כמעט ושכחתי....

מצב
הנושא נעול.

4דדד

New member
אני כזכור גם אגיע

שחכת את :
ב"ה מאיר שפירא עמורי האזרו טוארג ערן (פייר מן - איש אש) צביקוש 23 קטרית מיש מיש אהוד 11 אריה טי הערב יענקלה לאן אנדי . מיסטר K NEWNEME איבגי 846 ועוד אחרים.
אני כזכור גם אגיע
למרו שלא הזכרת את הכינוי שלי.....

צביקוש23

New member
מגיע בטוח !

תמונות מצוינות
נצל"ש לשאלה
יש מצב להפגש ביום שישי במוזאון?. מי חושב שהוא \היא יגיעו?. מוטי 55?. לילנד ?. דוב ק?. ארזs?. בני הספל?. צחקן?. אביתר?. חן?. ישראל?. חובש מוטס ?{שנעלם לו?} אסף ונעה?. ורבים וטובים שברח לי השם מה קורה יש מצב להגיע ביום שישי ה04\07\16 שעה נגיד 09:30 למוזאון אגד בחולון. נא לשרשר מגיע לא מגיע אולי מגיע בטח מגיע הזמן קצר והמלאכה מרובה. אז לפתוח יומנים ולרשום את יום שישי הקרוב.
ושכחתי מלא שמות אז תסלחו לי ותרשו לעצמכם לרשום בשרשור מה ואם וכו. ושהיה שבוע יותר מוצלח
לזכרהשל ההרוגה היום והחלמה מהירה לפצועים.
מגיע בטוח !
מגיע בהחלט, בוודאות !

אורי404

New member
../images/Emo10.gifככל הנראה, לא אוכל להגיע.

תמונות מצוינות
נצל"ש לשאלה
יש מצב להפגש ביום שישי במוזאון?. מי חושב שהוא \היא יגיעו?. מוטי 55?. לילנד ?. דוב ק?. ארזs?. בני הספל?. צחקן?. אביתר?. חן?. ישראל?. חובש מוטס ?{שנעלם לו?} אסף ונעה?. ורבים וטובים שברח לי השם מה קורה יש מצב להגיע ביום שישי ה04\07\16 שעה נגיד 09:30 למוזאון אגד בחולון. נא לשרשר מגיע לא מגיע אולי מגיע בטח מגיע הזמן קצר והמלאכה מרובה. אז לפתוח יומנים ולרשום את יום שישי הקרוב.
ושכחתי מלא שמות אז תסלחו לי ותרשו לעצמכם לרשום בשרשור מה ואם וכו. ושהיה שבוע יותר מוצלח
ככל הנראה, לא אוכל להגיע.
ביום שישי הזה, כנראה, שלא אוכל להגיע, בגלל עבודה. אם זה יהיה שבוע אחרי - רב הסיכויים שאני יהיה יכול להגיע.

../images/Emo45.gifאחלה תמונות ערן

תמונות מצוינות
נצל"ש לשאלה
אחלה תמונות ערן
זה אולי נשמע מוזר, אבל זה מקום מאוד אהוב עלי, פעם הבאה שתהיה תבקש חוברת וקח תדע בדיוק מה צילמת וזו בכלל חוברת יפהפיה
.

דרומון, חם../images/Emo178.gif אני לא יכולה

תמונות מצוינות
נצל"ש לשאלה
דרומון, חם
אני לא יכולה
להבטיח כלום

fireman

New member
חכו חכו יש המשך...

תמונות מצוינות
נצל"ש לשאלה
חכו חכו יש המשך...
כשאני אחזור הביתה....לא עכשיו

55מוטי

New member
ישר כח למנהל על התמונות

כמעט ושכחתי....
טוב לא שכחתי, התעצלתי. ביום שישי נפגשתי עם כמה מחברי הפורום, אנדי, אלירן, רותם ואיל במוזיאון אגד ופגשנו מסתבר שלא במודע את 846
לאחר מכן המשכנו לאחד החניונים של "דן" (אין לי מושג איזה מהם) ושם פגשנו את עופר שהודה שכיום הוא רק קורא בפורום ולא כותב....אז כדאי שתתחיל גם לכתוב, היה נחמד סבבה ובהחלט חוויה. נקווה לעוד מפגשים כאלו בעתיד, מאוד נהניתי! אני אעלה תמונות בהמשך אחרי שאחי יפנה לי את השרת ונוכל להרביץ טיפול לתמונות.
ישר כח למנהל על התמונות

ה דרומי

New member
|תודה לך יצחקנוס לא שכחתי פשוט

כמעט ושכחתי....
טוב לא שכחתי, התעצלתי. ביום שישי נפגשתי עם כמה מחברי הפורום, אנדי, אלירן, רותם ואיל במוזיאון אגד ופגשנו מסתבר שלא במודע את 846
לאחר מכן המשכנו לאחד החניונים של "דן" (אין לי מושג איזה מהם) ושם פגשנו את עופר שהודה שכיום הוא רק קורא בפורום ולא כותב....אז כדאי שתתחיל גם לכתוב, היה נחמד סבבה ובהחלט חוויה. נקווה לעוד מפגשים כאלו בעתיד, מאוד נהניתי! אני אעלה תמונות בהמשך אחרי שאחי יפנה לי את השרת ונוכל להרביץ טיפול לתמונות.
לא זכרתי את כולם כבר כתבתי מקודם. ואתה תכין בורקסים והרבה למה היו אנשים רעבים אני יביא בקבוק

אוהד11

New member
../images/Emo39.gif../images/Emo51.gif תמונות יפות, ערן, ובקשר

לא זכרתי את כולם כבר כתבתי מקודם. ואתה תכין בורקסים והרבה למה היו אנשים רעבים אני יביא בקבוק
תמונות יפות, ערן, ובקשר
למפגש ביום שישי הקרוב, כנראה שלא אהיה בבית, אז נא לא לקחת אותי בחשבון.

צחקן

New member
אמרתי :עם מישהוא יקח אותי טרמפ..

אמרתי :עם מישהוא יקח אותי טרמפ..
ב"ה מפ"ת באוזור התחנה המרכזית אוכל לבוא. אם לא אז לא אוכל לצערי וגם לא אביא בורקס טעים תוצרת עצמית ... .

מצב
הנושא נעול.
למעלה