כמה שאלות...

21noa

New member
כמה שאלות...

אני חדשה :) ויש לי מספר שאלות.... אשמח אם תתיחסו ותגיבו 1) האם לדעתכם, גם לבחורה יש צד בחלק של הבגידה מצד הבחור ? האם לדעתכם, תמיד הגבר אשם בבגידה? אתן דוגמא למה אני מתכוונת, חבר > של חברה שלי > בגד בה פעם אחת. חברה אחרת שלנו, אמרה שלדעתה היא לא מאשימה אותו, בגלל שהם היו רבים המון, פשוט כל יום כל היום, צעקות, ריבים, בכי, ושלאותה חברה יש חלק בזה, כלומר זה קצת אשמתה, וזו גם הטענה שלו לבגידה.. הוא מצטער ומתחרט אבל טוען שזו הסיבה . סיפרנו את זה למישהי ניטרלית לגמרי, שלא מכירה את החברה והחבר, ובמקום לקבל "מה?איזה זבל , איך הוא יכל לבגוד" וכאלה, היא אמרה פשוטו כמשמעו "טוב ... אפשר להבין למה הוא בגד, אני חושבת שיש סיבה לזה שגבר בוגד, הרי הוא לא יבגוד סתם" זה מאוד פגע בי, אבל יש משהו בדבריה ,לא? ברור שזה לא מצדיק בגידה, אבל השאלה שלי , היא , האם יש גם לצד של הבחורה חלק? האם באמת גבר לא יבגוד סתם ? וברוב המקרים תהיה לו סיבה והאשמה תהיה גם עליו וגם על החברה/ אישה ? 2) למה כ"כ מעט נשים גומרות מחדירה? לי אישית, קשה לגמור מחדירה, ומאוד קל לי לגמור מגירוי של הדגדגן. האם יש מבנה מסוים של איבר המין הנשי - שאיתו אפשר לגמור מחדירה? אפשר ללמוד איך לגמור מחדירה? 3)תמיד כשאנשים, מכרים, מהעבודה, ואפילו חברות, מציעים או מבקשים לשתות מאותה פחית או בקבוק אני נרתעת וחושבת על הרפס. זו מחלה שיש להמון אנשים ואני כ"כ חרדה להידבק בה, כי זה לא עוזב אותך .. חח תמיד זה הולך וחוזר. תמיד אני מזכירה לחבר שלי - לא לשתות מאותו בקבוק של החברים שלו !! ולא כלום.. גם לכם קורה שאתם חושבים על זה??

דבר ראשון - ברוכה הבאה ../images/Emo13.gif

ושנית - תרשי לי להתייחס לשאלה הראשונה שלך : נצא מתוך הנחה ששני הצדדים עלולים לבגוד - כך שאני לא אקרא ל"בוגד" בחור או בחורה... בגידה עלולה לנבוע מהמון סיבות - כמובן שאם המצב בבית אינו אידאלי גובר הסיכוי שאותו אדם יחפש את מה שחסר לו בשדות זרים. אך זו לא הסיבה היחידה. אני לא חושב שיש צורך לנסות למצוא סיבה בה גם לאותה "חברה" היה חלק או לא - בסופו של דבר ההחלטה אם לבגוד או לא הייתה של אותו אחד שבגד - וממש לא משנה מה היו הנסיבות. אחריות שכזו אינה ניתנת לחלוקה ובמידה ויש או היו "סיבות" לבגידה - ניתן היה למצוא להן פתרונות שונים ומגוונים בעזרת קצת רצון והרבה תקשורת. לגבי השאלה השנייה - אני אשאיר זאת לאלה שיש להם את האינסטרומנטים הנכונים - אני רק אוסיף ואומר שאכן - אחוז מאוד קטן של נשים אכן גומר מחדירה, האם זה משהו שניתן ללמוד אותו או להתאמן ? אימונים זה תמיד טוב - אך אני בהחלט לא הכתובת... את שאלה שלוש - אני אשאיר לאנשים שחושבים. ושוב - ברוכה הבאה

bulb

New member
פעם הכרתי נועה בת 17...

לפני שאתחיל במור"ק, להלן התשובות בסדר לא אקראי: 1. כן ולא. הבגידה נעשתה בהחלטה שלו ולכן הוא אשם. היא דחפה אותו לבגוד ולכן לא רק הוא אשם. הגבר לא מונוגמי באופיו ולכן תמיד יבגוד. האישה לא מספקת את הגבר ולכן הוא בוגד. טוב, בוודאי הבנת את הפרנציפ. 2. אני יודע שזה יכול לגרום לך להלם, אבל את גומרת לא מהחדירה אלא מגירוי הדגדגן. בתנוחה המתאימה ועם הכלי המתאים, גם הדגדגן יגורה בחדירה. גמירה מהנה! 3. כן, יש לי בעיה דומה. לכן אני תמיד אומר: לא מעבירים דילדו מתחת לתחת.

magenta73

New member
כמה תשובות

1) בולשיט. כלונו בני אדם ולא תמיד קל לנו במערכת היחסים, ואז יש לנו כמה ברירות, חלקן מוסריות וחלקן לא. בין המוסריות: לדבר על הדברים ולהלבין אותן, להגיע לעמק השווה, לראות אם הולך ולאן הולך ולנסות לעבוד על דברים ואם הדברים לא עובדים, לעזוב, עם כל הצער שבדבר. בין הלא מוסריות: לבגוד. לא משנה מה היא עשתה או מה היא לא. לא משנה מה הייתה מערכת היחסים בניהם. לא משנה אם הייתה "סיבה" או לא. הוא זה שבחר לבגוד. וזה לא תמיד הגבר, מי שבגד אשם בבגידה. נקודה. 2) למה? ככה. אפשר לגמור מתנוחות מסוימות בהן יש גם גירוי של הדגדגן. אי אפשר ממש ללמוד איך לגמור מחדירה, אם את לא גומרת מחדירה אבל בהחלט אפשר ללמד את האחר איך לבצע מין אורלי שיגרום לך לגמור. זה גם הרבה יותר קל. 3) לא.

אטיוד5

Active member
בבקשה

1) אין אשמה. וגם המילה "בגידה" לא מוצאת לי חן. השאלה מדוע הגבר שוכב עם אחרות דומה לשאלה מדוע כלב מלקק לעצמו - כי הוא יכול. אם מזדמן לו ובא לו - אז הוא שוכב. השאלה היא, בעצם, מדוע בא לו. התשובה היא - כי הוא לא מסורס תשובה נוספת - כשהוא שוקל את כאבי המצפון העתידיים לעומת הכיף המיידי הבחירה שלו נעשית די קלה. 2) עיזבי גמירה מחדירה. זה לא חשוב. שלא יטריד אותך. 3) לא, לא קרה לי שפחדתי מהרפס מפחית.

אז בלי שום קשר -

לא הבנתי מהכתוב מהי עמדתך בנושא בגידות. כן, אני יודע שהנושא נדוש כמעט כמו פורמט תוכניות הריאלטי אך בכל זאת...

אטיוד5

Active member
לא נשאלתי מה עמדתי

היא שאלה "מי אשם" ועוד כמה שאלות שעליהן ניסיתי להשיב.

אטיוד5

Active member
נו, זה כבר סיפור ארוך.../images/Emo13.gif

בשיא הקיצור, אני לא אוהב את המונח בגידה,לא בגלל שאין בגידה באמון בן הזוג, אלא משום שמטרת הבגידה היא לא לעשות משהו לבן הזוג. אין כוונה להתנקם בו או לעשות לו רע. להפך, מנסים להסתיר את הדבר כדי שלא יקרה הרע הזה. מטרת המעשה היא לעשות טוב לזוג המתרועעים מחוץ למסגרת שלהם. כמעט בא לי לכתוב "בוגד", במרכאות. קיצורו של דבר, זה עניין טוב, לא רע. ומה לעשות שעם כל טוב יש גם סיכון שתגלה ואז ייקרה רע. לא בכדי מוצג הענין הזה לא כבגידה, על שלל הקונוטציות השליליות שלה, אלא כ love affair בשפות אחרות. הבגידה היא רק צד שולי של מעשה האהבה הזה.

21noa

New member
עמדתי בנושא..

מקרה הבגידה קרה לי לפני 3 שנים וכיום אני במקום אחר לגמרי :) זה עבר וזה מאחוריי ואין שום קשר עם האקס . היינו רבים המון, הוא הרגיש שכל המריבות היו באשמתי ושאני גרמתי להן, הוא חי בתחושה שהוא מנסה 'לשקם' את המערכת יחסים,ניסה לדבר, לשנות, לתת צ'אנס ובגלל שנשבר לו, הוא בגד . אני חייבת לציין, שהוא לא מסוג האנשים שמפלרטט, אם מישהי תתחיל איתו הוא לא יזרום איתה, הוא לא יתחיל ככה סתם עם אחת. הוא ביישן ולא טיפוס בוגדני , כלומר, הוא לא בגד כי לא יכל להתאפק, אלא בגלל המצב שנוצר ביחסים והבגידה היתה רק נשיקה. בלי סקס, ויומיים אחרי הבגידה הוא הודה ואמר לי. בכל מקרה, היתה לו סיבה לבגוד אבל סיבה לא מוצדקת !! אני עדיין חושבת שזו האחריות שלו , אבל כשאותה בחורה אמרה לי שאמנם יש לי פחות אחריות על מעשה הבגידה, אבל אני עדיין אשמה בזה , כי הוא בגד "בגללי " כי רבנו "בגללי " . היא גרמה לי לחשוב שהסיבה שלו כן מוצדקת ולכן זה כ"כ הכעיס אותי וקצת עירער את הדעה שלי. בכל אופן רק רציתי לראות עוד תגובות של אנשים, נזכרתי בזה וזהו. זה מאחוריי תודה :)

למעלה