כל מיני שאלות

TalyaMM

New member
כל מיני שאלות

היי , פתאם בא לי רולר בליידס... אני רוכבת לעבודה באופניים ממרכז תא לרמת החייל, בזמן סביר ומגיעה רעננה, אתם חושבים שעם רולרבליידס אני אגיע סחוטה ומזיעה ? (אין מקלחת) אני ידעתי להחליק כשהייתי קטנה, בהנחה ומתחילים מ-0, כמה זמן בממוצע לוקח עד שנהיים כמו המגניבים ברחוב? יותר מ- 600 ש"ח ? תשובות בלינקים יתקבלו בברכה ! תודה רבה !

כל מני תשובות

שיבוא ...
החלקה מעט יותר קשה מרכיבה (באותה המהירות), אבל אם את מצליחה עם אופניים, סביר שתצליחי גם עם רולרס. אני על מרחקים כאלה מזיע, אבל גם עם אופניים. מי אלו המאגניבים ברחוב? זה מאד אישי ותלוי. מכיר כאלה שהצליחו בשבועיים, וכאלה שגם אחרי כמה שנים ... כן, לצערי יותר (אלא אם כן "תפלי" על מבצע). לינקים? לא זוכר אותם גגלי את אנדלרסרול, אטלנטיס וקרייזי-רולרס. (יתכן שיש עוד, אני לא מכיר).

נתן.ל

New member
המשך

קחי בחשבון שעד עכשיו היה מזג אויר קריר ונעים ואילו מעכשיו יכנס כבר הקיץ. ככה שנראה לי שאפילו עם אופניים היית מזיעה בלי קשר בכלל למיומנות שלך. המגניבים ברחוב? עזבי, את לא רוצה להיות חלק מאלה. הם מופרעים. את לא צריכה את גוגל בשביל למצוא את החנויות שגיא הזכיר. יש לנו אותן בקישורי הפורום. בהצלחה.

davidavid100

New member
מי מופרע??

אנחנו מטומטמים-כן, מופרעים טוב תאמת שכן צריך גם רולר יקר בשביל להתפרע כדי שלא ישבר לך באיזושהי קפיצה

נתן.ל

New member
אני לא מסכים איתך

אני משתולל יופי טופי עם רולר שעלה לי 600 שקל לפני ארבע שנים ועוד כוחו במייסביו.

למעלה