כמה שאלות לגבי עבודה בחו"ל

oz2009

New member
כמה שאלות לגבי עבודה בחו"ל

היי, יש לי כמה שאלות בנוגע לעבודה בחו"ל.. קודם כל קצת רקע- אני חייל משוחרר בן 23, האנגלית שלי זה הבסיס של הבסיס ): (רמה של 3 יחידות) ואפשר לומר שהאנגלית זה די מכשול בעבורי. המטרה שלי היא לא לעשות "מכה", אלא לנשום קצת אויר אמריקאי, להתערבב שם, לבלות, ולשפר את האנגלית. בעצם העבודה שם היא לצורכי המימון של השהיה בח"ול וגם לצורך ההתערבבות עם הקהל המקומי ושיפור השפה. בגלל שאין לי מושג בכלל בחו"ל ומה צריך לעשות יש לי כמה שאלות שאני מקווה שתוכלו לעזור לי * האם השפה יכולה להוות מכשול עבורי? הרבה אנשים אמרו לי שתוך חודש- חודשיים הם הגיעו למצב שהם מדברים אנגלית שוטף וליפני כן הם לא ידעו כלום.. האם זה נכון? אני די חושש מיזה *האם כדאי לקחת איתי את הלפטופ מהבית? או שבדירות כבר יש מחשב? *מה המשקל שמותר לי לקחת איתי שאני טס? *מה קורה לגבי מרשמים לתרופות שיתכן ואזדקק להם בחו"ל? מה קורה לגבי כיסוי רפואי? נגיד ואני חולה.. לאן אני פונה? קופת חולים מקומית? *מה הדרך הכי טובה לעשות שימוש בכסף? יש לי כ. אשראי בינלאומי, האם זו דרך משתלמת כדי לבצע שם רכישות בבתי עסק ולמשוך מזומנים? *לגבי טלפון סלולרי הבנתי שהכי משתלם זה לרכוש סים בינלאומי. השאלה היא האם כדאי לרכוש את הסים פה בארץ? או לרכוש בחו"ל? *מה אתם אומרים על עבודה בעגלות? קריעת תחת? יש מצב לעבודה של 6-8 שעות ביום? או שכל החברות דורשות כ12 שעות? שזה המון בשבילי. *מישהו שמע על לעבוד כמנעולן בח"ול? נשמע לי מעניין אני אשמח למידע בעניין. * איזה הוצאות כספיות יהיו לי בחו"ל? (כמו דירה, טלפון, אוכל) * איך מפקידים את המשכורת שמקבלים שם לבנק? נראה לי לא בטוח להסתובב שם עם סכומי כסף גדולים.. תודה רבה למי שיכול לעזור

Easy Jobs

New member
כמה תשובות לגבי עבודה בחו"ל

היי עוז, 1. עבודות בחו"ל הן באנגלית,אבל בעבודה בעגלות,למשל, יש נאומים מוכנים ולומדים אותם מראש, די מהר כבר מתחילים ללמוד את השפה. 2. לגבי הלפ טופ: בד"כ כדאי לקחת את המחשב שלך, בדירות בד"כ יש חיבור לאינטרנט אבל הכל תלוי עם איזו חברה אתה עובד. 3.לגבי המשקל שמותר לך לקחת איתך, זהתלוי ביעד. 4. בד"כ את המשכורת מקבלים במזומן ואז אתה יכול להעביר לחשבון שלך בארץ, ובחו"ל להשתמש בכ. אשראי בינלאומי. הכול תלוי לאן אתה נוסע ומה מטרתך. 5. לגבי עבודה בעגלות, בד"כ זה נע סביב ה-8 שעות שוב הכול תלוי איפה אתה עובד, באירופה דוגמת שבדיה השעות נוחות יותר. 6.אם אתה עובד בעגלות למשל בחו"ל אתה משתתף בעלות השכ"ד,סכום יחסית קטן וזה כולל הכול מבחינת חשמל וכו'. אם אתה רוצה מידע נוסף אתה מוזמן לפנות במסרים

ויזהמן

New member
ומה עם ויזת עבודה?

כל השאלות שלך נכונות ורלונטיות אבל אתה צריך גם לשקול את נושא חוקיות העבודה - רק מי שיוצא מהארץ עם ויזת עבודה הוא עובד חוקי. נכון להיום אין ויזות עבודה חוקיות לנושא העגלות והרוב המוחלט לש העובדים עובדים עם ויזת תייר - כנס לקישור הבא וראה סירטון שהשגרירות הכינה - מפחיד. אני מכיר בחורה שגורשה מארה"ב והיא לא תוכל להיכנס לארה"ב - שים לב - 60 שנה!!! סרטון של שגרירות ארה"ב בתל אביב בנושא עבודה לא חוקית http://www.youtube.com/watch_popup?v=niTakyS1rbo

למעלה