כמה שאלות

כמה שאלות

כיצד ניתן לאזן את ל הבית מבחינה כללית האם חוץ מהוספת חמסות , ברות בית , שום ול הדברים האלה יש עוד אפשרות לגרום על שמירה של הבית ולטהרו . ורציתי לשאול עוד משהו לגבי בית יד ניה שנכנסים אליו , האם יש איזה משהו שאפשר לגרום לטיהור רוחני וכלכלי בבית , מו כן האם עפ"י התורה יש דרך לאזן מבחינת זוגיות בבית , מצבים של מריבות , ואם כן אשמח לדעת ועוד שאלה קטנה האם יש אפשרות לקנות קריסטלים בנפרד לא יחד עם מוביל ולצרפו למוביל שיש כבר , פשוט יש לי מוביל שאני מתחברת אליו הוא בצבע כחול עם דולפינים ויורד ממנו 4 צלילונים חמודים , זה נותן לי שלוות נפש האם אם אני יחבר לזה קריסטל זה יול להביא טיהור או הרגעות נוספת אשמח לדעת בתודה מראש שבלולנית

ניתן לאזן את הבית תמיד../images/Emo24.gif

היי!!! ניתן לאזן את הבית תמיד, רק על מנת להיות מדויקים אני מחויבת לבוא אליך הביתה ולראות את הנושא בעיני, כי רוחי. יש אפשרות לטהר את הבית, בעזרת צמחי מרפא מאד ספציפיים. לגבי זוגיות ומריבות בהחלט יש מה לעשות. בקיצור יש לאזן את כל הבית מה שיענה על כל שאלותיך. לגבי המוביל שלך, אין מקום להוסיף לו קריסטל כי מוביל ממתכת,מתאים רק לאיזור מסוים, עם מס´ קנים מסוים. אם תרצי יעוץ פנג-שואי פני לתא המסרים שלי לתאום.

למעלה