כל מה שנחוץ זה שאלון להעביר את הזמן

shahar1989

New member
כל מה שנחוץ זה שאלון להעביר את הזמן

(ואם יתמזל מזלך גם אהבה? אה? לא.. לא מסתדר..
) שעה נוכחית- מה שלומכן כרגע? הדבר האחרון שעשיתן- האדם האחרון שראיתן- האדם האחרון שהתכתבתן איתו במסנג'ר- האדם האחרון שדיבר אתכן במציאות- האדם האחרון שהתקשר אליכן- האדם האחרון שהתקשרתן אליו- האדם האחרון ששימח אתכן עד השמיים- האדם האחרון שחיבק אתכן שניה לפני שהתפרקתם- האדם האחרון עליו חשבתן- האדם האחרון שאמרתן לו שאתן אוהבות אותו- החלום האחרון שאתן זוכרות- השיר האחרון שנתקע לכן בראש- השיר האחרון ששמעתן- המילה האחרונה שאמרתן- המתנה האחרונה שקיבלתן- המקום האחרון בו הייתן- הבקשה האחרונה שביקשו מכן- הסרטון האחרון בו צפיתן- הסמיילי האחרון בו השתמשתן- המחשבה האחרונה שרצה לכן בראש- הדבר הבא שיש לכן לעשות- התמונה האחרונה שהעליתן- הסיבה האחרונה בגינה בכיתן- הדבר האחרון שהצחיק אתכן- הכאב האחרון שחשתן- הדבר האחרון שהעסיק אתכן- האדם האחרון לו חיכיתן- התכנית האחרונה שראיתן- הכתבה האחרונה שקראתן- האירוע ההכי קרוב שאתן מחכות לו- הפעם האחרונה בה התקלחתן- הדבר האחרון שאכלתן- הדבר האחרון ששתיתן- שעה נוכחית-

shahar1989

New member
מסתבר שאני בעיצומו של פרץ שיעמום

שעה נוכחית- 19.17 מה שלומכן כרגע? טוב תודה הדבר האחרון שעשיתן- אירגנתי תיק למחר האדם האחרון שראיתן- אבא האדם האחרון שהתכתבתן איתו במסנג'ר- עמיתי האדם האחרון שדיבר אתכן במציאות- אבא האדם האחרון שהתקשר אליכן- אמא האדם האחרון שהתקשרתן אליו- אורן האדם האחרון ששימח אתכן עד השמיים- הגר ודן כנראה...חחח האדם האחרון שחיבק אתכן שניה לפני שהתפרקתם- פעם אחרונה שהתפרדתי זה היה במדצים והאמת, לא היה שום חיבוק. האדם האחרון עליו חשבתן- גילגילגול השיר האחרון שנתקע לכן בראש- בואי נעזובבב כי בלה בלה בלה בלה בלה.. השיר האחרון ששמעתן- Cocoon - jack johnson המקום האחרון בו הייתן- חוץ מבבית? מעברות.. הבקשה האחרונה שביקשו מכן- לשלוח משהו לדוד שלי הסרטון האחרון בו צפיתן- ריקוד בנים בטקס סיום בקורס הסמיילי האחרון בו השתמשתן- ((:) המחשבה האחרונה שרצה לכן בראש- שבא לי לעשות משהו, אם זה כולל ת"א אז בא לי כפליים ואם זה כולל הופעה אז בא לי כפול מליון (יש הצעות?) הדבר הבא שיש לכן לעשות- לסיים להכין תיק למחר התמונה האחרונה שהעליתן- מהחתונה הסיבה האחרונה בגינה בכיתן- התרגשות הדבר האחרון שהצחיק אתכן- ארוחה משעשעת ביותר אצל משפחת כתר הכאב האחרון שחשתן-אהה.. הכאב גרון אחרי כל הצעקות הדבר האחרון שהעסיק אתכן-אחרי העיסוקים לפני החתונה העולם נראה רגוע יותר האדם האחרון לו חיכיתן- לא משנה מי (אולי כן אבל לא בטוח..) אבל מה שאני יודעת זה שיותר אני לא אחכה לו התכנית האחרונה שראיתן- פרוייקט מסלול. או יהההה
הכתבה האחרונה שקראתן-על איזה תינוק בן שנתיים מסין שמכור לסיגריות. מחריד. האירוע ההכי קרוב שאתן מחכות לו- שיבוצים?
הפעם האחרונה בה התקלחתן- היום בבוקר הדבר האחרון שאכלתן- סוכרית פז הדבר האחרון ששתיתן- מיץ תפוזים שעה נוכחית- 19.27

..

שעה נוכחית- 2:46 מה שלומכן כרגע? בסדר הדבר האחרון שעשיתן- ניסיתי לישון.. האדם האחרון שראיתן- אבא האדם האחרון שהתכתבתן איתו במסנג'ר- אממ.. לא זוכרת האדם האחרון שדיבר אתכן במציאות- אבא האדם האחרון שהתקשר אליכן- ניב
האדם האחרון שהתקשרתן אליו- הילי האדם האחרון ששימח אתכן עד השמיים- אף אחד האדם האחרון שחיבק אתכן שניה לפני שהתפרקתם- וואי גם לא יודעת האדם האחרון עליו חשבתן- אממ.. האדם האחרון שאמרתן לו שאתן אוהבות אותו- וואי זה שאלון מתקיל,אני לא יודעת החלום האחרון שאתן זוכרות- חלמתי על רוני לפני כמה ימים..חח השיר האחרון שנתקע לכן בראש- לא פוגע-הדורבנים..חח השיר האחרון ששמעתן- אין שמחים בלילה-אביב גפן המילה האחרונה שאמרתן-ביי המתנה האחרונה שקיבלתן- קרם
המקום האחרון בו הייתן- רעננה הבקשה האחרונה שביקשו מכן- לבוא לאפטר פארטי חח.. הסרטון האחרון בו צפיתן-לא רואה סרטים הסמיילי האחרון בו השתמשתן-
המחשבה האחרונה שרצה לכן בראש- מה אני עושה לגבי מחר הדבר הבא שיש לכן לעשות- לישון:\ התמונה האחרונה שהעליתן- אנערף הסיבה האחרונה בגינה בכיתן- אבא הדבר האחרון שהצחיק אתכן- ניב הכאב האחרון שחשתן- ראש הדבר האחרון שהעסיק אתכן- איך אני קמה בבוקר מחר האדם האחרון לו חיכיתן- אממ.. התכנית האחרונה שראיתן- מסודרים הכתבה האחרונה שקראתן- כתבה בעיתון בפריז.. אבל רק לפי התמונות..חח האירוע ההכי קרוב שאתן מחכות לו- מסיבת סיום הפעם האחרונה בה התקלחתן- היום בערב הדבר האחרון שאכלתן-אממ עוגייה כזו הדבר האחרון ששתיתן-לימונענע :) שעה נוכחית- 2:51

יאללה אני כבר בשוונג../images/Emo3.gif

שעה נוכחית- 02:43 מה שלומכן כרגע? נחמד :) הדבר האחרון שעשיתן- ישבתי בחוץ עם שני ידידים שלי שחרפנו לי ת'צורה. >< האדם האחרון שראיתן- אליעד ושגיא. [הידידים] האדם האחרון שהתכתבתן איתו במסנג'ר- מיכלי האדם האחרון שדיבר אתכן במציאות- אליעד ושגיא? חח זה יחזור עוד הרבה? האדם האחרון שהתקשר אליכן- אליעד האדם האחרון שהתקשרתן אליו- גל
האדם האחרון ששימח אתכן עד השמיים- ענברי עם הטלפון הזה
האדם האחרון שחיבק אתכן שניה לפני שהתפרקתם- אהרוני.
האדם האחרון עליו חשבתן- .... האדם האחרון שאמרתן לו שאתן אוהבות אותו- גל החלום האחרון שאתן זוכרות- חזרתי אתמול הביתה, וחלמתי כאילו שחזור של מה שהיה עם חברים שלי חח זה היה מוזר. וקצת מעוות >< השיר האחרון שנתקע לכן בראש- "מה עשיתי" -סינרגיה XD השיר האחרון ששמעתן- "מה עשיתי"-סינרגיה
דיי נו זה על שאפל. המילה האחרונה שאמרתן- 'זונות' המתנה האחרונה שקיבלתן- מצית של בוב מארלי, אתמול מאליעדי
המקום האחרון בו הייתן- מחוץ לבית שלי. הבקשה האחרונה שביקשו מכן- להיות בקשר פףף. הסרטון האחרון בו צפיתן- 'הכי טוב בבית' עם מתיו מקונהי. הסמיילי האחרון בו השתמשתן-
המחשבה האחרונה שרצה לכן בראש- איך הוא יכול לכתוב שהוא מתאהב שוב ועוד בפייסבוק /: הדבר הבא שיש לכן לעשות- להעתיק את הלו"ז של השבוע ליומן. התמונה האחרונה שהעליתן- שלי, שפוכה לחלוטין אחרי ליטר בירה.
[ראה סיכום שבוע] הסיבה האחרונה בגינה בכיתן- הסיבות שאני בוכה מהן לרוב לא הגיונויות.. אז עזבו. הדבר האחרון שהצחיק אתכן- תגובה כלשהי בפייסבוק. הכאב האחרון שחשתן- אני מרגישה הרבה דברים בתקופה המשוגעת הזאת, יכול להיות שגם כאב, כבר לא יודעת להבדיל. הדבר האחרון שהעסיק אתכן- להכין לעצמי משו לאכול האדם האחרון לו חיכיתן- שהוא יגיב בחזרה. התכנית האחרונה שראיתן- 'סרוגים' הכתבה האחרונה שקראתן- משו על שן במקום עין
האירוע ההכי קרוב שאתן מחכות לו- מחר בערב- אללה כנרת
הפעם האחרונה בה התקלחתן- לפני שעתיים. הדבר האחרון שאכלתן- לחמנייה עם קוטג' הדבר האחרון ששתיתן- בירה שחורה
שעה נוכחית- 02:52

../images/Emo9.gif

שעה נוכחית-17:20 מה שלומכן כרגע?מתנדנד הדבר האחרון שעשיתן- שטפתי ידיים האדם האחרון שראיתן- אחי האדם האחרון שהתכתבתן איתו במסנג'ר- דני האדם האחרון שדיבר אתכן במציאות- אחי האדם האחרון שהתקשר אליכן- אחי האדם האחרון שהתקשרתן אליו- גלית האדם האחרון ששימח אתכן עד השמיים- נראה לי שגלית האדם האחרון שחיבק אתכן שניה לפני שהתפרקתם- אני עדיין מחפשת האדם האחרון עליו חשבתן- סודי האדם האחרון שאמרתן לו שאתן אוהבות אותו- החלום האחרון שאתן זוכרות- חח חלום על טאובר ועמית ארז השיר האחרון שנתקע לכן בראש- אבות ובנים השיר האחרון ששמעתן- ראש בחול המילה האחרונה שאמרתן- מה המתנה האחרונה שקיבלתן- פרחים המקום האחרון בו הייתן- שכנים חח הבקשה האחרונה שביקשו מכן- לתלות את הכביסה הסרטון האחרון בו צפיתן- על קו המים הסמיילי האחרון בו השתמשתן-
המחשבה האחרונה שרצה לכן בראש- עברי בבארבי הדבר הבא שיש לכן לעשות- להתבטל התמונה האחרונה שהעליתן- לא זוכרת הסיבה האחרונה בגינה בכיתן- אכזבה הדבר האחרון שהצחיק אתכן- אסי עזר הכאב האחרון שחשתן- כאב בטן הדבר האחרון שהעסיק אתכן- האדם האחרון לו חיכיתן- התכנית האחרונה שראיתן- בברלי הכתבה האחרונה שקראתן- ילדת פרא ב-7 ימים לפני כמה שבועות האירוע ההכי קרוב שאתן מחכות לו-עברי בבארבי הפעם האחרונה בה התקלחתן- אתמול בערב הדבר האחרון שאכלתן- פיצה הדבר האחרון ששתיתן- קולה שעה נוכחית- 17:25

inbarIL

New member
יאללה:)

שעה נוכחית-00:15? מה שלומכן כרגע?בסדר.. הדבר האחרון שעשיתן-טלפון האדם האחרון שראיתן-כרמל האדם האחרון שהתכתבתן איתו במסנג'ר-הדסי האדם האחרון שדיבר אתכן במציאות-כרמל האדם האחרון שהתקשר אליכן-גל האדם האחרון שהתקשרתן אליו-גל האדם האחרון ששימח אתכן עד השמיים-הילי
האדם האחרון שחיבק אתכן שניה לפני שהתפרקתם-גל האדם האחרון עליו חשבתן-אמא האדם האחרון שאמרתן לו שאתן אוהבות אותו-הילי נראה לי החלום האחרון שאתן זוכרות-לא חשוב חח השיר האחרון שנתקע לכן בראש-משהו מהיירספריי השיר האחרון ששמעתן-כנ"ל חח
המילה האחרונה שאמרתן-ביי חח המתנה האחרונה שקיבלתן-מכתבי טיסה נחשב?
המקום האחרון בו הייתן-המיטה שלי הבקשה האחרונה שביקשו מכן-תתקשרי בשבע וחצי הסרטון האחרון בו צפיתן-חח האנה מונטנה בטיסה
הסמיילי האחרון בו השתמשתן-
המחשבה האחרונה שרצה לכן בראש-אני מפחדת הדבר הבא שיש לכן לעשות- טלפונים ושטויות התמונה האחרונה שהעליתן-לא זוכרת חח הסיבה האחרונה בגינה בכיתן-משפחה הדבר האחרון שהצחיק אתכן-אחותי
הכאב האחרון שחשתן- הדבר האחרון שהעסיק אתכן-לא יודעת נו.. האדם האחרון לו חיכיתן-אבא התכנית האחרונה שראיתן-אממ קצת ממסודרים הכתבה האחרונה שקראתן-משהו על המנהלת בצפר שלי האירוע ההכי קרוב שאתן מחכות לו-יום שישי
הפעם האחרונה בה התקלחתן-לפני כמה שעות הדבר האחרון שאכלתן-מקופלת הדבר האחרון ששתיתן-קולה זירו שעה נוכחית-00:20

../images/Emo126.gifאני גם רוצה!

שעה נוכחית-12:59 מה שלומכן כרגע? סביר הדבר האחרון שעשיתן- ראיתי טלויזיה?.... האדם האחרון שראיתן- אבא האדם האחרון שהתכתבתן איתו במסנג'ר- שחלב האדם האחרון שדיבר אתכן במציאות- אבא האדם האחרון שהתקשר אליכן- גל
האדם האחרון שהתקשרתן אליו- זהבית האדם האחרון ששימח אתכן עד השמיים- גל, עם SMS הכי מרגש בעולם. האדם האחרון שחיבק אתכן שניה לפני שהתפרקתם- לא התפרקתי, אבל גל.. לפני שהוא עזב. האדם האחרון עליו חשבתן- גיל
האדם האחרון שאמרתן לו שאתן אוהבות אותו- גל [וואו הוא מככב פה] החלום האחרון שאתן זוכרות-וואי... שום מושג. השיר האחרון שנתקע לכן בראש- ראש בחול
השיר האחרון ששמעתן-משהו בגלגלצ שניה לפני שנרדמתי.. המילה האחרונה שאמרתן- בסדרר המתנה האחרונה שקיבלתן- הממ.... לא זוכרת
המקום האחרון בו הייתן- חוץ מהבית... אצל גל. הבקשה האחרונה שביקשו מכן- לאסוף כסף למשהו כיתתי.. לא הלך. הסרטון האחרון בו צפיתן- הקליפ של לא פוגע של הדורבנים
הסמיילי האחרון בו השתמשתן-
המחשבה האחרונה שרצה לכן בראש- ששיעשעתי עת עצמי עם ה
הדבר הבא שיש לכן לעשות- מסיבת סיום כיתתית בערב. אה, וללכת לראות דירה עם אבא. התמונה האחרונה שהעליתן- אחת מהנשף
הסיבה האחרונה בגינה בכיתן- לא יודעת... אני בוכה יותר מדי בזמן האחרון. הדבר האחרון שהצחיק אתכן- לא זוכרת.... בטח משהו מהערב של שלשום עם החברים הכאב האחרון שחשתן- בחזה הדבר האחרון שהעסיק אתכן- הממיר המעצבן של הוט. האדם האחרון לו חיכיתן- עדי, שתתקשר
התכנית האחרונה שראיתן- פרויקט מסלול [המקורי!] הכתבה האחרונה שקראתן- אממ... לא זוכרת... בטח משהו שקשור למוזיקה האירוע ההכי קרוב שאתן מחכות לו- המסיבת סיום כיתתית היום בערב ומחר הקלטות משפחתיות ומסיבה. הפעם האחרונה בה התקלחתן- אתמול הדבר האחרון שאכלתן- לחמניה ממש טעימה הדבר האחרון ששתיתן- דיאט קולה כמובן
שעה נוכחית- 13:05

למעלה