כמה רוע וסדיזם -

דיברגנט חדש

Well-known member

תושב ראשל"צ נעצר בחשד להתעללות בחתולים בדירתו

פורסם: 10.01.21 , 09:45

המשטרה עצרה תושב ראשון לציון, בשנות ה-60 לחייו, החשוד בהתעללות בחתולים בדירתו. לפי החשד, הוא קשר שני חתולים בחוט ברזל ולאחד מהם נגרם חתך עמוק. החתולים הועברו לטיפול הווטרינר העירוני. המשטרה תבקש את הארכת מעצרו של החשוד.

frankthe2

Active member
תראה - אני עד לפני שנתיים ו.. לא הייתי איש של בעלי חיים. מעולם לא היה לי כלב, חתול, דגים וכו'. אבל מעולם לא התעללתי בחיות. לפני שלוש וחצי שנים בזכות החברה התחלתי לטפל בחתולה.
יום אחד לפני שנה עברו פה בגינה שלנו כמה ילדים ושברו את התאורה של הגינה. יש סדרה בנשיונאל גיאוגרפיק ד"ר פול. באותו יום שהרסו את התאורה שודר פרק בסדרה של דר פול ודר פול אמר נא לתת לכל ילד כדור פרווה לליטוף - חתול כלב ויש עוד סוגים לא משנה. העולם יהיה יותר טוב. ואני חשבתי שבטוח שהילדים האלה אין להם בעלי חיים כי היה להם הם היו מתעסקים בללטף את החתולות והחתולים שיש כאן בסביבה במקום להרוס לנו את התאורה של הגינה
כל פעם שאני קורא ידיעות כאלה אני מזדעזע ונגעל - למה להתעלל בחיות? לא רוצה חיות? אל תחזיק אותן ואל תתחבר אליהן אבל אל תזיק.
רוצה להתחבר? בכיף ובשמחה ותאמין לי שאפילו שזה לא קל לטפל בחתולה - לעתים היא חולה, סובלת מטפילים ועוד - בסהכ לשבת איתה או לשחק איתה או ללטף אותה זה מאוד מרגיע ועוזר...

דגלמנגל

Well-known member
תראה - אני עד לפני שנתיים ו.. לא הייתי איש של בעלי חיים. מעולם לא היה לי כלב, חתול, דגים וכו'. אבל מעולם לא התעללתי בחיות. לפני שלוש וחצי שנים בזכות החברה התחלתי לטפל בחתולה.
יום אחד לפני שנה עברו פה בגינה שלנו כמה ילדים ושברו את התאורה של הגינה. יש סדרה בנשיונאל גיאוגרפיק ד"ר פול. באותו יום שהרסו את התאורה שודר פרק בסדרה של דר פול ודר פול אמר נא לתת לכל ילד כדור פרווה לליטוף - חתול כלב ויש עוד סוגים לא משנה. העולם יהיה יותר טוב. ואני חשבתי שבטוח שהילדים האלה אין להם בעלי חיים כי היה להם הם היו מתעסקים בללטף את החתולות והחתולים שיש כאן בסביבה במקום להרוס לנו את התאורה של הגינה
כל פעם שאני קורא ידיעות כאלה אני מזדעזע ונגעל - למה להתעלל בחיות? לא רוצה חיות? אל תחזיק אותן ואל תתחבר אליהן אבל אל תזיק.
רוצה להתחבר? בכיף ובשמחה ותאמין לי שאפילו שזה לא קל לטפל בחתולה - לעתים היא חולה, סובלת מטפילים ועוד - בסהכ לשבת איתה או לשחק איתה או ללטף אותה זה מאוד מרגיע ועוזר...
רוב האנשים הם כמוך וכמוני, החל מאדישים ועד משוגעים לדבר ...לטובה, כמובן. המתעללים למיניהם הם מופרעים, חולי נפש, שנהנים לגרום כאב לזולת. אם אינם יכולים להציק לבני אדם, הם מתרכזים בחיות מחמד, שעפ"י רוב נותנות אמון בבני אדם ולכן קל לתפוס אותן. גם הענישה, במקרה של היתפסות, קלה יותר. פסיכולוגים טוענים שרוב הרוצחים הסדרתיים התחילו דרכם ברציחת חיות מחמד. האיש הזה, שנתפס בגיל 60, התחיל מאוחר. למזלנו. אני לא אומר את זה לשם נחמה, אלא מתוך התבוננות בתמונה השלמה.

דגלמנגל

Well-known member
טוב, אנ'לא מתכוון להעביר מאצבע לאצבע בתקווה שייפול. תבין מה שאתה רוצה. אני סיימתי פה.

למעלה