כמה דקות מזמנכם, בבקשה

כמה דקות מזמנכם, בבקשה ../images/Emo9.gif

גולשים יקרים, בימים אלה אנו מבצעים חשיבה אודות שיפור פני האתר וחוויית השימוש בו. לצורך הנעת התהליך, נשמח לשמוע אודות הרגלי הגלישה שלכם באתר והשימוש באפליקציות השונות בפורומים וכאן אתם נכנסים לתמונה: בקישור http://bit.ly/tapuzsurvey2 תמצאו סקר קצר, שמטרתו איסוף נתונים על דפוסי השימוש שלכם, הגולשים. מילוי הסקר אורך כמה דקות והוא אנונימי לחלוטין. בשום שלב לא תתבקשו להזין פרטים מזהים, והמידע שייאסף יישאר בתפוז ולא יועבר לגורמים חיצוניים. נשמח אם תקדישו מזמנכם לכניסה לקישור ולמענה על הסקר. חשוב לנו לשמוע את דעתכם! תודה מראש על שיתוף הפעולה! מיטל, יוני, גל ולולו - צוות הנהלת הפורומים

RTur

New member
אני אוסר על ביונסה לצאת לטור עד 2013!

נכון שאני מת מת מת מת מת להיות כבר בהופעה שלה... אבל לא יכול להיות שהסקורפיונס, רד הוט צ'ילי פפרס, מדונה ולארה פביאן יגיעו להופעה בארץ בשנה אחת... אין לי כסף לכולם ומה שחסר לי זה עוד להוציא על ביונסה (כי אצלה אני לא מתפשר על פחות משורה ראשונה). אז ביונסה, שלא תעזי לצאת לטור לפני 2013. תודה.

HanAn189

New member
מסכים!

מהסיבה הכספית וגם מבחינת זה שטוב ללכת להופעה של B, הופעה ראשונה שלה שאני אצפה (וגם ראשונה בחיים), אחרי סיום הלימודים, כשיהיה לי רישיון, כשאסיים את הבגרויות ובית הספר יירד לי מהחיים. אולי זה נשמע עלוב, אבל הועה של B מלווה אצלי באסוציאציה של חיים חדשים, בוגרים ועצמאיים

asaf105

New member
חח אבל יש צבא, זה לא כזה חיים עצמאיים

אם כבר רק אחרי הצבא באמת יוצאים לחיים חדשים לגמרי

RTur

New member
תלוי מתי אתה מתגייס

אם לא מתגייסים ישר באוגוסט-ספטמבר ויש לך כמה חודשים להינות לפני הגיוס אז אתה בהחלט חופשי לעשות מה שבא לך (אני התגייסתי במרץ.. היה לי מלאאא זמן) חוץ מזה שגם בצבא אתה יכול לטוס לחו"ל פעם אחת בשירות אז גם את זה אפשר לסדר.

asaf105

New member
חח אני מתגייס שבוע אחרי הבגרות האחרונה שלי...

זה לא כיף

RTur

New member
וואי זה באמת לא כיף חח

אבל לא נורא, לפחות תסיים עם השירות שלך לפני כולם ותהיה האזרח הראשון מהשכבה שלך חח

למעלה