כמו להיכנס לבית ריק אחרי שעברת ממנו

גריפון

New member
כמו להיכנס לבית ריק אחרי שעברת ממנו

פה ושם שאריות ממה שהיה הפסיעות נשמעות פתאום מהדהדות יותר מאי פעם דורך על חתיכות קטנות ובלתי מזוהות חורים בקירות, במקומות שתלו פעם תמונות הסיד קלוף כל כך במקומות שהיו מוסתרים קשה להאמין שפעם היו פה חיים ואל מי אני מדבר בכלל אני מדבר עם עצמי

צלליתה

New member
כדי לא להתחרפן מהשקט שבבית

(הזה ושלי) אני שומעת רדיו ברכה גולשת. מוסיקה ישראלית עכשיו ומשמיעים דברים שהם חדשים לי לגמרי. כמו כל אחד גם אני אוהבת לשמוע מוסיקה שמוכרת לי, אבל כמו כל אחד (?) אני גם אוהבת לשמוע דברים חדשים וברכה עושה עבודה מצוינת בלהכיר לי עולמות חדשים. אצלה למדתי לחבב מינים שונים ומשונים של מוסיקה אלקטרונית (אני כמעט ולא מאמינה שאני כותבת את זה). באמת. מתאים לי לשעות לילה מאוחרות.

yardenbm

New member
עד כאן

פתיחות סובלנות והכל, אבל מוסיקה אלקטרונית?!? סתתתתתתתתתם, למה לא, אם עושה לך טוב אחלה בלחה. אני בשונה ממך מברכת את מעט שעות השקט ולא מפריעה להן בשום צליל... הוא עובד המון ולכן לא בבית כמעט, הילדה בהכנות קדחתניות לשתי שעות חסד בבית הספר בהן תעטה (יותר נכון תחשוף) תחפושת - ששוב עלתה לי הון ועכשיו סוף סוף רגוע. התחלתי לאפות לכבוד משלוחי המנות (תירוצים תירוצים) הספקתי עד כה: אזני המן(פרג וריבה) נשיקות עם אגוזים, כרוכיות מדהימות ממולאות בפירות יבשים, עוגיות קוקוס וריבת תותים. מחר עוד ארבעה סוגי עוגיות ואולי גם נשיקות מוקה. לא לשכוח שמחר מכינים לחייל סלט חצילים ודי בישולים עד יום שישי. נשיקות לכם ללי

אני תמיד פה עוברת לפחות פעם ביום

להגיד מילה טובה אם צריך ללטף ראש מורכן ולנגב דמעה לעודד את האנשים שמחר זורחת השמש שוב מחר זו תקווה ליום מיוחד שהדברים ישתפרו

אפשר להמשיך לכתוב פה

גריפון אני פה ואני מוכנה לכתוב תמיד לעודד את מי שצריך בואו תכתבו איתי ונכניס לפה חזרה חיים נחבק מתי שצריך ננגב דמעות אם צריך ונצחק עד השמים שהעצב והכאב ימוגו לעבר

אני קשובה לך איש

מחכה לך שתחזור לצליל פסעיות צעדך לקול נשימתך שתספר לי מה עובר עליך

למעלה