כל התסריטים לגמר - והטעות הגורלית של עידן.

פה זה לא בורדל1

Well-known member
קודם כל כצופה בעונות הישרדות בארה"ב, העונה הזאת הייתה בדיחה עצובה.. זלזול מוחלט באינטליגנציה של הצופים, סתם לידע כללי, בעונות בארצות הברית בפרק אחד יש משימת פרס,משימת חסינות ומועצת שבט. אין התערבויות של ההפקה ויש רק דיבורים על אסטרטגיות ומהלכים מבריקים, מי שאוהב את הפורמט אני ממש ממליץ לו לראות את העונות בהישרדות.

בכל מקרה, אתחיל עם הטעות הגורלית של עידן - הוא היה חייב להדיח את ירדן, הקולות שלהם הם על אותם מושבעים ואם הם מגיעים לגמר ביחד, רובם יעדיפו את ירדן על עידן.
נכון שהיא תיפגע, אבל בסופו של דבר אני מאמין שהיא תבין שעידן פעל מהשכל.

עכשיו לתסריטים של הגמר :
להערכתי זה בין אלינה לישראל, ובסופו של דבר אלינה תהיה המושבעת האחרונה מפניי שעידן וירדן ירצו עוד קול בטוח במושבעים ובנוסף לכך, המושבעים שיצביעו לאסי וישראל יתפצלו בניהם.
אבל הטוויסט הכי גדול שהמושבעים מצביעים רק בשלישייה האחרונה, אז אני לא יודע עד כמה חשיבות יש כאן.
ומכאן זה הופך למאוד מאוד פשוט.
1. גמר של אסי/ישראל, ירדן, עידן = אסי/ישראל מנצחים.
2. גמר של אסי,ישראל, ירדן/עידן = עידן/ירדן מנצחים.

אני חושב שההפקה בעצם מחליטה מי יזכה, כי שישארו 4 שורדים, צריך להדיח עוד שורד (כי המושבעים מצביעים לזוכה כאשר נשארים שלושה שורדים).
וכאן ההפקה יכולה לעשות כל מיני טריקים כדי לבחור מי המודח יהיה.

הערכה שלי של מה יהיה?
עידן - זוכה בשורד הכי אהוב + מגיע לגמר.
ירדן - מגיעה לגמר.
אסי - זוכה.

שתפו גם אתם!

שרי48

Active member
בכל מקרה, אתחיל עם הטעות הגורלית של עידן - הוא היה חייב להדיח את ירדן, הקולות שלהם הם על אותם מושבעים ואם הם מגיעים לגמר ביחד, רובם יעדיפו את ירדן על עידן.
ירדן היא נשמה טובה וטהורה. בלי כוונה, היא מקשה על עידן להדיח אותה, , מאחר והיא כל הזמן אומרת שבחיים היא לא תשים את פתק עם השם "עידן" בכד. זה מעמיד אותו במצב שגם הוא לא יכול לשים את השם שלה. וכך נוצרה בעייה, שאני מקווה שהם ישכילו להבין שאחד מהם צריך לוותר ולהגיד לשני: "תדיח אותי, כדי שיהיה לך סיכוי לזכות". עם כל אהבתי לירדן ולעידן, ניראה לי שזו ציפייה גדולה מדי מצידי וקשה לי להאמין שזה מה שיקרה, וכך, מתוך חברות עמוקה, מתוך יושר ותמימות, הפרס יפול לידיים אחרות.
אתמול שמעתי את אסי בוזגלו (שגם אותו אני מעריכה) אומר: "נכנסתי לעסקי נדל"ן" וזה לכשעצמו הוא יותר מרמז עבה על הזוכה במיליון ב"הישרדות". נותרו לנו רק עוד 5 ימים לדעת את התשובה. אין ספוילרים, אין מדליפים, כולם שומרים את הסודות וכל הכבוד להם. יש מתח ולכן יש רייטינג גבוה לתוכנית.

רגע רק רגע

Active member
קודם כל כצופה בעונות הישרדות בארה"ב, העונה הזאת הייתה בדיחה עצובה.. זלזול מוחלט באינטליגנציה של הצופים, סתם לידע כללי, בעונות בארצות הברית בפרק אחד יש משימת פרס,משימת חסינות ומועצת שבט. אין התערבויות של ההפקה ויש רק דיבורים על אסטרטגיות ומהלכים מבריקים, מי שאוהב את הפורמט אני ממש ממליץ לו לראות את העונות בהישרדות.

עכשיו לתסריטים של הגמר :
להערכתי זה בין אלינה לישראל, ובסופו של דבר אלינה תהיה המושבעת האחרונה מפניי שעידן וירדן ירצו עוד קול בטוח במושבעים ובנוסף לכך, המושבעים שיצביעו לאסי וישראל יתפצלו בניהם.
אבל הטוויסט הכי גדול שהמושבעים מצביעים רק בשלישייה האחרונה, אז אני לא יודע עד כמה חשיבות יש כאן.
ומכאן זה הופך למאוד מאוד פשוט.
1. גמר של אסי/ישראל, ירדן, עידן = אסי/ישראל מנצחים.
2. גמר של אסי,ישראל, ירדן/עידן = עידן/ירדן מנצחים.

אני חושב שההפקה בעצם מחליטה מי יזכה, כי שישארו 4 שורדים, צריך להדיח עוד שורד (כי המושבעים מצביעים לזוכה כאשר נשארים שלושה שורדים).
וכאן ההפקה יכולה לעשות כל מיני טריקים כדי לבחור מי המודח יהיה.

הערכה שלי של מה יהיה?
עידן - זוכה בשורד הכי אהוב + מגיע לגמר.
ירדן - מגיעה לגמר.
אסי - זוכה.

שתפו גם אתם!
מסכים לגבי עידן. היה צריך לחשוב על הדחת ירדן בהדחה הכפולה. אולי אפילו לפני ולנסות לצייר זאת כאילו לא הייתה לו יד בדבר (כמו שאסי עשה עם בני בריתו). כך גם היה לה זמן להירגע ולהבין אותו. מצד שני, "אתה לא יכול לזכות בגמר אם אתה לא מגיע לגמר" ג'יימי, הישרדות ארה"ב, עונה 40.

איך לדעתך יודח השורד הרביעי? קהל??? רחמנא לצלן!!!

פה זה לא בורדל1

Well-known member
מסכים לגבי עידן. היה צריך לחשוב על הדחת ירדן בהדחה הכפולה. אולי אפילו לפני ולנסות לצייר זאת כאילו לא הייתה לו יד בדבר (כמו שאסי עשה עם בני בריתו). כך גם היה לה זמן להירגע ולהבין אותו. מצד שני, "אתה לא יכול לזכות בגמר אם אתה לא מגיע לגמר" ג'יימי, הישרדות ארה"ב, עונה 40.

איך לדעתך יודח השורד הרביעי? קהל??? רחמנא לצלן!!!

כן.
ביום שבת לאחר שיודיעו על המודח ויישארו 4 שורדים, ייפתחו את ההצבעות.
ופה להפקה יש את הכח לבחור מי להעיף, וכך להכריע מי יהיה השורד האחרון.

ההימור שלי ? אלינה עפה בשבת, "הקהל" משאיר את אסי,עידן וירדן, ישראל עף.
מנצח: שייח בוזגלו.

רגע רק רגע

Active member
כן.
ביום שבת לאחר שיודיעו על המודח ויישארו 4 שורדים, ייפתחו את ההצבעות.
ופה להפקה יש את הכח לבחור מי להעיף, וכך להכריע מי יהיה השורד האחרון.

ההימור שלי ? אלינה עפה בשבת, "הקהל" משאיר את אסי,עידן וירדן, ישראל עף.
מנצח: שייח בוזגלו.
אוי ואבוי!!!
מקווה מאוד שאתה לא נביא.

בהצבעת קהל אתה לא חושב שישראל ינצח את אסי? ישראל כבר זכה באח הגדול והוכיח שיש אנשים שמוכנים לסמס לו

פה זה לא בורדל1

Well-known member
אוי ואבוי!!!
מקווה מאוד שאתה לא נביא.

בהצבעת קהל אתה לא חושב שישראל ינצח את אסי? ישראל כבר זכה באח הגדול והוכיח שיש אנשים שמוכנים לסמס לו

לא.
כי ישראל הצטייר כ "אלים" ופחות אהוב מאסי שקיבל את תבנית האסטרטג יותר.
חוץ מזה, לדעתי הקהל לא באמת יכריע פה אלא ההפקה.

שרי48

Active member
חוץ מזה, לדעתי הקהל לא באמת יכריע פה אלא ההפקה.
הקהל לא מכריע מי המנצח של העונה אלא המושבעים/ההפקה.
הקהל קיבל היום את האפשרות לבחור את השורד האהוב. אפשר להצביע בכל יום 10 פעמים באתר או באפליקציה.

נערך לאחרונה ב:
כבר לפני חודש וחצי הופיע אסי בתכנית הצינור ונתן את הבנדנה שלו מהישרדות לילד שעבר חרם בתכנית כל מי שמודח שם את הבנדנה שלו באש חוץ מהאחרון

המלאך האדום10

Well-known member
כבר לפני חודש וחצי הופיע אסי בתכנית הצינור ונתן את הבנדנה שלו מהישרדות לילד שעבר חרם בתכנית כל מי שמודח שם את הבנדנה שלו באש חוץ מהאחרון
גם בתוכנית בוקר נותנים בנדנות של הישרדות לילדים שמשתתפים זה לא אומר כלום

פה זה לא בורדל1

Well-known member
טוב בנתיים קלעתי בול, אסי שורד הכי אהוב ואלינה עפה.

מעניין אם מחר הקהל מעיף עוד שורד או שהמושבעים מצביעים לארבעת השורדים (לא נראה לי)

newyork56

New member
אין מצב שאתה תקלע אסי לא יזכה רק מושבע אחד יבחר בו
לפי המושבעים אני בוחר את ירדן

אלפיני

Well-known member
נתחיל מכך שממש לא אהבתי את כל המריחה של הלייב אתמול עם כל הרעש ,הבדיחות גיא זוארץ ועוד מיליון ואחד הפרסומות. פשוט הרסו את הפורמט המקורי ועמו את העניין.

אני מגיב קצת כחכם לאחר מעשה אבל בכל זאת חולק על הקביעה שעידן היה צריך להדיח את ירדן. לעידן מראש כבר היה דם רע עם בני בצדק או שלא, וכולנו ראינו זאת אתמול. להסתכסך עם ירדן היה גומר אותו סופית וגורם לירדן לנתב את קוז'י , עצמה ואולי גם בני לעבר אלין.

לצמד עידן / ירדן יש שלושה מושבעים פוטנציאלים : אילנה , קוז'י , אלין. לצמד אסי/ ישראל : רגב, ליטל, אלה, בני הוא הקול המסתורי

הערכה שלי, ההפקה שוב תמרח את השידור ותסדר לנו בפעם הראשונה גמר עם מבחן אש בין ישראל לירדן ,שיקבלו כל אחד שלושה קולות. ירדן, את הקולות של קוז'י, אילנה, אלין, בני "הנעלב" יצביע לישראל יחד עם אלה וליטל. רגב יצביע לאסי.

נערך לאחרונה ב:

המלאך האדום10

Well-known member
נתחיל מכך שממש לא אהבתי את כל המריחה של הלייב אתמול עם כל הרעש ,הבדיחות גיא זוארץ ועוד מיליון ואחד הפרסומות. פשוט הרסו את הפורמט המקורי ועמו את העניין.

אני מגיב קצת כחכם לאחר מעשה אבל בכל זאת חולק על הקביעה שעידן היה צריך להדיח את ירדן. לעידן מראש כבר היה דם רע עם בני בצדק או שלא, וכולנו ראינו זאת אתמול. להסתכסך עם ירדן היה גומר אותו סופית וגורם לירדן לנתב את קוז'י , עצמה ואולי גם בני לעבר אלין.

לצמד עידן / ירדן יש שלושה מושבעים פוטנציאלים : אילנה , קוז'י , אלין. לצמד אסי/ ישראל : רגב, ליטל, אלה, בני הוא הקול המסתורי

הערכה שלי, ההפקה שוב תמרח את השידור ותסדר לנו בפעם הראשונה גמר עם מבחן אש בין ישראל לירדן ,שיקבלו כל אחד שלושה קולות. ירדן, את הקולות של קוז'י, אילנה, אלין, בני "הנעלב" יצביע לישראל יחד עם אלה וליטל. רגב יצביע לאסי.
אני שואלת? הצביעו באי או מצביעים היום? כי אם הצביעו באי בני לא יצביע לירדן או עידן אבל אם מצביעים היום בטוח שינה את דעתו.כרגיל. אני חושבת שהצביעו באי כי אילנה אמרה שלא יכולה לדבר כי היא הצביע.

רובם של הצופים היה רוצה שירדן תזכה כנראה שאסי יקח אבל אל תתפלאו אם ירדן תלך למרוץ למיליון עם שכר שמן במיוחד זה יהיה פיצוי על האי זכיה בהשרדות

פה זה לא בורדל1

Well-known member
טוב אז קצת סדר בדברים לאחר שהבנתי כמה דברים :
1. המושבעים הצביעו כבר על האי - מה שאומר, בני בטוח לא הצביע עידן
2. בפעם הראשונה בהיסטוריה של הפורמט הזה, המושבעים יבחרו בין 4 שורדים.. הזוי, הייתי בטוח שזה יהיה 3.

ההימור שלי עכשיו הוא שירדן מנצחת.

למעלה