כמה שאלות לגבי הגלקסי שלי

moran nonick

New member
כמה שאלות לגבי הגלקסי שלי../images/Emo140.gif

אני לא מצליחה לראות את הפורומים של תפוז במכשיר - רואים את המסגרת, עם שם הפורום וכו' אבל לא את ההודעות. מה עושים?
בסלולריים הקודמים שהיו לי, היה לי נוח מאד להכנס לאתרים, עכשיו אני מקבלת רק אתרים שאינם מותאמים למסך סלולרי (לדוגמה, עיתון "הארץ") - ניתן אמנם להקטין אותם, אבל אז האותיות זעירות או לרוץ על המסך ימינה ושמאלה כדי לקרוא כותרת אחת...
לא מצליחה לקבל תמונות ששולחים אלי מסלולרי אחר, רק הפניה לאתר אורנג' (oklik), שגם אליו אני לא מצליחה להכניס מהסלולרי - יש פתרון לקבלת תמונות בהודעה נורמלית, כמו במכשירים אחרים?
טרם מצאתי לוח שנה נוח לשימוש, למרות שהורדתי כבר שמונה לוחות מהמרקט... מחפשת לוח בו אפשר לכתוב פגישות וכו', עם שמות ימים וחודשים בעברית, שיהיה ווידג'ט במסך הראשי. לא אוהבת את הסלולרי שלי
תודה

moran nonick

New member
הבהרה לגבי לוח השנה

הכוונה לא לשמות חודשים עבריים (אייר, תשרי) אלא לשמות החודשים הלועזיים בעברית (דצמבר, ינואר).

moran nonick

New member
ושאלה נוספת ששכחתי

לא הכי חשוב בעולם, אבל סתם נוח: איך אפשר לראות מה השעה, גם כשהטלפון נעול ולא במצב פעיל?

יNOT

New member
לחיצה אחת על כפתור הנעילה בצד...

מציגה את השעה התאריך ומצב הסוללה(בקיצור את שורת ההתרעות ) - והגלקסי נשאר נעול - אלא אם כן את לוחצת לחיצה ארוכה.

יNOT

New member
../images/Emo4.gif כן אצלי רשום ינואר..

זה היה נחמד אם אפשר היה לשנות מעברי - ללועזי ... חבל.

יNOT

New member
מעניין אם זה בעיות ספציפיות לאורנג' ?!...קראי

אני בסלקום , והגלקסי שלי לא חווה את הבעיות האלה.
אני רואה את שם תפוז , ואת ההודעה שלך בסדר גמור. , בואי תבדקי איך ההגדרות שלך בדפדפן של גלקסי, אוליי: גודל טקסט - רגיל קידוד טקסט (latin-1(ISO-8859 התאם דפים באופן אוטומטי - סימון
אפשר JAVASCRIPT - סימון
אפשר לדפדפן קבלת COOKIES - סימון
למטה בהגדרות מתקדמות: אפשר שימוש ב GEARS - סימון
(לא יודע מזה בכלל עושה?! ) ואוליי את משתמשת בדפדפן אחר? אני משתמש בדפדפן הברירת מחדל של סלקום שבא עם המכשיר.
אין לי סבלנות להיכנס לעיתון הארץ כרגע, אבל יכול להיות שבמכשירים הקודמים שלך (אין לי מושג אם הם גם היו אנדרויד) , אוליי היה איזה פורטל מותאם להצגת התכנים האלה.. (אני באמת לא יודע )
אני בסלקום מקבל תמונות בסדר גמור, באותו תפריט שאני רואה את שיחות ה SMSים - תבדקי את זה מול אורנג'.
שוב אין לי את העניין הזה, הגירסה שלי באה עם שמות עבריים.
, אין לי ווידג'ט במסך הראשי - כזה שמציג את כל הלוח, יש כן כזה שמציג רק אם יש אירועים קרובים , זה כמו מסגרת תמונה. (מוזר כל העניין הזה ,לא ידעתי שיש הבדלים כאלה בין סלקום לאורנג'
) לא יודע מה לומר לך... אני יותר מבולבל ממך

יNOT

New member
כשאת משתמשת בדפדפן האינטרנט...

לחיצה על כפתור התפריט(לא זוכר אם ככה הוא נקרא - אבל זה הכפתור השמאלי העליון במכשיר, זה עם החץ מעלה) יפתח לך תפריט של שימוש בדפדפן האינטרנט, בתפריט הזה מצד ימין למטה יש סימון עיגול עם חץ בתוכו עם הכתובת "עוד" - לחצי על זה - ושם בחרי בהגדרות. (אלא אם כן זה באמת שונה גם בזה מסלקום
או שאת משתמשת בדפדפן אחר... ואז אין לי מושג)

moran nonick

New member
לא עזר, אבל תודה רבה ../images/Emo140.gif

עדיין לא מצליחה לראות פורומים

יNOT

New member
נראה לי הבעייה היא שלא מסומן לך...

לאפשר JAVASCRIPT , סמני ליד זה
ואח"כ לחצי "תפריט" בגלקסי , ואז "רענון" העמוד. אמור להיטען כמו שצריך. (אם אני מבטל את ה JAVASCRIPT אצלי אני באמת לא רואה את ההודעות. )

moran nonick

New member
אולי יש לך גם קסם לבעיית התמונות?

זה מאד מעצבן, חייבת להודות.

יNOT

New member
יש לי סברה אבל אני ממש לא בטוח...

מקריאה בפורום" סלולארי" , יש סיכוי שאורנג' לא מאפשרים לך לקבל/לשלוח תמונות אם אין לך חבילת אינטרנט (כלומר אם קנית את הגלקסי בחנות ולא אצל המפעילה ונשארת עם הסים דור 2 או 3 לדוגמה. אם כן יש לך חבילת אינטרנט אז אין לי שמץ
) הכי פשוט, תיגשי לאורנג' או תרימי טלפון לשירות תמיכה שלהם ותבררי את זה איתם. למיטב ידיעתי זו לא שאלה של הגדרות במכשיר... אבל מצד שני אני דיי חדש בזה גם. אוליי מישהו אחר יידע לתת תשובה יותר טובה. בהצלחה.

למעלה