כמה שאלות על הכנס משתחררים..

EvilKidZ

New member
כמה שאלות על הכנס משתחררים..

שלום לכולם, ביום חמישי הזה יש כנס משתחררים בגני התערוכה, לצערי הרב אני לא אוכל להיות נוכח, בכנס בגלל עבודה מאוד חשובה שחיכיתי לה הרבה זמן. חיילים שהיו כבר בקנס אמרו לי שלא כדאי לפספס אותו, רציתי לדעת כל כמה זמן יש כנס כזה? יש מצב שעד נובמר יהיה עוד כנס? לפי מה שהבנתי זה כל חצי שנה.. אבל אין לי מושג אם זה נכון. אני אשמח לקבל תשובות מחיילים שעוסקים בנושא הזה, ובכלל ממי שיודע משהו לגבי הכנס הנ"ל. תודה רבה, יום טוב.

RoyBO

New member
חחחחחחחח

אני בכלל לא הלכתי לשטות הזו, זה אוסף של דוכני פסיכומטרי, בגרויות ושיווק מסריח מסוג זה.

get well

New member
אל דאגה

אתה לא מפסיד כלום.יש שם דוכנים של כל מי חברות ויש את זה כל כמה חודשים. קיצר לא להיט

kolper

New member
וזה מתקיים גם

ביום רביעי הקרוב (ב-17) וביום ראשון הבא (ב-21). זה באמת לא להיט? כאילו, לא ללכת?

kolper

New member
../images/Emo12.gif

למה אתם תמיד כאלה עצבניים כלפי חדשים שכותבים בפורום?

kolper

New member
אני לא אני, אני אני

נקבה, בקיצור. ואני "עדיין" כאן, כי הגעתי רק אתמול (לראשונה). עזוב זה לא הסיפור, האמת היא שאתם די משעשעים אותי, אבל מה עם מענה לבעיות של אנשים?? לא בשביל זה אתם פה? אם נגיד אני ממש רוצה לשאול אתכם משהו אבל עכשיו מתביישת?

EmGee

New member
אני מצטער

חשבתי שאת גבר. קיצר ברוכה הבאה, 2 סוכר.

אזרח111

New member
כי יש כאן סוג של קהילה "סגורה" ...

למרות שזו לא באמת קהילה סגורה, כי אחרת לא היו כותבים פה הרבה אנשים. אתה פשוט צריך יכולת ספיגה התחלתית ובסוף יקבלו אותך איך שאתה

Jan22

New member
זה מאוד מאוד מותנה

צריך לשנוא ערבים ,פאקצות ,משתמטים (נועה לביא הבת זונה ,ותסלחו לי על הביטוי ,אבל נועה לביא בת זונה !) , ח''כים מחבלים ...ושות' !

oprt

New member
עוד כמה שאלות:

ההגעה לשם על אזרחי? צריך טופס או משהנו או שפשוט מגיעים, מראים חוגר ונכנסים?

IrIsH BaBe

New member
אתה יכול לבוא מחופש לדראג קווין,

אף אחד לא בודק. לא צריך שום טופס, תראה לשומר תעודת לוחם של הג'יהד האיסלאמי, הוא יכניס אותך.

למעלה