כל מי שרוצה להשתתף באליפות...

AmitKar

New member
כל מי שרוצה להשתתף באליפות...

שיגיד כאן וישאיר פרטים (עוד רגע תראו...)

AmitKar

New member
אני

שם פרטי(לא חובה): עמית שם משפחה (ל"ח): כרמון גיל (ל"ח): 13 מקום מועדף: YAHOO זמן אפשרי: יום ב´ ג´ או ה´ בשעה שש ומעלה יום שישי או שבת בשעה שתיים ומעלה לאחר שנקבע היכן תתקיים האליפות שכל אחד יגיד איך הוא מכונה שם

Nomero Uno

New member
גם אני רוצה

שם: יוני גיל: 18 מקום מועדף: YAHOO זמן אפשרי: עד סוף השבוע הבא אני תמיד פנוי אחרי זה נראה

Ergil

New member
אני מקווה שלא תשכחו שאני העלתי את

רעיון התחרות מלכתחילה! שם פרטי: ארג שם משפחה: יל ארגיל, בקיצור, וזה הכי קורב שתגיעו לשם שלי. אני מעדיף לשחק בzone ואני לא מבין מה הבעיה שלכם עם האתר הנהדר הזה.

Sורטי

New member
אוקיי עכשיו תורי

אגב אל תתיחסו לפרטים אני אף פעם לא רציני שם פרטי: השאיד הבא שם משפחה: שהולך לקבל הרבה כסף סתם סתם שפ פרטי: המפסידן שם משפחה: אתם הולכים לנצח אני מעדיף ב zone

AmitKar

New member
אוקיי, אנו צריכים הכרעה

בינתיים חמישה אנשים רוצים וזה טוב ונראה לי גם מספיק אך אנו חייבים עוד אנשים המצב הוא תיקו בין ZONE לקספארוב ואנחנו צריכים הכרעה מכיוון שמעולם לא שיחקתי בZONE או בקספארוב לא אני יתן את הדין דרך אגב, בלי קשר לאליפות, אם מישהו רוצה נגדי משחק בYAHOO, הוא מוזמן לקבוע איתי מתי שהוא רוצה ואם הוא רוצה באתר אחר, שרק יגיד לי איך נרשמים עמית

erezsh

New member
אני

ארז שנאן. בן 16. מעדיף Yahoo. ימי שבת עדיפים. לא משנה איזו שעה.

AmitKar

New member
אוקיי... סיכום ביניים:

בינתיים רובנו מעדיפים ב-ClubKasparov אך התוצאות עלולות להתהפך אם אחד יבוא וירצה ב-Yahoo או ב-Zone נצטרך לעשות סיבוב שני בין שניים כרגע אני בעד שנתחיל את התחרות עם המשתתפים הקיימים ב-ClubKasparov אך לפני זה, צריך לקבוע זמן חלקכם לא כתבתם זמן מועדף אז אנא כתבו ואני רוצה בהזדמנות זו לתקן את מה שכתבתי קודם (שכחתי שפסח מתוך הרגל): אני יכול בכל יום ובכל שעה עמית

למעלה