כמו שאומרת אחותי: אני רק אניח את זה כאן ...

riktal

New member
כמו שאומרת אחותי: אני רק אניח את זה כאן ...

riktal

New member
ההסבר (הארוך)

התור לפאנלים של על טבעי התחיל כמו תמיד ביום שבת אחר הצהריים (לפאנל שאמור להתקיים בראשון בשעה עשר בבוקר). לאחר יום ארוך של פאנלים הלכתי לחפש מקום לאכול ורק בשבע חזרתי למרכז הכנסים כדי לעמוד בתור. לאחר שסוף סוף הגענו לדשא וכל אחד התפרש כאהבת נפשו, אני לקחתי את האייפד והתחלתי לנמנם. כנראה שנרדמתי כי פתאום התעוררתי בבהלה וראיתי את כולם קופצים במקום וצורחים. לאחר כמה דקות התברר שמישה בא לביקור (הוא התבדח שמאוחר יותר יבוא לקרוא לנו סיפור לפני השינה). קמתי וניסיתי להתקרב אבל המהומה רק גדלה כי פתאום הופיע גם ג׳ארד. הם הצטלמו קצת ואז התחילו ללכת למלון. הלכתי אחריהם כי חיפשתי שירותים ולמרות שג׳ארד נעצר עוד כמה פעמים והצטלם הייתי כנראה ישנונית לגמרי כי לא הצלחתי להוציא מילה למרות שג׳ארד הסתכל עלי כמה פעמים. הם הלכו ואני חזרתי למקום שלי בתור והתחלתי לראות סדרות. כשעתיים מאוחר יותר אני שוב רואה תזוזה אבל שקטה מאוד. ג׳ארד חזר וביקש שלא נשתולל כדי לא להעיר את מי שישן. צייתנו כמובן והוא הצטלם איתנו (אבל לא חתם כי שוב ידו מגובסת בגלל תעלול על הסט שלא צלח). ביקשתי להצטלם איתו והוא נענה מיד ושם עלי יד וחיבק אותי אבל הסתבכתי קצת והוא זרק מן come on! ועל זה עניתי ״זה לא קל!״ הוא חייך ושוב חיבק אותי והצטלמו סוף סוף ואז אמרתי לו שהם ענקיים בישראל. הוא שמח לשמוע וענה: reall? That's great אחר כך הוא המשיך הלאה, משאיר אותי מאושרת עד הגג

anaty69

New member
איזו חוויה!!!!

אני בטוח לא הייתי מסוגלת להוציא מילה מהפה מרוב התרגשות. אני יודעת שיש לו בעיות בכתף בגלל משחק האבקות עם אוסריק (קווין) במהלך הכנס שהיה ברומא. הם נאבקו בצחוק וג'ארד נקע את הכתף.

אוי מסכן!! כמה פציעות..

אגב אני ממש מתגעגעת לסיקורים שעשו פה פעם על כנסים..בטח היו מלא מהפעם האחרונה שעוד קראתי את הדברים האלה ואני ממש אשמח אם מישהו שבודק בלוגים וסיכומים של הכנסים האלה יכתוב פה גם על דברים מצחיקים שהיו ויצרף תמונות וכו'

אומייגאדדדדד איזה כיף לך!!!

איזה מאמי ג'ארד!!! היית צריכה להוסיף, אתם ענקיים בישראל תבואו לבקר..הנה הכתובת של חברה מהפורום...

יואו כל הכבוד שכל שנה את טסה וחווה כאלה דברים שווים ופוגשת את כל הכוכבים האהובים עלייך..ממש חלום!! שמחה בשבילך!!

למעלה