp

למעלה