כמה תמונות מהיום....

מצב
הנושא נעול.

elians

New member
תמונה מס' 8

כמה תמונות מהיום....
מקודם יצאתי לטייל קצת בקרייתנו המגעילה [קרית מלאכי / מלוכלכי] לא צלמתי את ערמות הזבל או את כמויות הילדים המסתובבים ברחובות ללא מעש... צלמתי אוטובוס שראיתי בדרך, בקרתי באולם השמחות הנטוש הראשון שהיה בקרית מלאכי... וכמה תמונות של קריתמלאכי ממבט גבוה... יצאתי עם כלבתי גילי, עם הדיגיטלית שלי. התמונות נערכו בתוכנה ACDSEE 3.... מקווה שתהנו ..
תמונה מס' 8
תמונה לא קשורה, אבל הוספתי בכל זאת כי אני אישית אהבתי... מדובר בתמונות ענק ... לפחות כמה מטרים גובה... שנמצאית באולם השמחות הראשון הנטוש בקרית מלאכי, מדובר בתמונה אחת מתוך 4 הקיימים באולם.

elians

New member
תמונה מס' 9

כמה תמונות מהיום....
מקודם יצאתי לטייל קצת בקרייתנו המגעילה [קרית מלאכי / מלוכלכי] לא צלמתי את ערמות הזבל או את כמויות הילדים המסתובבים ברחובות ללא מעש... צלמתי אוטובוס שראיתי בדרך, בקרתי באולם השמחות הנטוש הראשון שהיה בקרית מלאכי... וכמה תמונות של קריתמלאכי ממבט גבוה... יצאתי עם כלבתי גילי, עם הדיגיטלית שלי. התמונות נערכו בתוכנה ACDSEE 3.... מקווה שתהנו ..
תמונה מס' 9
עוד תמונה, אך יותר קטנה מהקודמת....

elians

New member
תמונה מס' 10

כמה תמונות מהיום....
תמונה מס' 10
ותודה לגילי שליוותה אותי בטיול הצילום שלי בקריה

חמודה אמיתית ! מסור לה מיד נשיקה

תמונה מס' 10
ותודה לגילי שליוותה אותי בטיול הצילום שלי בקריה
ענקית ממני ! ותקרא מה כתבתי על בעלי-חיים בשרשור השני. תודה על התמונות המיוחדות !

../images/Emo99.gifאיזו ../images/Emo107.gif מתוקה

ענקית ממני ! ותקרא מה כתבתי על בעלי-חיים בשרשור השני. תודה על התמונות המיוחדות !
איזו
מתוקה

elians

New member
היא מקבלת נשיקות כל הזמן

היא מקבלת נשיקות כל הזמן
כמובן שהיא הבת זוג למיטה שלי בלילות [רק ישנים כן?!] קבל עוד תמונה לפני היציאה לטיול... היא מוסרת נשיקה חזררררררההההההההההההה

היא מדהימה ! אני ישנתי עם ג'וני שהי

היא מקבלת נשיקות כל הזמן
כמובן שהיא הבת זוג למיטה שלי בלילות [רק ישנים כן?!] קבל עוד תמונה לפני היציאה לטיול... היא מוסרת נשיקה חזררררררההההההההההההה
שהיה הכלב שלי, 17 שנים רצופות במיטה ביחד וכאשר היתה באה החברה שלי (בתקופת הצבא), ג'וני לא הרשה, וישן בינינו ! זה היה וואחד קטע של קנאה ! אם הייתי מסלק אותו מהחדר, הוא היה ברוגז הרבה זמן ונושך אותי אם אני בא ללטף אותו. רק כבד-עוף מטוגן ומתובלן עם הרבה בצל היה מבחינתו סליחה.

elians

New member
חחחחחחחח ../images/Emo6.gif

שהיה הכלב שלי, 17 שנים רצופות במיטה ביחד וכאשר היתה באה החברה שלי (בתקופת הצבא), ג'וני לא הרשה, וישן בינינו ! זה היה וואחד קטע של קנאה ! אם הייתי מסלק אותו מהחדר, הוא היה ברוגז הרבה זמן ונושך אותי אם אני בא ללטף אותו. רק כבד-עוף מטוגן ומתובלן עם הרבה בצל היה מבחינתו סליחה.
חחחחחחחח

טוב תראה, אחרי הכל .. לכלבים .. ושאר בעלי חיים [לדעתי] יש רגשות ואף לפעמים יותר רגשות מבני האדם.... אני חושב שאם זה היה מצב הפוך גם אני וגם אתה חוטפים קריזה.. ושאנחנו חוטפים קריזה ופותחים את הפה, ה' לא יעצור אותנו
לגבי הסליחה .. והתמורה עבורה ... אני חושב שאני גם הייתי סולח בעבור כבד עוף שכזה מטובל עם הרבה בצל...

elians

New member
תמונה מס' 11

כמה תמונות מהיום....
תמונה מס' 11
קרית מלאכי ממבט גבוה... המרכז הישן

elians

New member
תמונה מס' 12

כמה תמונות מהיום....
תמונה מס' 12
הבניין דירות הגבוה הראשון בקרית מלאכי, לידו התחנה הכל כך מוכרת למי שנוסע מאשקלון לתל אביב .. בקו 301

elians

New member
תמונה מס' 13

כמה תמונות מהיום....
תמונה מס' 13
ואחרונה חביבה, המרכז הישן ..+ בניין העירייה של קרית מלאכי.. פה נגמרו הצילומים ... היו עוד תמונות אבל העלאתי את היפות ביותר. תהנו

elians

New member
נצל"ש... "זאת חליפתו...."

תמונה מס' 13
ואחרונה חביבה, המרכז הישן ..+ בניין העירייה של קרית מלאכי.. פה נגמרו הצילומים ... היו עוד תמונות אבל העלאתי את היפות ביותר. תהנו
נצל"ש... "זאת חליפתו...."
הוא בטח יצטרך כבר חדשה

אורי404

New member
יפה מאוד. ../images/Emo51.gif

כמה תמונות מהיום....
יפה מאוד.

זה בדיוק מה שרציתי לכתוב עכשיו ...

אני לא יודע מה האוטובוס עושה שם
אבל ראיתי אותו המון המון בקו 350 ובכלל באשדוד
זה בדיוק מה שרציתי לכתוב עכשיו ...
814 אתה יכול להחליף את תפקידך , אתה יכול להיות נביא מצוין . נסעתי איתו לב"ב ( הוא חורש על 350 ) הנהג הזה שונא דתיים אבל דבר כזה צריך לראות כדי להאמין . ובשביל מה הוא חורש על הקו הזה אם הוא שונא דתיים - וכל נוסע שעולה הוא מתחיל לקלל אותו .

מצב
הנושא נעול.
למעלה