כמה שאלות....

רות789

New member
כמה שאלות....

שלום לכולם אני בת לאבא בן 69 שהתאלמן לפני 5 שנים אבי ואימי היו נשואים למעלה כ 45 שנה זוגיות לתיפארת אבי שהיה לפני מות אימי איש פעיל, בריא בטוח בעצמו,שמח ... השתנה מקצה לקצה הוא אומנם עדיין עובד אבל שימחת החיים פשוט נעלמה לא מעניין אותו מעצמו בכלל והמבריאות שלו בפרט לא יוצא מהבית- למעט לעבודה(מזל שהוא עובד) ....חי ממש במינימום של החיים למרות שיכול להרשות לעצמו הכל קשה לי לראות את זה וזה קורע לי את הלב אני כל הזמן חושבת עליו...והדמעות יורדות לי פשוט הפך להיות איש עצוב- ולא מוכן להיתגבר 2 שאלות לי אליכם: 1. האם למישהו יש רעיון איך להכיר לו מישהי שיוכל לבלות איתה לטייל איתה, מישהי שגם לבד ורוצה חברה. 2. רציתי לברר בעיניין כפתור מצוקה אבי חי לבד ואני יודעת שאם חלילה ירגיש לא טוב- לא ירצה להתקשר אילנו (הילדים שלו)ע"מ לא להפריע לנו אז אני רוצה שיהיה לו כפתור מצוקה בהישיג יד איך עושים- יש המלצה על מקום מסוים/חברה מסויימת אודה לתגובה.

גנגי

New member
האם הוא ירצה אולי

לעבור לגור בדיור מוגן או משהו דומה, ששם יש חברה של בני גילו? אם לא, אולי כדאי להשפיע עליו ללכת להרצאות, לחוגים, לטיולים מאורגנים או לכל מיני פעילויות אחרות של מבוגרים, שוב - הסיכוי להכיר שם מישהי גדול יותר מאשר כשיושבים בבית. יש המון אלמנות בגילים האלה, ואין ספק שלגברים האלמנים קל יותר למצוא בת זוג מאשר לנשים, כי יש להם עדיפות מספרית (הפוכה, אבל עדיין עדיפות). בעניין כפתור מצוקה - אפשר לפנות לנטל"י או למת"ן, ואני די בטוחה שיש עוד המון חברות שמתקינות כאלה כיום. מניסיון - זה יעיל בהחלט ושווה את השקט הנפשי. אני לא רוצה לעשות פרסומת כאן לחברות שאני לא מכירה, אבל אם תחפשי בגוגל ב"לחצן מצוקה" או ב"כפתור מצוקה" תמצאי המון אפשרויות. אני הייתי הולכת על הידועים והמוסמכים מביניהם, כאלה שכבר יש להם קבלות בשטח.

למעלה