כמה דברים

yifati XD

New member
כמה דברים

הפורום שלנו ריק.. מסיבה אחת פשוטה! העונה הראשונה נגמרה, וליה ממש חבל לי שהתחלת את הפושעים עכשיו.. כי יכולנו להתחיל אותו בעונה השניה למרות שכנראה לא יהיה לך זמן. מקווה שיצליח לך המשחק למרות שנגמרה העונה, וכנראה שבזמן הקרוב אני לא יגיב פה חוץ ממשחק הפושעים, למשחק של איתי אני לא יודעת מה יהיה כי זה הרבה עבודה להכין שאלות.. נראה. אבל אם לא מגיבים פה חברי הפורום זה רק כי הם בהפסקה כנראה ומגיבים פחות בגלל סיום העונה. אני מקווה שהפורום שלנו יתמלא חיים בעונה הבאה!

אושRתי

New member
../images/Emo24.gif

קודם כל כל הכבוד למי שכן מגיב ומשקיע עד כמה שהוא יכול
. שנית, באמת חבל שאתם לא מגיבים ולא משתפים פעולה(למי שלא משתתף). אני מאוד מקווה שהפורום יחזיק מעמד עד לעונה השניה אחרת הוא יכול להיסגר ויהיה לי חבל
לכן, אם אתם רוצים שהפורום ימשיך לפעול ולחיות, כאן אתם נכנסים לתמונה, כל דבר שיכול להתאים לפעילות יכול לעזור, גם אם זה לא משהוא שקשור לנושא הפורום.

liaush

New member
התחלתי את משחק הפושעים מסיבה מאוד פשוטה

ראיתי מה נהיה מהפורום וידעתי שזה רק יהיה יותר גרוע כי אנשים יפסיקו להכנס כאשר הסדרה תיגמר והמשחק הוקם במטרה להחזיק את הפורום. מתי היית רוצה שאני אתחיל אותו שנה הבאה? עד שנה הבאה הכל יכול לקרות. בכל מקרה נשארו עוד שבועיים ככה עד תחילת הלימודים אני אנסה לסיים עד אז את הפושעים כי זה ברור שכשיתחילו הלימודים אני לא אוכל להיכנס כמו קודם. ורציתי להספיק להפעיל את הפורום בחופש כל עוד אני יכולה ובגלל זה אני גם עושה את משחק הפושעים פעמיים בשבוע. מה עם ההפעלה שחשבת עליה עם הדמויות -פרק 12. אולי אם היית ממשיכה עם זה אז הפורום היה יותר פעיל מבחינת ההפעלות. לפי מה שאני רואה כרגע המשחק היחיד שמחזיק את הפורום זה פושעים וזה לא טוב
. כשכתבתי את הודעת החפירה שלי על כך שהפורום יבש ואנשים צריכים לחשוב על הפעלות ולפרסם אותו ולעבוד על שיקום הפורום כולכם הסכמתם איתי! לפחות חצי ממש גדול מכם ואיפה אתם עכשיו?! חצי פורשים!, האחרים בכלל לא נכנסים ,בקושי אנשים משתתפים בהפעלות אז זה יוצא שכבר אין בשביל מי להפעיל!
העיקר שכולכם הסכמתם איתי נכון? עכשיו אין טעם להתלונן ואין גם מה להציל פרסמנו בכל מקום אפשרי אנשים באים הולכים המשחקים שלנו מיועדים לאנשים רציניים שמוכנים להשקיע ולתת מעצמם ולא לכאלה שנכנסים פעם ב.. בשביל להתעדכן בכל מקרה אם תחליטו להיות רציניים ולהמשיך להפעיל ולשקם את הפורום אז שהיה לכם המון בהצלחה סביר להניח שאני לא אהיה איתכם. יא' זו שנה קשה סביר להניח שאני אהיה שקועה בלימודים ולכן לא אוכל להיכנס ולכן אני משתדלת להספיק לעשות כמה שיותר כל עוד יש זמן. והיה נחמד מצדכם אם גם אתם הייתם מתאמצים קצת

למעלה