כללי הפורום

elall

Member
מנהל
ברוכים הבאים לפורום טלנובלות!

זהו פורום חדש, במבנה חדש, לכולנו יקח זמן להבין איך הדברים עובדים ואיך יותר נוח להתנהל פה, אבל בנתיים ננסה להצמד לכללים הבסיסיים:

1. נא שמור על תרבות הדיון נאותה. תשמרו על כבוד הדדי ואיפוק, הימנעו מקללות, גסויות והעלבות.

זה נוגע גם לשחקנים – אם יש לכם דעה רעה על השחקן או ביקורת, תשמרו אותה לעצמכם או תנסחו בצורה מכובדת. הכוונה לשחקנים, לא לדמויות, יש הבדל...

2. ספוילרים! לא לכתוב ספויילר בכותרת של הנושא!

בתוך הנושא בגוף ההודעה יש אפשרות "להחביא" את הטקסט וכך להשאיר לגולשים את הבחירה לקרוא או לא לקרוא. למטה אני אשים מדריך לקצר איך לעשות זאת.

חובה להסתיר מידע שעוד לא שודר אצלנו אם:

* הטלנובלה משודרת בארץ בפעם הראשונה וגם בתוך נושא שהוא דיון על טלנובלה בשידור חוזר.

* בנושא עדכונים על טלנובלות חדשות שעוד לא שודרו בארץ, חוץ מנושא שהוא דיון צפייה של טלנובלות שלא משודרת עדיין הארץ.

בדיונים על טלנובלה מסוימת מומלץ להוסיף את מספר פרק או עד איזה פרק את מגיבים.

3. פתיחת נושא חדש: אתם מוזמנים לפתוח הודעה/נושא חדש בעניין הטלנובלות מתי שתרצו, אך על מנת לשמור על הסדר תשתדלו לראות אם ניתן לשייך את מה שיש לכם לכתוב לנושא רלוונטי שכבר קיים.

4. חתימה-מכירים את זה שפרסומת תוספת לכם חצי עמוד? אז חתימה ענקית מעצבנת באותה מידה. תזכרו שחתימה שלכם תופיע על גבי דפי הפורום אחרי כל תגובה שלכם. לכן כדי לחסוך מגולשים אחרים גלגול מיותר, תדאגו לחתימה קטנה וקומפקטית, בלי תמונות גדולות וכזאת שלא תופסת חצי עמוד. חתימה של כמה שורות בודדות או תמונה/באנר קטן זה מספיק טוב.

5. תכנים פיראטיים- חל איסור לפרסם על גבי הפורום קישורים להורדות לא חוקיות.

אז חברים, שיהיה לכם גלישה מהנה!

* איך מחביאים ספוילר:
sp.jpg sp.jpg

רjת

Member
החתימה שלי בסדר?

אני לא מצליחה לראות אותה כנראה כי אני מהסמארטפון

elall

Member
מנהל
האמת שלא. ככה זה נראה, זה תופס יותר ממסך. אני יכולה לערוך לך לתמונות קטנות ולחבר ביניהן כדי שיהיו בשורה אחת ויתפסו פחות מקום. Untitled.jpg

elall

Member
מנהל
אבל שיישאר הטקסט שלהם
אני לא יכולה לתקן לך את החתימה, את צריכה לעשות את זה בעצמך. אני רק שמה לך את התמונה הקטנה ומחוברת, אם את רוצה להשתמש בה, ומעל או מתחת תכתבי אתמה שאת רוצה. 69891695.jpg

הרבה יותר טוב רנת.

אלה - יש שתי דרכים לעשות ספוילר.
דרך אחת היא ככה - כאן יש ספוילר כלשהו

הדרך השנייה היא זו -
עריכה - נראה שכרגע שיטת הספוילרים מקולקלת (כי תפוז......) אבל שתי השיטות כאן:
1595100578008.png

elall

Member
מנהל
ניר, שמתי בתמונה איך עושים את הספוילר הרגיל וגם למטה כתבתי את האופציה השניה שעושה טשטוש. בכל מקרה, שתי האופציות עובדות, או לפחות עבדו כאשר עשיתי את המדריך.

כן. בכל מקרה צריך לחשוב לאן לוקחים את הפורום הזה כי זה רק שלושתנו.......

arseny92

Well-known member
מנהל
הרבה יותר טוב רנת.

אלה - יש שתי דרכים לעשות ספוילר.
דרך אחת היא ככה - כאן יש ספוילר כלשהו

הדרך השנייה היא זו -
עריכה - נראה שכרגע שיטת הספוילרים מקולקלת (כי תפוז......) אבל שתי השיטות כאן:
צפה בקובץ המצורף 588
הספוילר לא מקולקל, הוא חייב לכלול תוכן

למעלה