כמעט ושכחתי....

מצב
הנושא נעול.

fireman

New member
כמעט ושכחתי....

כמעט ושכחתי....
טוב לא שכחתי, התעצלתי. ביום שישי נפגשתי עם כמה מחברי הפורום, אנדי, אלירן, רותם ואיל במוזיאון אגד ופגשנו מסתבר שלא במודע את 846
לאחר מכן המשכנו לאחד החניונים של "דן" (אין לי מושג איזה מהם) ושם פגשנו את עופר שהודה שכיום הוא רק קורא בפורום ולא כותב....אז כדאי שתתחיל גם לכתוב, היה נחמד סבבה ובהחלט חוויה. נקווה לעוד מפגשים כאלו בעתיד, מאוד נהניתי! אני אעלה תמונות בהמשך אחרי שאחי יפנה לי את השרת ונוכל להרביץ טיפול לתמונות.

צביקוש23

New member
ידידי המנהל..

כמעט ושכחתי....
טוב לא שכחתי, התעצלתי. ביום שישי נפגשתי עם כמה מחברי הפורום, אנדי, אלירן, רותם ואיל במוזיאון אגד ופגשנו מסתבר שלא במודע את 846
לאחר מכן המשכנו לאחד החניונים של "דן" (אין לי מושג איזה מהם) ושם פגשנו את עופר שהודה שכיום הוא רק קורא בפורום ולא כותב....אז כדאי שתתחיל גם לכתוב, היה נחמד סבבה ובהחלט חוויה. נקווה לעוד מפגשים כאלו בעתיד, מאוד נהניתי! אני אעלה תמונות בהמשך אחרי שאחי יפנה לי את השרת ונוכל להרביץ טיפול לתמונות.
ידידי המנהל..
יש מצב שתוכל לבוא ולארגן מיפגש ביום שישי הקרוב.? אתמול (סליחה. זה כבר שלשום) רציתי לבוא אך לא יכולתי להגיע ואני מאד רוצה לבוא. אגב.. צילמתי הרבה תמונות של אוטובוסים ישנים.. אך בלילה שבין שישי לשבת נפרץ הרכב הפרטי שלי שחנה ליד ביתי. ומהרכב נגנבה המצלמה שלי שהכילה את כל התמונות. (אולי הגנב יוכל להצטרף לפורום?..) אגב.. לחברי הפורום.. בצומת אבלים שנמצאת מצומת יגור צפונה לכיוון כרמיאל ממש ברמזור כשמסתכלים מצד ימין עומד לו אוטובוס משנות ה 60 של אגד נטוש אך שלם למעט החלק הקדמי של הנג שקצת מרוסק אך האוטובוס שלם. אם מישהו יעבור שם ויצלם אותו מאד אודה לו..

fireman

New member
יאללה אתכם אנשים

ידידי המנהל..
יש מצב שתוכל לבוא ולארגן מיפגש ביום שישי הקרוב.? אתמול (סליחה. זה כבר שלשום) רציתי לבוא אך לא יכולתי להגיע ואני מאד רוצה לבוא. אגב.. צילמתי הרבה תמונות של אוטובוסים ישנים.. אך בלילה שבין שישי לשבת נפרץ הרכב הפרטי שלי שחנה ליד ביתי. ומהרכב נגנבה המצלמה שלי שהכילה את כל התמונות. (אולי הגנב יוכל להצטרף לפורום?..) אגב.. לחברי הפורום.. בצומת אבלים שנמצאת מצומת יגור צפונה לכיוון כרמיאל ממש ברמזור כשמסתכלים מצד ימין עומד לו אוטובוס משנות ה 60 של אגד נטוש אך שלם למעט החלק הקדמי של הנג שקצת מרוסק אך האוטובוס שלם. אם מישהו יעבור שם ויצלם אותו מאד אודה לו..
יאללה אתכם אנשים
עם הזמן המצלמות הופכות לדבר שנגנב ממכוניות יותר מרדיוטייפים ומערכות סאונד שונות....למה השארת את המצלמה באותו מלכתחילה? איזה בעאסה! לגבי יום שישי הקרוב אני לא יודע זה עדיין רחוק מה גם שזה לא תלוי רק בי.

fireman

New member
באוטו* לעזעאזל זאת כנראה השעה

יאללה אתכם אנשים
עם הזמן המצלמות הופכות לדבר שנגנב ממכוניות יותר מרדיוטייפים ומערכות סאונד שונות....למה השארת את המצלמה באותו מלכתחילה? איזה בעאסה! לגבי יום שישי הקרוב אני לא יודע זה עדיין רחוק מה גם שזה לא תלוי רק בי.
באוטו* לעזעאזל זאת כנראה השעה
שלי ללכת לישון

מי שכבר מגיע לצומת אבליים

ידידי המנהל..
אם באותו רמזור שצביקוש כיוון אליו פונים שמאלה ונוסעים כ-300 מטר יש מצד שמאל שלד של אוטובוס, אין לי מושג איזה, ולאחר עוד כ-150-200 מטר מצד ימין ישנו עוד אחד. אני תמיד עובר שם בשירות ולא יכול לעצור לצלם.

mister K

New member
מותר לשאול על איזה קו אתה עובד?

אם באותו רמזור שצביקוש כיוון אליו פונים שמאלה ונוסעים כ-300 מטר יש מצד שמאל שלד של אוטובוס, אין לי מושג איזה, ולאחר עוד כ-150-200 מטר מצד ימין ישנו עוד אחד. אני תמיד עובר שם בשירות ולא יכול לעצור לצלם.
מותר לשאול על איזה קו אתה עובד?
165? 166? 167? 168? 169? 255?

לא, 77529 "שייכת" לסניף טבעון

ואתה עדיין עובד על 84-290-01?
לא, 77529 "שייכת" לסניף טבעון
אני היום בנוה שאנן. לצערי אני מתנייד עם "נידר" במקום עם O405, את קו 166 אני עושה לא כל יום, רק כשעות נוספות ובשעה 14:35.

mister K

New member
אם אתה נוסע לאעבלין וחוזר מלשם

מותר...
היום אני בסניף נוה שאנן (מתחילת החודש) עובד על 114 ו-123, שעות נוספות אני עושה מה שיש, בד"כ 166 לעיבלין וחוזר נ.מ. מלשם
זאת אומרת שאתה יוצא בשעה 15:20 מהמפרצית. את הנסיעה הזאת עושה בדר"כ 86-685-01 מארס VOLVO B10B. הנהג הנחמד שלה אפילו הביא אותי פעם עד הצומת של היישוב שלי בדרך ללשם אחרי שאיחרתי בדיוק את קו 169 שיוצא 5 דקות לפניו.

ארזS

New member
אתם מבינים מה זה שיתוף פעולה נפלא

זאת אומרת שאתה יוצא בשעה 15:20 מהמפרצית. את הנסיעה הזאת עושה בדר"כ 86-685-01 מארס VOLVO B10B. הנהג הנחמד שלה אפילו הביא אותי פעם עד הצומת של היישוב שלי בדרך ללשם אחרי שאיחרתי בדיוק את קו 169 שיוצא 5 דקות לפניו.
בין חובב מושבע של תחבורה ציבורית לאדם שמשרת אותו ?
אבל מה לעשות שבניגוד למיסטר K יש כאן כאלה שאוהבים לדבר על תחבורה ציבורית, ומצד שני לא אכפת להם לעשות רע למי שעובד בתחבורה ציבורית...
ו...כן. הדברים שכתבתי עכשיו מאוד קשורים לשירשורים אחרים ואני מניח שכולם או רובם של המשתתפים יורדים לסוף דעתי.

../images/Emo45.gif צודק

בין חובב מושבע של תחבורה ציבורית לאדם שמשרת אותו ?
אבל מה לעשות שבניגוד למיסטר K יש כאן כאלה שאוהבים לדבר על תחבורה ציבורית, ומצד שני לא אכפת להם לעשות רע למי שעובד בתחבורה ציבורית...
ו...כן. הדברים שכתבתי עכשיו מאוד קשורים לשירשורים אחרים ואני מניח שכולם או רובם של המשתתפים יורדים לסוף דעתי.
צודק

alondr

New member
השלד ההוא כבר צולם

השלד ההוא כבר צולם
העליתי את התמונות לפה לפורום

mister K

New member
טייגר של אגד בצומת אעבלין

ידידי המנהל..
טייגר של אגד בצומת אעבלין
הטייגר הזה נמצא שם כבר הרבה שנים והמקום משמש לייצור פחמים. אני עובר שם המון מאחר ואני גר במרחק של כ-10 דקות נסיעה משם. אם אני לא טועה, מדובר בטייגר עם פנסים כפולים מקדימה.

fireman

New member
שרשור התמונות מהמפגש

כמעט ושכחתי....
שרשור התמונות מהמפגש
יסלחו לי החברים שאני לא מפרט מה זה כל דבר כי אני לא מכיר את הדגמים של האוטובוסים הישנים. תהנו

fireman

New member
דו מפרקית מרצדס 405 של אגד

שרשור התמונות מהמפגש
יסלחו לי החברים שאני לא מפרט מה זה כל דבר כי אני לא מכיר את הדגמים של האוטובוסים הישנים. תהנו
דו מפרקית מרצדס 405 של אגד

צחקן

New member
חפש בארכיון. יש על כך שירשור שלם.

שאלה
זה לא אחד מהאוטבוסים שקיבלו מרכב חדש? אם זה לא מישהו יודע מה מספר האוטבוסים?
חפש בארכיון. יש על כך שירשור שלם.
ב"ה שמדבר גם על אטובוסוים ישנים יחותר בעלי מרכב חדש.

mister K

New member
85-323-01

שאלה
זה לא אחד מהאוטבוסים שקיבלו מרכב חדש? אם זה לא מישהו יודע מה מספר האוטבוסים?
85-323-01
מפרקית זו היא מהסדרה האחרונה של מפרקיות ה-O405 באגד. היא מודל פברואר 2001 והמרכב שלה לא הוחלף מעולם.

saar ganim

New member
תודה , עד עכשיו חשבתי שהם ישנות ורק

85-323-01
מפרקית זו היא מהסדרה האחרונה של מפרקיות ה-O405 באגד. היא מודל פברואר 2001 והמרכב שלה לא הוחלף מעולם.
תודה , עד עכשיו חשבתי שהם ישנות ורק
והחליפו להם מרכב ב-2001

מצב
הנושא נעול.
למעלה