כמה שאלות

ram31

New member
כמה שאלות

אהלן, נרשמתי ללימודים בטכניון לסמסטר אביב כאשר הנדסת חשמל היא העדיפות הראשונה שלי ואילו מדעי המחשב היא העדיפות השנייה שלי. קיבלתי לפני כמה ימים מכתב שמודיע לי על קבלה למדמ"ח ולגבי הנדסת חשמל מצויין כי "העדיפות הראשונה נמצאת בעיון מתמיד ואם יהיה ניתן לקבלך נשוב ונודיעך". למען האמת אני לא כל כך סגור על עצמי מה אני מעדיף חשמל או מדמ"ח ומכאן באה ההתלבטות מה לעשות. כמה שאלות: *האם העובדה שקיבלתי הודעת קבלה לעדיפות השנייה אומרת שכנראה שלא התקבלתי לעדיפות הראשונה?(סכם של 87.82), האם עד שאני לא מקבל הודעת דחייה לעדיפות הראשונה מועמדותי נשקלת? * האם כדאי להרשם למדעי המחשב והלתחיל ללמוד ולראות אם זה הכוון ואם לא אז לנסות לעבור לחשמל ? מה הפרוצדורה לעבור בין פקולטה לפקולטה? *אולי בכל זאת לא לקחת סיכון ולדחות את הלימודים ולשפר פסיכומטרי בשביל להתקבל להנדסת חשמל כי הנדסת חשמל חולש על תחום נרחב יותר של נושאים ואז להחליט במהלך הלימודים לאיזה כיוון אני נוטה יותר? מה אתם ממליצים?? תודה.

tha doggfather

New member
שלום..

הייתי במצב שלך עד לפני שבועיים.. אבל קיבלתי החלטה.. שאני לא רוצה ללמוד מדמ"ח...בשום מקרה... אש מה שעשיתי.. שלחתי להם את הספח שבו אני מוותר על העדיפות השנייה... ומבקש שתישקל רק הראשונה... עברו 3 שבועות וקיבלתי מכתב.. שהתקבלתי לחשמל .. לעדיפות הראשונה.. אבל את הצעד הזה עשיתי רק בגלל שהיתי סגור שאני לא רוצה מדמ"ח.. לגבי הפרוצדרוה לעבור מפקוטלטה לפקולטה.. זה אפשרי לפי מה שאני יודע.. אבל זה לא קל בכלל.. צריך ממוצע ציונים גבוה.. ואם אני לא טועה את המעבר אפשר לעשות רק אחרי שנה שלמה.. לא אחרי סמסטר.. לדעתי תחליט אם אתה רוצה ללמוד מדמ"ח. אם כן לך על זה.. ואם יסתדר תגיע לחשמל.. במידה ואתה לא רוצה ללמוד מדעי המחשב.. תוותר על המקום שלך.. תחגה לקבלה לחשמל.. אתה תקבל תשובה סופית בזמן הקרוב.. אם תגיש ויתור על מדמ"ח.. ואז לפי התושבה תחילט אם אתה רוצה לעשות פסיכומטרי חדש...

אלנתן17

New member
למה לא רצית מדמ"ח?

אני חושב שאני באותו ראש שלך ומעניין אותי לדעת את הסיבות שלך :)

למעלה