כמה הממוצע של ארבעת ה R.G.B האלה ?

כמה הממוצע של ארבעת ה R.G.B האלה ?

גווני צבעים מורכבים מ 3 צבעים בסיסיים: Red Green Blue אני רוצה להרכיב גוון צבע שמורכב מגווני הצבע; שנהב, בננה, דבש וקרם. שלושת הצבעים הבסיסיים (אדום, ירוק וכחול) מוגדרים כמספרים. א) לגוון השנהב יש את ההגדרות הבאות: R 240 G 214 B 171 ב) לגוון הבננה יש את ההגדרות הבאות: R 251 G 231 B 128 ג) לגוון הדבש יש את ההגדרות הבאות: R 222 G 179 B 49 ד) לגוון הקרם יש את ההגדרות הבאות: R 255 G 252 B 240 אני רוצה לקחת את המספרים שמופיעים ב Red של כל אחד מארבעת הגוונים ולדעת את המספר הממוצע של כל ארבעת ה Red. אני רוצה לקחת את המספרים שמופיעים ב Green של כל אחד מארבעת הגוונים ולדעת את המספר הממוצע של כל ארבעת ה Green. ואני רוצה לקחת את המספרים שמופיעים ב BLUE של כל אחד מארבעת הגוונים ולדעת את המספר הממוצע של כל ארבעת ה Blue. והשאלה היא מהו הממוצע של האדום, מהו הממוצע של הירוק ומהו הממוצע של הכחול. כלומר כמה יוצא ה R הממוצע של כל הארבעה, כמה יוצא ה G של כל הארבעה וכמה יוצא ה B של כל הארבעה ? והאם זה ייתן לי את גוון הצבע הממוצע שבין כל ארבעת הגוונים (הגוון שהוא תוצר שילוב של ארבעת גווני הצבע; שנהב, בננה, דבש וקרם) ?

למעלה