כמה שאלות על קתרין.. ספוילר לעונה 5...

Shiri from the block

Active member
כמה שאלות על קתרין.. ספוילר לעונה 5... אני כבר ממש ממש מבולבלת עם כל הסיפור של קתרין ואני צריכה שיזכירו לי כמה דברים

1. למה היא ברחה מקלאוס 500 שנה?? כבר הספקתי לשכוח :X
2. למה עכשיו סיילאס רודף אחריה?? רק בגלל שהיא שתתה את התרופה? אני כבר לא זוכרת אם זה בגלל זה או שהוא רדף אחריה עוד לפני הקטע של התרופה..

זה נראה לי ספויילר לפרק 4 או 5 של העונה החדשה

3. איך לקתרין יש עוד ילדה??? לא מובן לי ההיסטוריה שלה בכלל.
היא הרי הסבתא או משהו כזה של אלנה, לא?
כאילו עד כמה שזכור לי היא ילדה את אמא של אלנה (שכחתי את השם שלה) שיצאה עם אלאריק, ואז היא נשרפה בשמש או משהו... נכון?
מתי היא הספיקה ללדת עוד ילדה לפני שהיא הפכה להיות ערפדית??

אני צריכה סדר בעלילות קתרין

תודה לכל העונים

SilverMoon11

New member
תשובות 1. היא בורחת מקלאוס בגלל שהיא גנבה את המונסטון וברחה, כשהוא ניסה להקריב אותה בשביל להסיר את קללת ההייבריד.

2. סיילס רודף אחריה כי היא שתתה את התרופה. הוא צריך לשתות לקת'רין את כל הדם בשביל להפוך לבן תמותה.

3. קת'רין ילדה בת בבולגריה. היא לא היתה נשואה, ככה שזה היה בושה למשפחה שלה והם הגלו אותה לאנגליה.
נדיה היא הבת של קת'רין. אין לה "עוד ילדה", יש לה רק אחת.אין לי מושג אם אלנה צאצאית של קת'רין..

עשיתי לך סיכום קצר של מה שקרה. אם את רוצה עוד מידע:
http://en.wikipedia.org/wiki/Katherine_Pierce

Shiri from the block

Active member
תודה
שכחתי לגמרי מהמונסטון

איך הוא מצא אותה מלכתחילה? סתם חיפש כפילה והלך עליה? בחיי שאני כבר לא זוכרת כלום

3. לגבי זה.. אני אעשה מחקר קטן כי אני בטוחה שלקתרין כן יש שייכות כלשהי לאלנה..

בכל אופן תודה!

SilverMoon11

New member
לא רק את שוכחת! אני קוראת בויקיפדיה בשביל לזכור. כל פעם שעונה עוברת, בזמן שאני מחכה לעונה הבאה אני שוכחת כמעט הכל. והפעם *ממש* שכחתי כמעט הכל.
אני בקושי זוכרת משהו שהוא לא מהעונה הזאת..
היה פה אשכול שנה שעברה, שבו שאלו מה הסצנה הכי אהובה בין סטפן ואליינה מהעונות הישנות, ולא ידעתי מה לענות חחחחח

אני מפגרת ><

Shiri from the block

Active member
חחחחח את לא מפגרת! עוברת עונה שלמה שזה איזה 7 חודשים ואז עוד 3 חודשים של הפסקה.. ברור שאי אפשר לזכור הכל.. כל פרק מלא במיליון דברים שקורים בפרק.. קשה לעקוב אחרי הכל :)

למעלה