כן כן, יורש.. את לא מתבלבלת. זה באמת שאלון

InfeCtedShesek

New member
כן כן, יורש.. את לא מתבלבלת. זה באמת שאלון

שם: גיל: עיסוק: תמונה שלכם עם האדם/אנשים שאתם הכי אוהבים: מי הם האנשים בתמונה? מה הדבר הכי יפה שאמרו לכם בשבועיים האחרונים? מהו הדבר הכי מעצבן שאמרו לכם בשבועיים האחרונים? מה הייתם רוצים לעשות בעוד שנה מעכשיו? ובעוד 5 שנים? מהו הצעד הכי חכם שעשיתם? איזה סוג סרט אתה הכי אוהב לראות? מה הסרט הכי טוב שראית? והסדרה? מהי המתנה הכי יפה שהביאו לך? מהו המקום הכי מוזר/מטורף/הזוי שבו ביצעתם אקט מיני כלשהו? לאיזו תקופה לא הייתם חוזרים בחיים? לאיזו תקופה דווקא כן הייתם חוזרים,בשמחה? למי אתם הכי מתגעגעים(אדם שכבר לא בחייכם)? למי הייתם רוצים להגיד שאתם אוהבים אותו? מה עוד הייתם אומרים לאותו בנאדם? מתי בפעם האחרונה... צחקת? בכית? התנשקת? עישנת? שתית? אהבת מישהו אחר? אכלת? מי האדם שהכי.....(בכל החיים) השפיע עלייך? שימח אותך? שנאת? אהבת? תרם לך? נתן מעצמו אלייך? לאיזה אדם אתה הכי מודה שהוא נמצא בחייך? עצבן אותך? חסר לך? את מי היית הורג אם רק יכלת? את מי היית רוצה לחבק ברגע זה? מה השינוי הכי משמעותי שקרה לך בחיים? "הכל קורה לטובה",או "למה אני"? 3 דברים.. שהיית רוצה לעשות ברגע זה ממש..? שהיית רוצה לאכול עכשיו? שהיית רוצה לקבל עכשיו? שהיית מוותר עליהם? שלא היית מוותר עליהם בחיים? 3 אנשים שהיית רוצה שיהיו איתך עכשיו? 3 שירים שהיית מקדיש לאותם אנשים? 3 אנשים שהיית רוצה לגור איתם בעתיד? שאתם הכי אוהבים בעצמכם? שאחרים הכי אוהבים בכם? שהייתם משנים בעצמכם? שהייתם משנים בחברים הקרובים לכם?

בעעע..

שם: קרן גיל: 17 וחצי עיסוק: כלום. תמונה שלכם עם האדם/אנשים שאתם הכי אוהבים: אין לי פה. מי הם האנשים בתמונה? מה הדבר הכי יפה שאמרו לכם בשבועיים האחרונים? אני אוהב אותך בובה. מהו הדבר הכי מעצבן שאמרו לכם בשבועיים האחרונים? איזה יפה את עם הפוני! בהתחלה לא זיהיתי אותך, את מזה לא דומה לעצמך!! מה הייתם רוצים לעשות בעוד שנה מעכשיו? להיות באיביזה ובעוד 5 שנים? להיות בפינלנד מהו הצעד הכי חכם שעשיתם? עברתי לפנימיה. איזה סוג סרט אתה הכי אוהב לראות? לוכפ'ת לי. מה הסרט הכי טוב שראית? לודעת. והסדרה? או.סי ומגרש בייתי. מהי המתנה הכי יפה שהביאו לך? חיבוק מהו המקום הכי מוזר/מטורף/הזוי שבו ביצעתם אקט מיני כלשהו? >_< לאיזו תקופה לא הייתם חוזרים בחיים? מגיל 4 עד כיתה ז'. לאיזו תקופה דווקא כן הייתם חוזרים,בשמחה? כיתה ט'. למי אתם הכי מתגעגעים(אדם שכבר לא בחייכם)? למי הייתם רוצים להגיד שאתם אוהבים אותו? להגרי. מה עוד הייתם אומרים לאותו בנאדם? שהיא שמנה מתי בפעם האחרונה... צחקת? היום בכית? אתמול התנשקת? אתמול עישנת? לפני שנה,ארבעה חודשים וארבעה ימים. שתית? לא יודעת. אהבת מישהו אחר? אכלת? עכשיו מי האדם שהכי.....(בכל החיים) השפיע עלייך? אח שלי שימח אותך? קובי שנאת? מור אלהרר הסוצ'רה אהבת? קובי תרם לך? ספירי נתן מעצמו אלייך? אליסיה לאיזה אדם אתה הכי מודה שהוא נמצא בחייך? קובי ספירי ואליסיה. עצבן אותך? אמא חסר לך? הגרי את מי היית הורג אם רק יכלת? מור ,יניב,נירית, ונעמי.>_< את מי היית רוצה לחבק ברגע זה? את כולם מה השינוי הכי משמעותי שקרה לך בחיים? עברתי לפנימיה "הכל קורה לטובה",או "למה אני"? "הכל קורה לטובה" 3 דברים.. שהיית רוצה לעשות ברגע זה ממש..? לחבק אנשים שאני אוהבת, לצחוק ,לבכות. שהיית רוצה לאכול עכשיו? כרגע אני רוצה להקיא אחרי הארוחת שבועות הזאת. שהיית רוצה לקבל עכשיו? חיבוק חזרה, מסג' וכסף שהיית מוותר עליהם? שלא היית מוותר עליהם בחיים? הזיכרונות שלי [לא שהם נשארים נאמנים לי.] ,קובי וספיר. 3 אנשים שהיית רוצה שיהיו איתך עכשיו? קובי ספיר ואליסיה. 3 שירים שהיית מקדיש לאותם אנשים? 3 אנשים שהיית רוצה לגור איתם בעתיד? ספיר. זה 3 אנשים. שאתם הכי אוהבים בעצמכם? גב ,כתפיים,פופיק. שאחרים הכי אוהבים בכם? לודעת. שהייתם משנים בעצמכם? ששש... שהייתם משנים בחברים הקרובים לכם? כלום!

אני בשוקקקק ממש הלםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

שם: יורש מלכת הקופים גיל:20 עדיין! עיסוק:תבל אבטחה וסטודנטית בשעות הפנאי תמונה שלכם עם האדם/אנשים שאתם הכי אוהבים: אמממ לא מי הם האנשים בתמונה?אמממ לא מה הדבר הכי יפה שאמרו לכם בשבועיים האחרונים? שאני 10 של בחורה מהו הדבר הכי מעצבן שאמרו לכם בשבועיים האחרונים?את הציון שלי במתמטיקה מה הייתם רוצים לעשות בעוד שנה מעכשיו?להיות בסיום שנה ראשונה לתואר ראשון ובעוד 5 שנים?אחרי תואר ראשון וטיול מהו הצעד הכי חכם שעשיתם?הבנתי תטעיות שלי איזה סוג סרט אתה הכי אוהב לראות?דרמה קומית מה הסרט הכי טוב שראית?בופור- גם סקסי(אושרי כהן) גם עצוב וגם לא הגיוני והסדרה?השיר שלנו והאלופה שולטים! מהי המתנה הכי יפה שהביאו לך?חחח ביום הולדת 20... מי שיודע יודע מהו המקום הכי מוזר/מטורף/הזוי שבו ביצעתם אקט מיני כלשהו?בחניה מאחורי הבריכה..בעבודה..חחח בפאקינג בוטקה (ככה כותבים?) לאיזו תקופה לא הייתם חוזרים בחיים? טירונות לאיזו תקופה דווקא כן הייתם חוזרים,בשמחה?גיל 17 היה סבבה למי אתם הכי מתגעגעים(אדם שכבר לא בחייכם)?בל למי הייתם רוצים להגיד שאתם אוהבים אותו?לעצמי מה עוד הייתם אומרים לאותו בנאדם?שאני חולה לה על התחת מתי בפעם האחרונה... צחקת?עכשיו בכית?לא זוכרת התנשקת?בשבוע שעבר עישנת?הרגע שתית?כבר לא זוכרת ס'אמק אהבת מישהו אחר?שונאת בנים אכלת?אני כל החיים אוכלת מי האדם שהכי.....(בכל החיים) השפיע עלייך?אמא שלי שהיבאה אותי עד הלום שימח אותך?אני מצחיקה את עצמי שנאת?יש מעטים אהבת?איזה קוף אחד שאני מדחיקה תרם לך?חברות שלי נתן מעצמו אלייך?הדר לאיזה אדם אתה הכי מודה שהוא נמצא בחייך?להרבה עצבן אותך?הבוס שלי חסר לך?בל את מי היית הורג אם רק יכלת?לא מגלה את מי היית רוצה לחבק ברגע זה?מישהו שאני ממש מחבבת אותו... מה השינוי הכי משמעותי שקרה לך בחיים?הוא יהיה בקרוב "הכל קורה לטובה",או "למה אני"?הכל קורה לטובה 3 דברים.. שהיית רוצה לעשות ברגע זה ממש..?להזדיין לישון ולראות האלופה שהיית רוצה לאכול עכשיו?כלום כלום כלום שהיית רוצה לקבל עכשיו?זין שחור גדול שהיית מוותר עליהם?10 קילו ועוד 10 קילו ועוד 10 קילו שלא היית מוותר עליהם בחיים?אחי אמא ואבא 3 אנשים שהיית רוצה שיהיו איתך עכשיו? 3 שירים שהיית מקדיש לאותם אנשים?אוף בוקררררררררררררררר 3 אנשים שהיית רוצה לגור איתם בעתיד?בעלי ילד וילדה שאתם הכי אוהבים בעצמכם?הכלללללללללל יש הרבה מה לאהוב יש ליטל לכולםםם שאחרים הכי אוהבים בכם?אני מצחיקה וחמודה ומתוקה וכולם חולים עלייייי שהייתם משנים בעצמכם?משקל שהייתם משנים בחברים הקרובים לכם?ציניות רכילות עליי ומרובעות..

Z A M i

New member
../images/Emo12.gif

את נכנסת לפורום של היהודים, או שאני מדמיינת?

DredLox

New member
מטאל

שם: יב גיל: 22 עיסוק: סטודנט/מאבטח בתבל תמונה שלכם עם האדם/אנשים שאתם הכי אוהבים: לא יהיה מי הם האנשים בתמונה? ניאק ניאק מה הדבר הכי יפה שאמרו לכם בשבועיים האחרונים? הממממ...איזה זין יפה יש לך, אבא. מהו הדבר הכי מעצבן שאמרו לכם בשבועיים האחרונים? לך לאכול מה הייתם רוצים לעשות בעוד שנה מעכשיו? להיות קצין מטאל ובעוד 5 שנים? להיות מלך הקבע מהו הצעד הכי חכם שעשיתם? חחחח....הצטרפתי לפורום : )) איזה סוג סרט אתה הכי אוהב לראות? סוג סרטים? לא יודע איך להגדיר את זה...אין לי סוג מסויים, יש לי סגנון מסויים... מה הסרט הכי טוב שראית? הסרט שאני הכי הכי הכי אוהב בעולם - אמריקן ביוטי והסדרה? אבודים, ללא ספק מהי המתנה הכי יפה שהביאו לך? לונג כזה של בוב מארלי...הוא ממש יפה והוא הלך לאיבוד : \ מהו המקום הכי מוזר/מטורף/הזוי שבו ביצעתם אקט מיני כלשהו? פעם הבאתי ביד בבית של אריה : ))) לאיזו תקופה לא הייתם חוזרים בחיים?הממממ...היסודי...לא הייתי במקובלים : \ לאיזו תקופה דווקא כן הייתם חוזרים,בשמחה? י'!! לא היה כזה טוב, אבל הייתי משנה את זה ומתקרחן כל הזמן... למי אתם הכי מתגעגעים(אדם שכבר לא בחייכם)? המממממ...דני חנוך : \ למי הייתם רוצים להגיד שאתם אוהבים אותו? מה להביא פה איזה וידוי קורע לב, או להביא איזה הלצה? המממ....אחות של אריה, פ'או : ) מה עוד הייתם אומרים לאותו בנאדם? ניאק ניאק מתי בפעם האחרונה... צחקת? היום בהסעה הביתה מהעבודה...יוסי מצחיק : ) בכית? מזמן מזמן, כשהפסדתי את כל הגוגואים לאבי גנבי התנשקת? מזמן מזמן, כשאבי גנבי אנס אותי אחרי שהוא לקח לי את כל הגוגואים עישנת? היום בבוקר, סיגריה אחת יותר מידי. שתית?שתיתי מיץ תפוזים לא מזמן...אלכוהול שתיתי ביום שישי שהיה אם אני לא טועה... אהבת מישהו אחר? מישהו אחר ממי? אכלת? עכשיו אני אוכל עוגה : ) מי האדם שהכי.....(בכל החיים) השפיע עלייך? המממ...לא יודע...אין לי משהו בראש : \ שימח אותך? הממממ...לא זוכר כבר שנאת? חחחחחחחחחחחחחח....מה אם אותו אדם קורא בפורום? אהבת? בכל החיים? אני לא אגיד את השם...אבל היא גרה באריאל פעם : ) תרם לך? גאידמק? נתן מעצמו אלייך? חחחחחחחחחחחחחחח....מה נראה לכם? : ) לאיזה אדם אתה הכי מודה שהוא נמצא בחייך? לעוס...חחחחחחחחח : ) עצבן אותך? אריה, אבל אני גם הכי אוהב אותו...ככה שזה מתאזן חסר לך? אמרתי כבר דני...ממש אהבתי אותו בתיכון את מי היית הורג אם רק יכלת? את השקרניקים... את מי היית רוצה לחבק ברגע זה?טשי : \ מה השינוי הכי משמעותי שקרה לך בחיים? התחלתי ללמוד בטכניון "הכל קורה לטובה",או "למה אני"? הכל לטובה, מן הסתאם 3 דברים.. שהיית רוצה לעשות ברגע זה ממש..? לזיין, לגמור בפנים, ולתת לבחורה אגרוף אחרי שאני גומר. חיים טובים : ) שהיית רוצה לאכול עכשיו? הממממ.....לא יודע, אני לא רעב בכלל שהיית רוצה לקבל עכשיו? מיליון דולר, עובר בכל המבחנים ופטור מהצבא : ) שהיית מוותר עליהם? המממ...לא יודע...אני יבש...אין לי מוזה, אין לי משהו מצחיק לכתוב...בא לי למות : \ שלא היית מוותר עליהם בחיים? זרע מטאל קרחאנות 3 אנשים שהיית רוצה שיהיו איתך עכשיו? יאללללללה 3 שירים שהיית מקדיש לאותם אנשים? 3 אנשים שהיית רוצה לגור איתם בעתיד? שאתם הכי אוהבים בעצמכם? שאחרים הכי אוהבים בכם? שהייתם משנים בעצמכם? שהייתם משנים בחברים הקרובים לכם? אוף...לא יודע למה אני מפרסם את זה בכלל...החיים חרא : \

האדקור

שם: קובי קומרז הראשון גיל: 17 וחצי עיסוק:מנקה קציצות שנדבקו לתיקרה מוסמך תמונה שלכם עם האדם/אנשים שאתם הכי אוהבים:אף אחד אחר לא שם תמונה.אז גם אני לא ישים]: מי הם האנשים בתמונה? מה הדבר הכי יפה שאמרו לכם בשבועיים האחרונים? "בונה קובי...אתה מנגן ממש יפה" (אני לא) מהו הדבר הכי מעצבן שאמרו לכם בשבועיים האחרונים? שאין לי ראש פתוח מה הייתם רוצים לעשות בעוד שנה מעכשיו? להופיעה על במה ענקית מול מלא אנשים ובעוד 5 שנים? אותו דבר רק עם יותר אנשים ושקרן תיהיה שם מהו הצעד הכי חכם שעשיתם? הפסקתי לשתות אלכוהול (חוץ מבירה כמובן) איזה סוג סרט אתה הכי אוהב לראות? קומדיות מה הסרט הכי טוב שראית? המ...יחצ"ן המסיבות והסדרה? איש משפחה וקוראים לי ארל מהי המתנה הכי יפה שהביאו לך? יש כמה...שישיית בירות,לונג ענקי של מיספיטס חולצה של חובבי בירה מהו המקום הכי מוזר/מטורף/הזוי שבו ביצעתם אקט מיני כלשהו?מה זה אקט מיני? לאיזו תקופה לא הייתם חוזרים בחיים? ליסודי לאיזו תקופה דווקא כן הייתם חוזרים,בשמחה? כיתה י ויא' למי אתם הכי מתגעגעים(אדם שכבר לא בחייכם)? המ...לא עולה לי כלום לראש למי הייתם רוצים להגיד שאתם אוהבים אותו? לקרן...לא שהיא לא שומעת את זה מספיק. מה עוד הייתם אומרים לאותו בנאדם? מלא דברים יפים ונחמדים ונכונים מתי בפעם האחרונה... צחקת? לפני כמה דקות.ראיתי סטרדיי נייט לייב בכית? המ...לפני הרבה זמן.לפני שנה וחצי ככה התנשקת? אתמול בערב עישנת? ביום הולדת 18 של גרג שתית? שתיתי מיץ אפרסק/משמש לא מזמן ואלכוהול שתיתי דיי מזמן אהבת מישהו אחר? הא? אכלת? לפני שעה וחצי בערך מי האדם שהכי.....(בכל החיים) השפיע עלייך? אבא וטים מקלרת' שימח אותך? קרן שנאת? אני לא שונא בני אדם ספציפיים אהבת? קרן תרם לך? המ...לא זוכר נתן מעצמו אלייך? לא זוכר לאיזה אדם אתה הכי מודה שהוא נמצא בחייך? לאבא? עצבן אותך? זה לא קורה הרבה אבל אח שלי חסר לך? המ...הרבה אנשים את מי היית הורג אם רק יכלת? אף אחד.אני נגד הרג את מי היית רוצה לחבק ברגע זה? קרן מה השינוי הכי משמעותי שקרה לך בחיים? עברתי לאריאל "הכל קורה לטובה",או "למה אני"? מה זה השאלה הזאת? 3 דברים.. שהיית רוצה לעשות ברגע זה ממש..?לנגן,ליסוע בסקטבורד ולהיות עם חברים שלי וחברה שלי שהיית רוצה לאכול עכשיו? פיצה נורמאלית,מקדונלדס ובוריטו שהיית רוצה לקבל עכשיו? גיטרה חדשה,קומפלט חדש ותעודת בגרות שהיית מוותר עליהם? למה לוותר?ככה סתם? שלא היית מוותר עליהם בחיים? יש יותר משלושה 3 אנשים שהיית רוצה שיהיו איתך עכשיו? קרן,גרג ואפשר 4?בבקשה?אז גברי ולירו 3 שירים שהיית מקדיש לאותם אנשים? לקרן משו שאני כתבתי,לגרג משו של באד רליג'ן.ללירו משו של רייס אגיינסט ולגברי סונטה 3 אנשים שהיית רוצה לגור איתם בעתיד? לירו שאתם הכי אוהבים בעצמכם? עקשן,מספיק לי להקשיב בשביל לזכור דברים,לא נותר טינה לאף אחד שאחרים הכי אוהבים בכם? תשאלו אותם שהייתם משנים בעצמכם? לא משנה כלום שהייתם משנים בחברים הקרובים לכם? לא משנה כלום זהו?

THE ronch

New member
:>

שם: רונצ' גיל: 16 וחצי עיסוק: לומדת ועובדת באודאון ת"א תמונה שלכם עם האדם/אנשים שאתם הכי אוהבים:
מי הם האנשים בתמונה? שרה, אני ואודליה מה הדבר הכי יפה שאמרו לכם בשבועיים האחרונים? המףףף "אני אוהב/ת אותך"?... מהו הדבר הכי מעצבן שאמרו לכם בשבועיים האחרונים? "סתמי" D: מה הייתם רוצים לעשות בעוד שנה מעכשיו? ללמוד, לעבוד, להיות יותר מסודרת ובעוד 5 שנים? לגור לבד מהו הצעד הכי חכם שעשיתם? הפסקתי לדבר עם דנה איזה סוג סרט אתה הכי אוהב לראות? קומדיות רומנטיות מה הסרט הכי טוב שראית? 10 דברים שאני שונאת אצלך והסדרה? בנות גילמור מהי המתנה הכי יפה שהביאו לך? שיר.. מהו המקום הכי מוזר/מטורף/הזוי שבו ביצעתם אקט מיני כלשהו? חח באמצע האיזור תיירות באילת? לאיזו תקופה לא הייתם חוזרים בחיים? יוני-יולי-אוגוסט 2006 לאיזו תקופה דווקא כן הייתם חוזרים,בשמחה? אפריל-מאי 2006 למי אתם הכי מתגעגעים(אדם שכבר לא בחייכם)? גלית היפה למי הייתם רוצים להגיד שאתם אוהבים אותו? אם אני רוצה אני אומרת מה עוד הייתם אומרים לאותו בנאדם? מתי בפעם האחרונה... צחקת? היום בכית? וואו מזמן התנשקת? כנ"ל ;( אולי בסילבסטר או משהו אלוהיי עישנת? עכשיו שתית? עכשיו אהבת מישהו אחר? שנים :| אכלת? לפני 3 שעות, סלט קיסר בעבודה D: מי האדם שהכי.....(בכל החיים) השפיע עלייך? המון. באמת. שימח אותך? אודליה שנאת? לא יודעת אהבת? לא יודעת נו זה קשה תרם לך? מנטלית, חפצי נתן מעצמו אלייך? לא יודעת לאיזה אדם אתה הכי מודה שהוא נמצא בחייך? כל המשפחה של אודליה אני חושבת עצבן אותך? אמא חסר לך? דיי את מי היית הורג אם רק יכלת? את המחנכת שלי את מי היית רוצה לחבק ברגע זה? המון אנשים מה השינוי הכי משמעותי שקרה לך בחיים? כל יוניוליאוגוסט של שנה שעברה, החלפתי כמעט את כל חיי החברה שהיו לי "הכל קורה לטובה",או "למה אני"? הכל קורה לטובה, רק שאני תמיד נדפקת ראשונה 3 דברים.. שהיית רוצה לעשות ברגע זה ממש..? להיות בים, לשתות קפה, לדבר עם בנאדם אהוב שהיית רוצה לאכול עכשיו? כלום כלום וכלום שהיית רוצה לקבל עכשיו? ביטול כתב אישום
, בגדים, שקית ענקית של היידרו שהיית מוותר עליהם? שומנים בבטן, לחיים ענקיות, אף! שלא היית מוותר עליהם בחיים? החברים שלי, המשפחה שלי, המחשב שלי D: 3 אנשים שהיית רוצה שיהיו איתך עכשיו? סיון, אסף וג'ף באקלי 3 שירים שהיית מקדיש לאותם אנשים? לסיון את lover, you shouldv'e come over של ג'ף באקלי, לאסף את tuplips in spring של עצמו (ליידי מקבת'), ולג'ף את שני השירים. 3 אנשים שהיית רוצה לגור איתם בעתיד? לבד שאתם הכי אוהבים בעצמכם? האופי כולו? שאחרים הכי אוהבים בכם? שאני נותנת מעצמי אני מניחה, מפגרנת, מקשיבה שהייתם משנים בעצמכם? את האף, המבנה גוף, ויצר הקנאה שהייתם משנים בחברים הקרובים לכם? הייתי עושה אותם יותר giving :} תגיבו כפרעות

THE ronch

New member
יא חראית

איפה נעלמת??????????????????????????????????????????????????????? [
]

למעלה