כמה דברים מצחיקים שאולי לא ידעתם

voodoo

New member
כמה דברים מצחיקים שאולי לא ידעתם

אוקיי למעשה יש לי מליון כאלה אבל עכשיו אני יתן 5 1.בזמן עשיית 2 הדיסקים הראשונים לכל חברי הלהקה היתה עבודה נוספת 2.הם היו צריכים לחסוך כבף כדי לצאת למסע הופעות 3.לנודלס היו הכי הרבה עבודות בניהם שרת בבי``ס עובד מקדונלד ושומר בגן חיות 4.העבודה הכי מצחיקה הייתה של גרג : טבח בחנות למאפיינס ( עוגיות כאלו ) 5.נודלס לא אהב את בי``ס והרביצו לו מלא כי הוא היה פריק ! דקסטר לעומת זאת הצליח לא רע בלימודים אלא היו חמשיה דברים לא חשובים אבל מצחיקים ... עוד בהמשך -=voodoo=-

shinji

New member
נכון

לדקסטר יש גם תואר בביולוגיה, וגם רישיון טייס

Magma sXe

New member
ציטוטים

לדקס ונודלס יש ציטוטים מצחיקים אני במיוחד אוהבת את זה מוודסטוק (על הבנות שעשו Crowd surfing) והנה עוד אחד נחמד it`s not all Cocaine and Prostitute y`know`` את השאר אני לא ממש זוכרת

OPERATi0N_iVY

New member
היו להם עבודות כי...

שני הדיסקים הראשונים לא היו כל כך מוצלחים (נמכרו בכמויות מצחיקות) ולכן הם חשבו שכדאי שיהיה מקור פרנסה נוסף - כהה דקסטר הלך ללמוד ביולוגיה אבל נראה לי אז הם ראו שSMASH הוא הצלחה גדולה ולכן דקסטר הפסיק ללמוד - הוא היה יכול כאילו להגיע לתואר יותר גבוה...

Magma sXe

New member
הנה עוד כמה ציטוטים

כולם של דקסטר ``Yes, I`m proud to say I was beaten by the police at a Dead Kennedys concert. Fuck you if you think I`m not punk!`` והנה אחד שאני מאד אוהבת שקשור ללימפ ביזקיט (שאני שונאת) What the fuck is this fuck saying, it fucking sounds like fucking shit to me. Fuck, i`m going to the bus`` ~Dexter talking about Limp Bizkit `` and if you`re a girl and a guy passes, I want you to grab his fucking balls!`` ``This is your chance, everything you learned on your guitar teaching but could never play in a rock band`` ``Oh Shit`` <-Noodles ``Play something for the nice people`` Flattery will get you everywhere ``I Feel Like My Penis Is Ten Feet Long ``The internet`s our bitch.`` והנה עוד ציטוט שאני אוהבת שדקס אמר לאחד שאמר לו offspring sucks ``Great, how`s your band doing?`` וזהו בינתיים מאגמה proud sXe

למעלה