כמה מילים ממני

שימי810

New member
כמה מילים ממני

כמה מילים שלי על ישראל בת שישים. 1. ווה ווה ווי ווה (גיחי גיחי, עד לאיפה זה הגיע..., מה שמו האמיתי של השאול הזה?) 2. טוביה צפיר (המדהים, מותר פרסום? אולי (שכחתי את התקנון של 'תפוז')- אז לא נפרסם את 'סבא טוביה') 3. עוזי חיטמן (שחבל מאוד מאוד עליו) 4. אהוד מנור 5. יגאל בשן 6. ציפי שביט 7. יאיר לפיד 8. יצפאן 9. אריאל שרון 10. חולצה כחולה (השיר כמובן, של תנועות הנוער) 11. ישראל 12. פלסטינה (הימים שלפני שקראו לישראל 'ישראל') 13. רמת הגולן 14. חיפה 15. הקריות 16. מחשב (מותר נראה לי) 17. סאבלינמיאל (או איך שלא קוראים לו, חיים משהו, שחידש את השיר 'בת שישים') 18. בת שישים (השיר לקיבוץ אממ... שכחתי, ונמצא כמתאים לישראל בת שישים) 19. גבעתרון (הלהקה, למה להקה..? מקהלה, ששרה את השיר 'בת שישים') 20. דפי זהב (זה לא לפרסום, פשוט עלו לי זכרונות עליהם, מאיזה שנה הם קמו וכו...) 21. פלאפון (איך אפשר להסתדר היום בלי הפלא-פון שמחדיר קרינה ישירות אלינו) 22. פלמטומנטר (או איך שלא קוים לזה, הצג על המצלמות באולפני השידור, בלעדיהם היום היו ממשיכים לעמוד ולקרוא מכרטיסיות, אויש רגע, המילה בעצם באנגלית, מה התרגום העברי למילה הזו?) 23. אינטרנט 24. לינוקס 25. תפוז 26. 'תפוז אנשים' (בתור אתר קהילתי, ועזרה מתפוז אנשים בתחומים התנדבותיים, עשו הרבה טוב לאנשים- שימשיכו כך) 27. עזר מציון (על התרומה הענקית כל-כך לאנשים נזקקים) 28. דמיון 29. אורנה ודץ (אורנה ומשה דץ, הדצי"ם, ולא יהיה פרסום לקלטות הילדים בשום אופן או צורה כלשהיא) 30. תרבות ישראלית 31. היסטוריית מדינת ישראל 32. חקלאות 33. קק"ל (העוזרת למדינה) 34. שלמה גרוניך 35. מקהלת הילדים "שרונית" רעננה (כי הילדים פשוט שרים נפלא, ומשתתפים כמעט בכל קלטת ילדים) 36. עולם הילדים (הקסום והנהדר כל-כך, אני בעצמי נער בן 19 ועדיין רואה קלטות ילדים וכל מה שקשור לכך, פשוט עולם קסום) 37. ט.ל.ח (טעות לעולם חוזרת, כי בסופו של דבר כמעט כל דבר סובב סביב האותיות הקטנות האלו) הספיק נראה לי. *המספור נועד לציין את מספר המילים, ולא על-פי עדיפות מסויימת שלהן. **במידה ונוצר פרסום בוטה מידי, ההודעה הנ"ל לא מנסה לפרסם שום פרט ופרט- ואני נגד פרסום. ***ט.ל.ח

למעלה