כל כך מעוניין לעבוד עם ילדים,מחפש קרש קפיצה!!

אושר לב

New member
כל כך מעוניין לעבוד עם ילדים,מחפש קרש קפיצה!!

שלום לכולם לאחר אין ספור מקצועות שלמדתי ולא הצלחתי למצוא את הדבר האמיתי הגעתי למסקנה שרק עבודה עם ילדים תוכל באמת לממש את כישוריי והנאתי היום אני בן 32 ובאמת כל חיי חלמתי לעבוד עם ילדים אני כל כך מוכשר בתחום הזה בעברי שהייתי צעיר הייתי מדריך בקייטנות רק של הילדים הצעירים בגן, תמיד בחרתי את הגיל הזה,הייתי מדריך מצטיין וכל ההורים תמיד רצו להכניס את הילד לקבוצה שלי היה ממש ריב בין ההורים:))) ואמרתי לעצמי שבבגרותי אחרי הצבא אלך ללמוד את התחום הזה,אבל איכשהו זה התפקשש,תמיד אמרו לי המשכורת לא טובה כאיש חינוך אבל היום אחרי שלל מקצועות שלמדתי ולא מצליח לעסוק ולהנות בהם הבנתי שאין מנוס,ורק הילדים והתחום הקסום הזה יצליח לגרום לי לממש את עצמי את היכולות והרצון להיות מאושר לקום בבוקר לעבודה,אין נפלא ממני עם ילדים,זה מוציא ממני את המיטב שבי והחיוך האמיתי מה אתם מציעים לי לעשות איך להגיע לזה ומה עלי ללמוד שיגרום לי סיפוק,ואיך להתעלם מכל מיני תגובות של הקרובים לי על המשכורת הנמוכה,על זה שגבר עוסק בתחום הזה.

ניהול קריירה

הי, בוא נתחיל עם עניין הכסף. על פניו, בהתייחסות נורמטיבית מקובלת,בתחום החינוך משכורות מקובלות וגם אופק השתכרות עתידי אינם wow אז הקולות שאתה שומע אמיתיים ולכן גם הקושי להתמודד. אלא שהעניין המהותי מצוי ברובד אחד עמוק יותר. לאנשים שרגילים ללכת לעבוד רק כדי להתפרנס או גם להתפרנס וגם להתקדם במושגים של דרגה, סמכויות, תגמול וכו', לאנשים רבים המושג מימוש אישי", נחשב פריווילגיה לפנסיה. ואני לא אומר זאת כביקורת אלא כציון מציאות. ואם היא אכן כזאת חשוב להבין אותה כדי לברר עם עצמך אסטרטגיית התמודדות ראויה. לעצם העניין של "עבודה עם ילדים" מדובר בעולם ענק, פתוח וללא גבולות - ובלבד שאתה יודע מה אתה עושה, לומד ומתפתח. העניין החשוב הוא להבין ולהכיר במה אתה טוב ומי טוב עבורך - איזה אוכלוסייה, ואיזה דרכי התנהלות מקצועית. אני יכול להציע לך מספר מאמרים תחת הקטגוריה - ניהול קריירה קרא מה שמסקרן אותך ורוץ על זה

תלתלית3

New member
אם זה

מוציא ממני את המיטב שבי והחיוך האמיתי אז לך על זה. אני זה מי שאני בוחר להיות. מה זה משנה מה אחרים אומרים אם אתה שלם עם מעשיך ? לך עם צו ליבך. יחד עם זאת למד והעשר עצמך בתחום. בהצלחה טליה

eynat1221

New member
הצעה לאושר לב

תחפש באזור המגורים שלך אם ישנם הורים שמחפשים משהו שימור על הלידים שלהם אחרהצהרים ככה תתחיל לאט לאט תגיע לכיוון של או שתפתח משפחתון או גן תראה כבר מה מענין אותך בהצלחה לדוגמה אני וחברה רוצות לפתוח צהרון אז היא בדקה אם יש הורים שמחפשים לשמור על הילדים שלהם באזור המגורים שלה ונפרסם בגנים ובבתי הספר ונקווה שתהיה פרנסה

למעלה