כמה דברים שמפריעים ב O.K

Tali1912

New member
כמה דברים שמפריעים ב O.K

אני מאוד רוצה להשתמש באלבומי תמונות אם זה תמונות שלי או תמונות מתפוז אלבומים. בתכלס מה שקורה, בוחרים הוספת קובית אלבומים ומקבלים כל הזמן אותן תמונות מאז תחילת הדרך של ok , חלאס זה משעמם טיכו. אני רוצה לראות תמונות חדשות,טריות ישר מהתנור,<זה מאוד יקל לגולשים שמדרגים תמונות ואני מדרגת תמונות> לא כל פעם אותן תמונות שכבר טחנו אותם זה מביא אותי לוותר על הקוביה. עוד בקשר לקוביות, נגיד ובחרתי קוביה מהצילומים שאני צילמתי. אני מוסיפה תגיות ואז מסתבר לי שהתגיות האלה משותפות לעוד גולשים נגיד בחרתי בתגית "המשפחה שלי" אז אני מקבלת משפחה מורחבת של אנשים לא מוכרים ובטח לא מהמשפחה שלי
. אז אולי תשנו את בתוך קובית האלבום איזה משהו ל rss כמו שמוסיפים rss לקובית המולטי בלוג. פשוט שתהיה כתובת rss , אם אני נגשת לתפוז אלבומים, ולוחצת על זה אני מקבלת את אותה קוביה שלעוסה כמו מסטיק ואני לא רוצה לראות אותה בחיים יותר. ואם אפשר שהתמונות יתחלפו כל כמה דקות כמו שזה רץ בשער של תפוז אלבומים. שתהיה תמונה מתחלפת בקיצור שיהיה גיוון שלא יהיה משעמם בקובית האלבומים. לבינתיים מחקתי אותה. ארוך מה? טוף הלאה.....
קובית דואר
הייתי מעדיפה שתוסיפו את המייל של הספק כמו שמופיעות שם בקוביה תיבות של הוטמייל ודומיהן אז גם לדואר של הספק יש מקום של כבוד. * קובית מולטי בלוג- כשאני רוצה להתעדכן בבלוג מסויים אני רוצה לשייך את הבלוג לקובית המולטי בלוג ולא בבלוג עצמו ללחוץ על OK ואז אקבל את כל הרשומות של הבלוג עצמו, לי מספיק רשומה אחרונה לעדכון, מה שקורה שזה נעשה בדרך מסורבלת. אני צריכה ללחוץ על ה RSS להכנס ל OK להדביק את הכתובת העדכון בקוביה במקום שישר אלחץ וזה יתווסף לי ישירות למולטי בלוג. אפשר לעשות משהו בנידון? יא כמה העמסתי עליכם הא?

Master Boo

New member
../images/Emo13.gif

1. התמונות אכן אמורות להתעדכן כל הזמן. זה שהן לא זו כבר בעיה אצלנו ונטפל בה
2. את מתכוונת שקוביית התמונות תציג תמונות רק מאלבום מסויים, כן? זה רעיון לא רע בכלל ונוסיף אותו לרשימת הבקשות! 3. למה את מתכוונת כשאת אומרת "המייל של הספק"? הרי לכל משתמש ספק אחר, ואין איזהשהו אתר אחד המאגד את כל הספקים. אם יש לך מייל שאת משתמשת בו שלא מופיע שם את מוזמנת להשאיר את הפרטים שלו נראה מה אפשר לעושת על מנת להוסיף אותו לרשימה. 4. לפי מה שאני מבין את רוצה ללחוץ על תמונה בבלוג ושהוא יתווסף לך אוטומטית למולטי-בלוג במקום בתור קובייה? כמובן שאפשר לעשות את זה, אבל אז מה עם משתמשים שלא רוצים את המולטי בלוג ורוצים לעקוב אחד כל העדכונים בבלוג? שרוצים כל בלוג בתור קובייה? מה שאולי אפשר לעשות זה מעין קישור בין קוביית RSS לקובית המולטי בלוג, כשלחיצה על כפתור מסוים תוסיף אוטומטית את התוכן למולטי בלוג. תעמיסי חופשי, זו המטרה של הפורום

Tali1912

New member
../images/Emo179.gif

* כן אני מתכוונת שהתמונות תוצגנה מאלבום של שם משתמש כלומר האלבומים שלי בלי קשר לתגיות כי אז אני מקבלת תגיות משותפות ואין לי צורך בזה. וגם לגבי תמונות חדשות של תפוז אלבומים אני רוצה את העדכונים החדשים בדיוק כמו נגיד קוביה של פורומים שיש הודעה חדשה אז הקוביה בOK מתעדכנת, אותו הדבר לגבי קובית האלבומים הראשית. * ספק מייל בצילום מסך צירפתי דף בית נוסף שאני משתמשת בו שם יש אפשרות להוסיף ספק אינטרנט. *כן אני רוצה את כל הבלוגים שאני קוראת בהם שיתאגדו כולם בתוך המולטי בלוג, ככה אני אוהבת, בואו נגיד את זה ככה אני לא כל המשתמשים וכל המשתמשים הם לא אני, כל אחד יש לו את ההעדפות בדף האישי שלו. לכן הדרך העוקפת ל rss בבלוג זה שאני צריכה להעתיק את כתובת ה rss ואז להוסיף אותה במקום לחיצה אחת וקלה על הכפתור ok.

Tali1912

New member
ו..............

*תיבת המסרים ב O.K כשפותחים את דף ה OK או זה מתרענן מקבלים הודעת שגיאה ובתמונת מסך הבאה הוספתי כלי (ווידג'ט) חיצוני ומשום מה לא רואים כלום ממה שהוספתי ופעלתי לפי ההוראות שלכם.

Master Boo

New member
../images/Emo26.gif

1. השגיאה תוקנה 2. איזה ווידג'ט הוספת? אם תוכלי להעתיק את הקוד שלו מאיזור ה"עריכה" לכאן זה יעזור

Tali1912

New member
../images/Emo13.gif

וואלה איזה אנשי תחזוקה אתם.... כאלה מהירים תגידו למנכ"ל שיתן לכם בונוס החודש והנה מה שניסיתי להוסיף, הרבה דברים מצאו חן בעיניי שם אבל ראיתי שיש תקלה אז בינתיים רק הסתכלתי בתוספות החמודות. בינתיים אני מצטרפת את מה שהכי בא לי ככה שיהיה לי שעון קיר תלוי ויפה בדף הOK שלי במקום לשאול כל פעם סלח לי מה השעה.

Master Boo

New member
בשביל לעשות לי חיים קלים ../images/Emo13.gif

תעתיקי לכאן ממש את הקוד שהכנסת לקובייה בOK.

Tali1912

New member
וואלה אין לי הסבר מדוייק

אבל זה מה שקרה בפעמים הראשונות לחצתי על הכפתור הקטן הירוק (1) וקיבלתי את המסך הלבן כמו ששמתי צילום מסך למעלה. בניסיון האחרון שניסיתי לחצתי על הכפתור הגדול הירוק (2) והעתקתי את הקוד וזה הצליח. אין לי שמץ אם יש הבדל בין הכפתור 1 ל 2 אבל לפחות עכשיו זה בסדר. בכל אופן המון תודה על העזרה

Tali1912

New member
אהה, הנה

חשבתי שאם זה כבר עובד אז לא צריך קוד. אז הנה בכל זאת <script type="text/javascript" src="http://widgetserver.com/syndication/subscriber/InsertPanel.js?panelId=894e57a1-163c-4fa6-9e53-69c497be0798"></script><noscript>Get great free widgets at <a href="http://www.widgetbox.com">Widgetbox</a>!</noscript>

Master Boo

New member
../images/Emo26.gif

1. הבנתי, אעביר הלאה ונראה מה אפשר לעשות בנידון
2. אכן, לשירותים אחרים קיימת קוביית מייל יותר "משוכללת" המאפשרת להכניס את הפרטים של ספק המייל ולשלוף את ההודעות ישירות לOK. כלי כזה נמצא בתכנון ובעבודה, וכולי תקווה שהוא יעלה בקרוב
3. כמו שאמרת, את לא כל המשתמשים וכל המשתמשים הם לא את- לכן צריך למצוא איזו נקודת ביניים. כרגע כשלוחצים על לינק הוא מוסיף קובייה של אותו הבלוג- מה את מציעה? אם אני אומר לך שלא ניתן לעשות שלחיצה תוסיף את התוכן למולטי בלוג, איך כן היית רוצה לראות את זה? כמו שאמרתי- לינק בקוביית הRSS להוספה מהירה למולטי בלוג? שיטה אחרת? אנחנו פתוחים להצעות

למעלה