כל הכבוד שקיים פורום כזה, !!!!!

ozzlove

New member
כל הכבוד שקיים פורום כזה, !!!!!

כי עליי, בשלושה החודשים האחרונים (מאז שהתגייסתי) עברו דברים איומים, קשיים פיסיים, ובעיקר נפשיים... כרגע?... אני יכול רק להביט לאחור, ולהיות שמח שאני במצב שלי, כשהתגייסתי רצו לקחת אותי למג"ב, לא התפנתי, הייתי במעצר שלושה ימים, סבלתי לא מעט, פשוט נלחמתי ראש בראש עם הצבא... הייתי אמור להישלח לכלא ל40 יום לאחר שני משפטים, אך העניינים הסתדרו לטובתי (ורק לי מתוך שאר העצירים שהיו שם) קיבלתי את מה שרציתי - קב"ן והוצלחתי להוריד פרופיל על מנת לא להיות בקרבי, מטרתי היתה להגיע למחשבים, אחרי שלמדתי 4 שנים 15 יחידות , יש לי תעודה מקצועית, ועבדתי שלוש שנים בחברת היי טק, מחשבים... זה הדבר שאני הכי אוהב בחיים... נשלחתי לטירונות 02, עבר בצורה נחמדה... לאחר הטירונות, :( שלחו אותי לקורס מש"קי תחזוקה, של חיל התחזוקה...(נמשך חודש) -הייתי אמור להיות אפסנאי... סבלתי בצורה המון המון בקורס, כי זה היה קורס סגור, למזלי הרב, עם סיום הקורס כל אחד נפגש עם קצינת מיון לשיבוצו הסופי... הייתי בשוק מאותו הקטע... כי זה נחת עליי כל כך בהפתעה... הקצינת מיון שהיתה לי ...? היתה האהבה הראשונה שלי בתיכון !!! היא שנה מעליי, וכל כך הופתענו לפגוש אחד בשניה... :) היא ארגנה לי בסיס פתוח מאוד מאוד קרוב לבית... כשהגעתי לבסיס, נקלטתי ביחידה, ורגע לפני שנהפכתי להיות אפסנאי, לפני שנכנסתי לשיחה עם מפקד הבסיס, מישהו סתם כזה עבר וראה שאני ועוד שניים חדשים, הוא שאל אם מישהו מאיתנו רוצים להיות מפעיל מחשבים, אני מיד קפצתי עליו, והתחלתי להגיד לו מי אני מה אני יודע, וכמה שאני מת להגיע לתפקיד הזה !!! הוא התרשם, התחלתי להראות לו דברים על פני השטח, לקח אותי למפקד שלו, ו... פשוט התחילו לנסות לעשות לי הכל על מנת שאני אעבור אליהם, וזה לא היה פשוט - אחרי הכל יש לי כבר מקצוע ביד שהצבא השקיע בי, יום למחרת , היתה לי שיחה עם מפקד הבסיס, ביקשתי , התחננתי שייתן לי הזדמנות... כשסיימתי את השיחה, יצאתי החוצה, תחילה היה חיוך כל כך ענקי על פניי, ולאחר מכן, פשוט התחלתי לבכות !!! בכי עם דמעות רבות, ובכי שנמשך... 10 דקות, פשוט כולי התמלאתי בכל כך המון שמחה !!! חשבתי ונזכרתי על כל מה שעבר עליי עד שהגעתי לתפקידי... והנה, עשיתי זאת, כיום אני מפעיל מחשבים, מרוצה מאוד, לכל החיילים, שיש להם בעיות / קשה להם , תדברו על זה , לא רק בשביל שנקשיב, אלא גם בכדי שנוכל לעזור, בהצלחה לכולם, עוז.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
לעוז שלום ../images/Emo39.gif

ברוך בואך
תודה שיתפת אותנו בסיפורך האישי אנו שמחים שהיום אתה מרוצה משיבוצך למרות הדרך הארוכה שעברת

אנרכיה

New member
גם אני חושב שטוב שיש פורום כזה...

פורום כל כך חשוב...
תותחים אתם... מקווה שקיבלת את המסר שלי ב"תפוז מסרים"
anarchy

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
תודה לך ../images/Emo142.gif

ברוך בואך למשפחת סהר
תודה על הפידבק , כמו בכול מקום הוא חשוב. וכן, קיבלנו את המסר והגבנו

ozone

New member
ממש כל הכבוד לך

על הכנות,האיכפתיות,ובכלל - תמיד טוב לשמוע אנשים מאושרים. שיהיה לך הרבה הצלחה!! <בלי קשר לזה שיש לנו את אותו שם
>

Jane_Lame

New member
מה שרק מוכיח

שהצבא זה פרוטקציה. ללא הקצינת מיון הזו היית אפסנאי היום. אז אל תדברו על הגשמת חלומות ואל לעמוד על שלך. במיוחד לא בצבא.

למעלה