כל הקודם זוכה!!!!!!

פלפלת13

New member
כל הקודם זוכה!!!!!!../images/Emo42.gif

חברי הסטודנטים היקרים.... כפי ששמתם לב חיפשתי מקום לגור בו ואכן מצאתי משהו....
ולכן: אופציה 1: דרושים שני שותפים (רציניים בלבד!) לדירת 3 חדרים מהממת במושב אבן ספיר, הדירה מרוהטת חלקית, כוללת גינה מטופחת ושכנים חביבים מאוד. בעל הבית מחשיב בתשלום החודשי את כל ההוצאות, כולל מיסי מושב ומים (חוץ מחשמל) והוא גם ממש נחמד- שזה חשוב! יש פינת אוכל מרוהטת,בויילר, אמבטיה,חדר כביסה, גז ותנור, יש אופציה למדיח כלים ועוד דברים טובים שבטח שכחתי... ממש כמו דירת אירוח לחופשות במושב! אני ממליצה עליה בחום וכמובן שאני אספנית לא קטנה, כך שאוכל להשיג חפצים לדירה כמו טלוויזיות, ריהוט ועוד.... אני אוהבת לסדר (עושה לכולם את העבודה) ואני שותפה ממש נוחה. זו זכות להיות בדירה כזו (דירת קרקע) שממש קרובה לקמפוס עין כרם, 5 דק' אם לא פחות.....(כ1 ק"מ מעין כרם ממש ביציאה מהמושב). חברי המושב חביבים ואפילו הציעו לעזור בטרמפים יומיומיים לעין כרם כך שזה חוסך את הנסיעה באוטובוס מכל הבחינות. בטח שאלתם כמה עולה התענוג, אז ככה: אני אגור עם השניים (עדיף בן ובת) ולכן נתחלק בתשלום הכולל של 2700 ש"ח לחודש יש לציין שבמקום כזה אין הרבה הוצאות ואין שכנים שצועקים כמו בבניין, פשוט קלאסי לסטודנטים. יש כרגע שני חדרים פנויים (חוץ מהחדר הנוסף) שאחד מהם היה סלון ולכן יהיה זול יותר לאותו שותף. אופציה 2: דרושים 2 שותפים לדירת 3 חד' שעוברת שיפוץ בימים אלו, מחליפים שם הכל (אמבטיה, שירותים, מטבח וכו') יש שם חומרי בנין כרגע, אך מבין כל הבלאגן ראיתי: שירותים ואמבטיה נפרדים ומרפסת שירות. אולי גם ריהוט, לא בטוח. יש כרגע שני חדרים פנויים (חוץ מהחדר הנוסף) שאחד מהם היה סלון ולכן יהיה זול יותר לאותו שותף. נמצא בקומה מינוס 2, אך החלונות משקיפים לגינה ויש אוויר טוב. המחיר 550$ שיתחלק בין שלושתנו. הדירה קרובה ממש לקמפוס עין כרם,נמצאת בקריית מנחם כ- 1-1.5 ק"מ מהקמפוס. *הייתי בשתיהן היום ואם אתם שואלים אותי, הייתי ממליצה על הדירה (יותר בית) במושב אבן ספיר, יש יותר פרטיות ל3 אנשים, יותר אווירה פסטורלית ויוקרה של מושב. אם מחשבים כלכלית ההפרשים לא משמעותיים ועם חסכון הוצאות הנסיעה במושב המחיר מתקזז ומשתווה. לדעתי במושב זה הימור בטוח יותר כי יש הפרדה ולא קשורים לבניין. זהו, אם אתם מעוניינים: 0506523233 ניתן לטלפן 24 שעות ביממה. (אני סטודנטית כמוכם שמחפשת מקום טוב וזול ללון בו).

למעלה