כל פות נראה אחרת לגמרי מהשני והדימוי החלק והסימטרי שיש לך בראש הוא התרומה הקלוקלת של הפורנו.

דקל נור*

Well-known member
הכתבה : הוואגינה שלך מדהימה

אני אוהב מאד וואגינה, מאד מאד :) |ליצן| :love:
מצער אותי לשמוע על אמהות ששולחות את הבנות עשרה שלהן להסרת שיער שם לצמיתות או גרושות שמרגישות שהן חייבות להיות חלקות לגמרי. גם גילוח לא נעים. זה מעקצץ ודוקר. יש ביניים, בין שנות השמונים והנדוס התודעה שעושים היום לנשים.

נערך לאחרונה ב:

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
מצער אותי לשמוע על אמהות ששולחות את הבנות עשרה שלהן להסרת שיער שם לצמיתות או גרושות שמרגישות שהן חייבות להיות חלקות לגמרי. גם גילוח לא נעים. זה מעקצץ ודוקר. יש ביניים, בין שנות השישים והנדוס התודעה שעושים היום לנשים.
מעקצץ בצורה קשוחה הייתי אומרת ..ומסכימה איתך בנוגע לאימהות,מצער מאד ומה הפלא שהבוטוקס מגיע אחר כך?והפילטר..טיק טוק..שיגעו את כולם.

טכנולוג

Active member
|חדש|היות ואוהב מאד לאכול דגדגנים:-P: אוהב שחלק, לא מפריע שיש למעלה עיצובים (קארה טוטא ליברל או בומבאס בומבי) אבל שיהיה חלק ונעים למאכל:-]
אגב אני מגלח פעם בשבוע לחלוטין|אקדמאי||חרדי||הרצל||זורו|

מצער אותי לשמוע על אמהות ששולחות את הבנות עשרה שלהן להסרת שיער שם לצמיתות או גרושות שמרגישות שהן חייבות להיות חלקות לגמרי. גם גילוח לא נעים. זה מעקצץ ודוקר. יש ביניים, בין שנות השישים והנדוס התודעה שעושים היום לנשים.
גילוח דוקר, אבל לייזר לא :rolleyes:

alongrin100

Well-known member
סורי אבל הרבה יותר קל לשמור על הגיינה אם הכל חלק למשעי...
בתור אחד שאוהב מאד להעניק מין אוראלי זה נחשב בעיני ליתרון משמעותי.

דקל נור*

Well-known member
סורי אבל הרבה יותר קל לשמור על הגיינה אם הכל חלק למשעי...
בתור אחד שאוהב מאד להעניק מין אוראלי זה נחשב בעיני ליתרון משמעותי.
היגיינה לא קשורה לזה. הרי ממילא מתקלחים לפני. או שזה לא תנאי אצלך.
מבינה שהתחושה בלשון יותר נעימה כשזה חלק לגמרי. כמו אצלכם. אם כי, כשיש קוצים של גילוח, זה הכי גרוע.
יש הרבה גברים שמעדיפים את המגע הרך של השיער. לאשה זה בודאות יותר נעים מבחינת תחושה וזה מגן בריאותית על האיזור.
כשזה חלק לגמרי, זה מזכיר לי מראה של עוף מרוט באטליז.

alongrin100

Well-known member
היגיינה לא קשורה לזה. הרי ממילא מתקלחים לפני. או שזה לא תנאי אצלך.
מבינה שהתחושה בלשון יותר נעימה כשזה חלק לגמרי. כמו אצלכם. אם כי, כשיש קוצים של גילוח, זה הכי גרוע.
יש הרבה גברים שמעדיפים את המגע הרך של השיער. לאשה זה בודאות יותר נעים מבחינת תחושה וזה מגן בריאותית על האיזור.
כשזה חלק לגמרי, זה מזכיר לי מראה של עוף מרוט באטליז.
כל אחת והדימויים שלה...
את חושבת על זה כמו על עוף מרוט.. בעיני זה נראה סקסי..
וקוצים זה הרבה יותר גרוע משיער. מה שנכון נכון.

אישון34

Well-known member
הכתבה : הוואגינה שלך מדהימה

אני אוהב מאד וואגינה, מאד מאד :) |ליצן| :love:
כל איבר הוא שונה.

אני אוהב שיער. האמת ממש, אבל ממש לא אוהב חלק לחלוטין.

זה ניראה בשלב מסויים פדופילי בשלב אחר אירוע לא אסטטי.
השיער עושה עמו חסד.

אישוניאיש.
חובב התנוחה שבה אתה יורד.

Safariguy

Member
התרומה הקלוקלת של הפורנו לא נגמרת רק בזה... מצד שני יש לפורנו גם קצת תועלת.

אישית פחות מעניין אותי המראה הספציפי שלו - אלא יותר הבחורה שאיתו...
(בגבולות הגיינה ועיצוב סבירים - ט.ל.ח)

וחוץ מזה אני אישית מעדיף להיות חלוק - 70-60 כזה

מאלף שבלולים

Well-known member
כוס מגולח למשעי אצל אישה בוגרת מרגיש לי פדופילי משהו. זה פשוט לא טבעי. מצד שני, להכנס למיטה עם מצ'טה לפילוס הדרך גם מיותר.
יש באמצע, גזום יפה ומטופח ולא דוקר. השפתיים שלי רגישות....

Ellis Murphy

Well-known member
כוס מגולח למשעי אצל אישה בוגרת מרגיש לי פדופילי משהו. זה פשוט לא טבעי. מצד שני, להכנס למיטה עם מצ'טה לפילוס הדרך גם מיותר.
יש באמצע, גזום יפה ומטופח ולא דוקר. השפתיים שלי רגישות....
"מרגיש לך פדןפילי משהו" ?
אתה רוצה לספר משהו לכיתה?

למעלה