כמו שהבטחתי - עוד תמונה מספרד

Gilliana

New member
אז הנה, במיוחד בשבילך...

תמונה מאחת הערים היותר ציוריות של דרום ספרד - רונדה. בכלל, כל האזור של אנדלוסיה הוא פשוט יוצא מן הכלל - במיוחד סביליה וקורדובה.

אלמרה

New member
אתה יודע מה?

אם אתה מצטרף וגיליאנה לוקחת על עצמה את ההדרכה (היא כבר בקרה שם) אני מארגן את הטיול... אנדלוסיה!! אההה אנדלוסיה... יש לי שרשים (מצד אימי) במרוקו והתרבות המרוקאית זורמת בי בכל המערכות ואין כמו החשק לשמוע מוסיקה אנדלוסית בסביליה וקורדובה... וטגידו? יש מצב לקפיצה קלילה מעבר לג'ברלטאר למרוקו? יש לי בטנג'יר חברים!

Gilliana

New member
ויי, נורא רציתי לקפוץ לטנג'יר...

כשהייתי בגיברלטר. אבל אז היתה המלצה של משרד החוץ לישראלים לא להכנס למדינות ערב ובעלי (שבינתיים הפך ללשעבר...) שכנע אותי לוותר. אבל אני עוד אגיע לשם! מרוקו תמיד היתה בעיני כזו קסומה ומסתורית, מן "אלף לילה ולילה" שכזו. במיוחד אחרי שראיתי את הטלנובלה הברזילאית "האחד" - עוד יותר עשה לי חשק. אז יאללה, אתם באים לטיול במרוקו?

אלמרה

New member
חרגתותי!!!

גיליאנה!!! אתם? באים? לטיול? למרוקו? הייתי שם אולי עשר פעמים ומאז אני בכלל חצי בן אדם... ואם תלכי לראות איזה עוד פורום אני מנהל פה תביני את העוצמות של הקשר שלי למרוקו... ואני נשאתי שם פולני למדי (שמסתיים ב ...ביץ') עד אחרי הצבא בכלל... אז: ת"א-ברצלונה ברצלונה-טיול אנדלוסיה ברצלונה-קזהבלנקה... משם לא חוזרים.

שילה1

New member
אפשר עוד להרשם?../images/Emo3.gif

תנו תאריך,משך זמן ועלויות!!! ובניגוד אליכם-אני רצינית!

Gilliana

New member
שילה, למה את חושבת שאני לא?

אני מאד רצינית, וכדי להוכיח את רצינותי אני גם אוסיף ואגיד שתקופה מתאימה נראית לי ספטמבר-אורטובר.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
אם כך אז אני יורד מהטיול

רק זה חסר לי. לבלות כמה ימים בחו"ל עם אנשים רציניים.

אלמרה

New member
יא שיח! מה אני צריך לעשות כדי שלא

תרד? אלבש איזה חוטיני שאולי שילה תשאיל לי? זה מספיק לא רציני?

שילה1

New member
בחוטני שלי לא מתחלקת...הבנת את

זה מינהל?ויש לי אוסף מרשים.. ואם השייח יעמוד בסרובו-נפעיל שיטות הגיוניות ומקובלות כדי לשכנעו.ולא חלילה אלימות!

אלמרה

New member
הוא יודע שאני יודע שאת יודעת שאני..

לא מכיר אותו ושאת כן מכירה אותו. אז... עם חוטיני מהאוסף שלך או בלעדיו, תשכנעי אותו ותפעילי את קסמייך בצורה הכי הולמת שנראית לך (לדעתי את צריכה להתחפש לדגה צבעונית בים סוף... אבל מה זה מיוחמת...
) ומי יעמוד בקסמייך, מי?

שילה1

New member
חח..השייח יבוא.עם או בלי חכה....

שייחצ'יק-נא תגובצך המלומדה.

Gilliana

New member
רציניים רק בקשר לטיול ../images/Emo8.gif

לאור ההתפתחות הזו - יש מצב שתשנה את דעתך?

למעלה