כמה שאלות על שיקום

• פותח הנושא donda
  • פורסם בתאריך

donda

New member
כמה שאלות על שיקום

האם אפשר לפנות לשיקום גם ללא סל השיקום של בט"ל, אלא רק על סמך חוות דעת של פסיכיאטר (פרטי)??? אם כן - האם אפשר לקבל המלצות על מסגרות כאלה???

מנטרה

New member
ש את יחידת סלהשיקום של משרד

הבריאות אפשר לעבור וועדה שקובעת מה השירות לך לדעתם של אנשיי הוועדה שכולה נעשית בפנייך כדי להגיע לוועדה צריך 40% נכות בביטוח לאומי והפנייה של עובדת סוציאלית מהקהילה את יכולה לציור איתי קשר ואעזור לך יותר אם יש לך עוד שאלות.

מנטרה שלום

ואם אין כרגע סל שיקום, כי הוא הוקפא לפי שעה, יש דרכים לעקוף זאת, כי לא נראה לי. יש לך הצעות בנושא ? אשמח לשמוע......

מנטרה

New member
אין כרגע סל שיקום כי נגמר התקציב

סל השיקום יחזור בתקווה מהר כולם מיואשים מזה גם אנחנו וגם העובדים בתחום עו"סים וכדומה. לעקוף אין דרך אין וועדות אפילו לא במקרים הכי חמורים מה שיש זה רק שינוי החלטה למי שיש לו כבר סל שיקום אני בעצמי סובל מהעובדהשאין כסף לסל שיקום כי שסיימתי קורס שקשור לזה ואין עבודה תהיה רק בספטמבר ועוד שאלה לסיום האם לך יש סל שיקום ואם יש לך מה אושר לך בתוך הסל שיקום?

אין לי סל שיקום../images/Emo10.gif

והישיבה בבית מכבידה עלי מאוד, דיברתי עם מי שאפשר, ח"כים, פסיכיטרים, עו"סים, כולם מחכים. זה נורא.

מנטרה

New member
שביל להעביר את הזמן את יכולה לדבר א

איתי איסיקיו 178963159

hetzi

New member
חזרת פעילות ועדות סל שיקום

החל מיום חמישי אושרו מחדש הפעלת הועדות. יש לפנות שוב למטפלים במרפאות. בהצלחה

hetzi

New member
שימוש בסל שיקום

סל השיקום ממומן ע"י משרד הבריאות וחובה לעבור את הועדה על מנת להנות ממה שהוא מציע. אין חובה אבל להיות מקבל קיצבת ביטוח לאומי ומספיק שפסכיאטר מומחה יכתוב לועדה ש"אם האזרח היה פונה לביטוח לאומי היה מוכר כנכה נפש בדרגת 40% לפחות". בהצלחה.

donda

New member
ועוד שאלה קטנה בנושא

מרפאות חוץ בתל-השומר - מישהו מכיר? נאמר לי שישנה שם מסגרת לצעירים עד גיל 30, קבוצות תמיכה או משהו כזה. מישהו אולי מכיר ויכול אולי לתת לי עוד פרטים על הנושא? ושוב

מנטרה

New member
זה נקרא מרפאת שחר מקום

מעולה הייתי שם יש מלא דברים טיפולים קבוצתיים בדברים כמו טיפוח מחשבים יחסים חברתיים כל מיני קבוצות של העצמה ניתן גם טיפול פרטי פסכיאטרי ועובדת סוציאלית עזרה בהגשה לסל שיקום מרפאה מאוד טובה אני ממליץ יש לציין שאני מטול מבסוט מתל השומר אבל עדיין יכול להמליץ המספר הוא 036354029

למעלה