כמה כאב

כמה כאב

חייבת להוציא החוצה את הסערה שמתחוללת בי. כאישה מאוד אמוציונאלית, כשברקע יושב חינוך לא דתי אך עדיין שמרני.
נקרעתי לא יכולתי ברגע האמת, נסוגותי!!! לילה שלם בכיתי ממקום כל כך עמוק שלא ידעתי שקיים בי . לפתע גילתי את התהום האין סופית של חוסר אונים. כלואה בתשוקה נשית שנמצאת בשיאה, מגייסת את מיטב הכוחות לעמוד בפיתויים הרבים. יש בי תחושה של הספד. הספד על התשוקות הנטועות בי שאינם ממומשות במהלך שנים רבות. נשואה לאיש מדהים שאותו אני כל כך אוהבת עד לדרגה של כאב, ממש כך. אבל האיש שלי לא יכול להיות לי מספיק לגבר, המפגשים האינטימיים בנינו כל כך דלילים וכל כך ריקים בתשוקה. כן הוא אוהב אותי מאוד הוא עושה הכל למעני אך בסקס יש לו בעיה שמאלצת אותי כבר 6 שנים להסתפק בפרור בודד ממנו פה ושם.
לא יודעת מה לעשות עם ההוריקן שפקד את חיי. רק יודעת שאין בי מסוגלות לבגוד באיש היקר שלי. הבוקר הוא מצא אותי מחביאה עיניים אדומות של בכי. הוא הבין שיש כאן משהוא גדול וביקש ממני לחלוק איתו את הכאב. לא יכולתי לשקר. סיפרתי לו שהייתי קרובה כל כך לבגוד בו, ולא הייתי מסוגלת לחצות את הגבול. אבל המקום הזה משאיר אותי כל כך כואבת. הוא הבין את הכאב ובכה יחד איתי. נראה שזה היה צפוי ואפילו הפתיע אותו שעמדתי בפיתוי.
ומה עכשיו? מה עושים עם התהום הזו? מה עושים עם התפרצות שיא הנשיות? לאן פונים מכאן?

stolen waters

New member
זה נשמע כמו פלסטר ליד קטועה..

מניסיון, פתרונות טכניים (מוצלחים ככל שיהיו) לא מספקים אלא טכנית.

התאווה, התשוקה והצורך לכבוש / להכבש נותרים בעיניים.

ראית פעם מישהי כובשת / נכבשת ע"י ויברטור?..

האמת, חשבתי על זה עליתי על סטרפ.. ויברטור שלוחש לך באוזן מילים כמוסות.. מחזר אחרייך.. שולח לך פרחים.. ומכתבי אהבה.. ו.. מה עוד? הרשימה ארוכה

בסופו של דבר גורם לך לגמור בפחות מ7 דקות.. ולא סתם לגמור - אלא להתפרק מזה עד ליסודות..
ולהעיף סילון לתקרה של אורגזמה שלמה..
להרטיב את הקרסוליים ואת הרצפה במיצי הסיפוק שלך..

ואז הוא נכנס למגירה.. עד שבא לך אותו שוב.. בינתיים בזמן שהוא רק ויברטור.. הריקנות יכולה לגבור... הכאב של אישך שלא מספק אותך יכול להגיח..

חנות הצעצועים תהיה פלסטר.. פלסטר ליד קטועה..

נשקניתת

New member
דיברתי יותר על "כיבוי שריפות "

רדוד בהחלט
אבל מה כבר אפשר לצפות מא-מינית

stolen waters

New member
א-מינית?.. שמציעה ללכת להתחדש בצעצועים?

לא הבנתי..

כן כיבוי שרפות. מסכימה... הבעיה שבניגוד לציפיות ברגע שהשתלטת על השרפה אבל לא כיבוי את המקור שמלבה..
היא גדלה אף יותר בהמשך... ואז כבר יכול להיווצר מצב שאי אפשר להשתלט עליה.

נקודה למחשבה.

erezbh2

New member
אם

אי אפשר אז אי אפשר ..
ואולי זה יעיר לכם את החיים..ולא תצטרכי לבגוד
חסכת לך באיזה שהוא מקום הרבה כאב ראש

בהצלחה

הרגת אותי. יפה שסיפרת לו. זה מראה שבסיס הקשר שלכם טוב.
בקשר לבקשת עזרה אני חושבת שכדאי שתפנו לבעל מקצוע. סקסולוג או מטפל זוגי.

בצלחה

גם זה נוסה

צודקת אכן האהבה והקשר. החיבור שלנו מיוחד, אך במין הפערים גדולים. הפתיחות שלו מינימאלית ואצלי זה הפוך. גם הטיפול המיני שהיינו בו לא הנסיק את המין לשום מקום.קשה לו מדובר במשקעים נפשיים שגם הם בטיפול. אבל, זה לוקח זמן שקשה לי לשאת אותו.

stolen waters

New member
מזדהה קצת. הרבה.

פערים בפתיחות.. פערים במיניות.. דומה מאד.. לפחות אני מרגישה "אחווה".. מהסיבה הזו.. וגם עקב העגלגלות.. :)

BazukaGirl31

New member
טוב, עכשיו קראתי שכן הייתם בטיפול.

תמשיכו בו, אין לי מה להגיד ו/או לייעץ אחרת.

בהצלחה רבה

אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה

הוא יצתרך להתפשר על פתרון כלשהו גם אם הוא לא אידיאלי מבחינתו כי בסוף את תשברי ותבגדי.
יאלה שהתעורר כבר!

סטנגה Joe

New member
עשית

אולי את הדבר הכי נכון.
רגע לפני שיתפת אותו.
אם הוא האדם שתיארת תוכלו יחד לנסות לתקן את הבעיה.

המון בהצלחה!

אז למה

יש בי עדיין תחושה תהומית של פיספוס. הרי הבחור שאיתו הייתי אמורה לבגוד לא פרמטר במשוואה.
זו אני שבתחושותיי נותרתי ריקה. לא משתלטת על הרצון להעיז. להגיע לסיפוק.

כי את יודעת

שזה הזמן שלך, ואין זמן אחר.
חיים רק פעם אחת, ואין סיבה לוותר על חלק כ"כ גדול בעצמך- שהוא, המיניות שלך.
לאור כל מה שתיארת אני חושבת שעדיף לך כבר ללכת על זה.
כי ההתייסרות וההתלבטויות סביב זה הן כבר יותר גרועות מהמעשה עצמו... הפערים קיימים ושניכם מודעים אליהם. הם לא יצטמצמו באורח קסם. והחיים קצרים מכדי להשקיע שנים בטיפולים ובהימנעות ממה שאנחנו רוצים. זה מה שאני אומרת גם לעצמי.
השאלה החשובה היא איך ועם מי.
עדיף לפעול בצורה מחושבת ולתכנן ולעשות הכול כדי לצמצם את הסיכון שזה לא יתגלה, מאשר שתגיעי למצב שלא תוכלי לעמוד בפיתוי יותר ואז להגיע למצב הרסני.

למעלה