כמובן, כמו כל פורום מוזיקה!

כמובן, כמו כל פורום מוזיקה!

מה השיר שאתם הכי אוהבים של קורין, למה, מה הסיפור מאחורי זה וכו' וכו' וכו'... שלכם, ניר.

clyps

New member
אז ככה:

השיר שאני הכי אוהבת... קשה לומר.. אני יכולה להגיד שהשיר שהכי נגע אליי וריגש אותי זה "אווירון", אני לא יודעת להסביר למה... אולי בגלל שהקול שלה כל כך רך שם... אני מאוד אוהבת גם את "עולם מושלם"- בגירסה הצרפתית... זה בא לקורין יותר טבעי, אפילו היא אומרת את זה.. בכל אופן... עד כאן אני הייתי-שיר
.

אמ...כשזה עמוק

קודם כל הוא השיר הראשון של קורין ששמעתי. המילים שלו הם של ענבל פרלמוטר שהיא הבנאדם שהמילים שלו הכי נעגו בי בעולם,והלחן הוא של קורין שהלחנים שלה הם האהובים עלי ביותר,אני מבינה כל כך את השיר,כל כך הרבה רגש במלודיה במילים בקולות שלהן יחד. פשוט שיר מושלם

actress

New member
יש לי סיפור יפה , שקשור לשיר

אין סוסים שמדברים עברית חפש באנטארקיטקה.... אז שהייתי קטנה חיפשתי את הסוסים שם
בקיצור ניתחתי את השירים שלה, וווו שנים שנים ומאז אני רוצה לטוס לאנטר..... בעיקר בגלל הפינגווינים

InfeCtedShesek

New member
גולגולת ונפוליאון, כרגע

בגלל ש"שפת אימי" הורג אותי מצחוק כל פעם מחדש. אה, ו"בירבורים", כי הוא תמים ועצוב נורא.

0mroosh

New member
בקיץ, היינו בסמינר בצפון,

והיינו מתעוררים-נרדמים איתו, בזמן שנמלים דיגדגו לנו את האוזן. שיר מקסים, אלבום מקסים.

קשה לענות...

יש כ"כ הרבה שירים מצויינים.... זה בא בתקופות אני מניחה... כרגע "זן נדיר" חוזר... (היה - הלך - היה - הלך - עכשיו חזר) (הניק שלי על שמו) שיר מעולה.

21profile

New member
חדשה בפורום../images/Emo13.gif

שלום לכולםםםםםםם אני חן, בת 20
אז השירים של קורין אלאל שאני הכי אוהבת, למרות שזה ממש קשה: "יוצאת אל החיים", "שפת אימי" (בעיקר בהופעות חח) ו"את יפה" שיר שממש מרגש אותי..יש עוד הרבה אבל על אלה הצלחתי לחשוב עכשיו

clyps

New member
אהלן חן!../images/Emo6.gif ברוכה הבאה!../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

"את יפה"----> שיר מדהים... איך בכיתי בו בפעמים הראשונות....

clyps

New member
אני אוהבת את הפסנתר...

ובתעשייה האבירית בכלל הפסנתר יפייפה...
קורינה מדהימה

למעלה