כמה הגיגי עוגיות ממוחי הקטן והקודח

Mother Lucifer

New member
כמה הגיגי עוגיות ממוחי הקטן והקודח

כמה רעיונות לדבר שעליו נכתב "איזה גבר": 1. מחזרת לסבית של דפנה! 2. אמא של דפנה. 3. חברה של דפנה שעולה לה על העבצים. 5. מישהי שעולה על העצבים (הכי הגיוני לא?) זה נשמע מטומטם, לא? שלא תעיזו להיכנס לטאוור רקורדס בקניון ברחובות! המנהל של הסניף אוכל אנשים! תאמיני זה השיר הכי טוב בכל האלבום. אין קשר, ויש מקש אנטר פעיל במיוחד. כאן נועית העיזה הצנחנית שמחממת סוכרזית וממציאה משפטי מחץ באנגלית, משדרת אליכם מגן עדן (ולא, אני לא במועדון חשפנות.) ..

קטרפי

New member
ניכנסתי כבר ../images/Emo4.gif../images/Emo110.gif

למי אכפת מהמנהל, טאוור בכולמקרה גנבים, בכול סניף. הרבה יותר טוב לקנות בסנטר. אבל כשאין לי מה לעשות ואני מסתובב להנאתי ברחובות רחובות, נחמד לבקר שם

clyps

New member
טאוור מוחרמים מבחינתי...

הם מסוכסכים עם כולם! אללי העוגיות! איך הם מגיעים למצב כזה?!

Mother Lucifer

New member
מה גם,

שהייתי שלוש פעמים בכל סניף טאוור אפשרי בניסיון אובסייבי למצוא את הדיסק (בסוף קניתי אותו בצליל). מרגיז. נועית העיזה הצנחנית ביום תחת.

clyps

New member
הדיסק הוא בהוצאת התו השמיני..

מה שמונע ממנו לככב על מדפי טאוור רקורדס...

כן, שמתי ../images/Emo23.gif../images/Emo85.gif

עכשיו חזרתי מהקניון, והלכתי לטאוור כדי לחפש שם את הדיסק (זה תמיד נחמד.) וגם כדי לשאול אם זה יש להם פוסטרים שלהם חחחח אז לא היה שם, לא את הדיסק ולא את הפוסטר. בסוף יצאתי עם פוסטר של קרן פלס, שד"א, הוא ממש ענק
הוא כמעט בגובה שלי.. [ואני מטר 67..] אניווי, חבל שכך. טאוור רקורדס זאת חנות ממש נחשבת, זה היה מוסיף להם לפירסום.

limors2

Active member
../images/Emo45.gifכשהייתי בטאוור בעזריאלי../images/Emo54.gif

שאלתי תמוכר אם יש להם קוקיז, סתם כדי לסגוד לדיסק כי טאוור הם השטן ואני לא קונה שם, והוא אמר לי "לא" בטון מזלזל

את זוכרת איך הוא ניראה??../images/Emo85.gif

או איך קוראים לו?
מוחמד בדרך אליו
איזה חוצפן. בטאוור בקניון שאני הייתי, דווקא המוכרת הייתה נחמדה... מוזר. לא נורא, אנחנו עוד ננקום בו, מואהאהאהא
.

למעלה